راهنما Impostors در بازی فورتنایت

Impostors بازی فورتنایت

در نظر گرفتن برخی نکات Fortnite Impostors قبل از ورود به The Bridge باعث می‌شود در موقعیت خوبی قرار بگیرید، زیرا قرار است با بازی‌های ذهنی که با این حالت جدید همراه هستند روبرو شوید. اگر قبلاً Among Us را بازی کرده باشید پس با مفهوم کلی آشنایی دارید، اگرچه مطمئناً تغییر کاملی در Fortnite ایجاد خواهد شد. زیرا شما باید سعی کنید Agents سخت‌ کوشی که سعی می‌کند هر کاری کند و Impostors مرموزی که می‌خواهد همه‌ چیز را نابود کند، تمایز ایجاد کنید. در هر طرفی که قرار بگیرید، ما نکات Fortnite Impostors را هم برای Agents و هم Impostors گردآوری کرده‌ ایم تا به پیروزمندانه از رأی‌گیری گروه خارج شوید.

نکات Fortnite Impostors برای یک Agent

Impostors بازی فورتنایت

وظیفه شما به عنوان یک Agent این است که با پیروزی در بازی‌های کوچک مختلف، کارهای موجود در The Bridge را کامل کنید، تا نوار Agent Progress را تا انتها پر کرده و پیروز شوید. باید از حذف شدن و کشته شدن توسط Impostor دوری کرده و به دنبال سرنخ‌هایی برای شناسایی آن‌ها باشید.

۱. به رفتار سایر بازیکنان توجه کنید

Impostors بازی فورتنایت

مادامی‌ که در The Bridge حرکت می‌کنید، به نحوه رفتار بازیکنان دیگر توجه کنید و از هر چیز عجیبی که دیدید، به صورت ذهنی یادداشت‌ برداری کنید، منظور از چیزهای عجیب دویدن بازیکن به صورت حلقه‌ای یا تظاهر به تکمیل وظایف است. نام کاربری آن‌ها را فراموش کرده و در عوض روی عددی که بالای سرشان است تمرکز کنید، زیرا هنگامی‌ که بازیکنان وارد بخش بحث یا رأی‌ گیری می‌شوند، از این شماره‌ها برای شناسایی آن‌ها استفاده می‌شود.

۲. سعی کنید هنگام انجام کارها، حواستان باشد که چه اتفاقی می‌افتد

Impostors بازی فورتنایت

در طول بسیاری از کارهایی که انجام می‌دهید، می‌توانید به اطراف حرکت کنید و یا حداقل زاویه دوربین را طوری حرکت دهید که ببینید در اطراف چه اتفاقی می‌افتد. یک Impostor ممکن است فرض کند شما به کارتان مشغول هستید و متوجه اتفاقات اطراف نیستید، اما اگر آن‌ها را زیر نظر داشته باشید، می‌توانید اطلاعاتی از آن‌ها به بقیه افراد گروه بدهید.

۳. آماده مقابله با خرابکاری‌ ها باشید

Impostors بازی فورتنایت

اگر یک Impostors خرابکاری کند، باید آماده باشید که در اسرع وقت واکنش نشان دهید. اگر به مکان دیگری فرستاده شدید باید کارتان را دوباره از مکان جدید شروع کنید، در حالی که اگر وظایفتان غیر فعال شده باشد باید اطراف را بگردید و از پنل های قرمز استفاده کنید تا قدرتتان را بازیابید. Peely Party مشکل ساز است، زیرا نمی‌توانید بفهمید چه کسی است، پس فاصله خود را از دیگر بازیکنان حفظ کنید اما به دنبال فعالیت‌های واضح Imposter باشید که بتوانید گزارش دهید.

۴. بازیکنانی که با هم هستند را به خاطر بسپارید

Impostors بازی فورتنایت

اگر از منطقه‌ای می‌گذرید و دو بازیکن نزدیک به هم را می‌بینید، سریعاً در ذهنتان یادداشت کنید. اگر یکی از آن‌ها کمی بعد قطعه‌ای را گزارش دهد، احتمالاً Impostor است که سعی دارد وقتی کسی آن‌ها را دیده خودش را پوشش دهد. هنگامی‌ که بحث شروع شد، آماده باشید که آن چیزی که دیده‌ اید را گزارش دهید.

۵. در طول بحث، اطلاعات خوبی ارائه دهید

Impostors بازی فورتنایت

گفتگوی صوتی در طول مرحله بحث و رأی‌ گیری غیر فعال است، پس باید از چرخ Quick Chat برای انتقال اطلاعات به گروهتان استفاده کنید. آشنایی با گزینه‌های Facts، Question، Defensive و Accusations به شما کمک می‌کند اطلاعات نظامی یا هر چیزی که دیده‌ اید را به سرعت و با دقت ارائه دهید. در بیان گفته‌های خود محتاط باشید، زیرا اگر بازیکنان دیگر بفهمند که گفته‌های شما درست نیست، ممکن است شما را به Impostor متهم کنند.

نکات Fortnite Impostors برای یک Impostor

Impostors بازی فورتنایت

وظیفه شما به عنوان یک Impostor خرابکاری در The Bridge و خلاص شدن از دست Agents با حذف یا دست‌ کاری رأی‌ها است تا بتوانید برنده شوید. هنگام انجام کارهای مخفی‌تان باید از شناسایی توسط Agents اجتناب کنید.

۱. سعی کنید مشغول به نظر برسید

Impostors بازی فورتنایت

نکته اصلی برای اینکه با Agents ترکیب شوید این است که خودتان را مشغول انجام وظایف نشان دهید، این کار را باید با حرکت در مناطق اصلی و تظاهر به کار در آنجا انجام دهید. اگر می‌خواهید اطراف را به طور کامل بررسی کنید یا در معرض این خطر قرار بگیرید که بازیکنان دیگر متوجه شوند شما کاری نمی‌کنید می‌توانید وظیفه‌ای که دارید را به طور کامل انجام دهید، اما به خاطر داشته باشید که این امر در پیشرفت Agents تأثیر دارد، پس آن را ناقص انجام دهید.

۲. ببینید بازیکنان دیگر کجا هستند

Impostors بازی فورتنایت

حواستان باشد که بازیکنان دیگر کجا هستند و سعی کنید در صورت امکان آن‌ها را در مکانی خلوت و به دور از دید دیگر بازیکنان حذف کنید. اگر بازیکنان دیگر ببینند که شما در حال کشتن یک Agent هستید، رهایی از جرم بسیار سخت خواهد شد، پس کار را سریع انجام داده و بلافاصله از آن منطقه دور شوید تا سوءظنی نسبت به شما ایجاد نشود. شاید باید بلافاصله یک مأموریت را در نزدیکی یک Agent انجام دهید تا بهانه خوبی داشته باشید.

۳. بلوف بزنید

Impostors بازی فورتنایت

البته، باید به جای اینکه پنهانی حرکت کنید و از بخش Agent کشته شده فاصله بگیرید، بتوانید او را به دیگر اعضای گروه گزارش دهید و سعی کنید تقصیرها را به گردن شخص دیگری بیاندازید. بسیاری از بازیکنان انتظار ندارند که یک Impostor گزارش دهنده باشد، پس تا زمانی که کسی متوجه شما نشد، این بهترین تاکتیک برای پوشش است.

۴. در حین بحث، عجله نکنید

Impostors بازی فورتنایت

زمانی که به عنوان Impostor به بحث و رأی‌ گیری رسیدید، فوراً حمله نکنید، مگر اینکه داستان خوبی برای گفتن داشته باشید، در عوض ببینید بحث چطور پیش می‌رود و بقیه چطور سعی می‌کنند اتهامات را به سمت افراد دیگر سوق دهند. اگر یک یا چند Agent به شما مشکوک شدند، بعد سعی کنید خیلی ظریف تقصیرها را گردن کس دیگری بیاندازید و سریع عصبی نشوید. خارج شدن از انبوهی از اتهامات فقط شما را مجرم جلوه می‌دهد، اما آیا شخصی وجود دارد که نظری داده باشد و شما بتوانید بحث او را ادامه دهید؟ این، همه چیزی است که برای شروع بازی باید بدانید، حالا به سمت The Bridge بروید و سعی کنید Agents خوب زیادی را به فضا نبرید، مگر اینکه یک Impostor باشید، همین!

سیما حسینی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

1 × 3 =