بلاگ

رایگان شدن بازی Borderlands the hand some collection کمپانی Gearbox Software

رایگان شدن بازی Borderlands the hand some collection کمپانی Gearbox Software

رایگان شدن بازی Borderlands the hand some collection کمپانی Gearbox Software

این بازی را کسانی که از پلفترم های استیم و عضوهای مخصوص ایکس باکس و پلی استیشن  لایو استفاده می کنند می توانند برات مدت زمان خاصی بدون پرداخت کردن هزینه در اختیار داشته باشند.این موضوع به فرصت خوبی تبدیل خواهد شد تا طرفداران به ارزیابی کردن بهبودهایی که جدیدا به بازی افزوده شده است بپردازند. این بهبودها شامل تغییراتی در گرافیک ؛ شخصیت ها ؛ ماشین هاو فضاهای بازی می باشد. این بازی شامل بازی ها به همراه بسته های الحاقی آن می باشد. بازیکن ها همچنین قادر خواهند بود این بازی را به صورت آنلاین و گروهی به انجام برسانند.

 معرفی اخرین نسخه بازی BORDERLANDS
داستان بازی سرگذشت گروه را روایت می کند که نام آن پاندورا می باشد.پاندورا در واقع می توان یک فرقه مذهبی خواند که توسط کاراکتری که در سری پیش بازی XBox با آن آشنا شده بودیم مورد بررسی قرار می گیرد.سپس کاراکتری به نام آمارا با رهبر فرقه به مشکل برخواهد خورد .سپس رهبر فرقه شما را وادار خواهد کرد که سپری تهیه نمایید و به مبارزه کردن در مقابل او مشغول شوید.

رایگان شدن بازی Borderlands the hand some collection کمپانی Gearbox Software

رایگان شدن بازی Borderlands the hand some collection کمپانی Gearbox Software

سپس هنگامی که از شما شکست می خورد کاراکتری در برابرش قرار می گیرد که در پی یافتن کلیدی می باشد تا با استفاده از آن بتواند به دنیای دیگری برود. از ویژگی های تیم پاندورا می توان به سر خوردن بر روی زمین یا حرکت نمودن بر روی دیوار اشاره نمود.همچنین بازی از قابلیت های جدیدی برای مبارزه کردن برخوردار شده است. به عنوان نمونه می توان گفت که اسلحه های بازی گاها از چندین شیوه مختلف برای پرتاب کردن گلوله استفاده خواهند کرد.
به طور مثال اسلحه دستی ویادف قادر خواهد بود در حالت نیمه خودکار گلوله های ریزی را به صورت همزمان پرتاب نماید. مانع ها و وسایلی که از آن ها برای دفاع کردن بهره می گیریدنیز می توانند تخریب شوند.همچنین شما می توانید از ابزارهایی هم چون بشکه برای پرتاب کردن به سمت دشمن هایتان استفاده نمایید.با اسلحه هایی در بازی PlayStation مواجه خواهیم شد که دیگر کاربردی نخواهد داشت.
اما شما می توانید آن را به طرف دشمن پرتاب نمایید و به توسط آن به دشمن های خودتان آسیب برسانید. به این سری از بازی نیز تهدیدهای محیطی افزوده شده است که باعث بالا بردن هیجان آن خواهد شد. به طور مثال می توان از رسانا شدن برق به واسطه آب و یا به کشیـدن نـفـت بـه واسـطه آتش سـخـن گـفـت کـه ایـن مـوضـوع خـطـر بـرق گـرفـتـگـی را بـه دـنبـال خـواهـد داشـت.

رایگان شدن بازی Borderlands the hand some collection کمپانی Gearbox Software

رایگان شدن بازی Borderlands the hand some collection کمپانی Gearbox Software

این بازی همچنین از بخش گروهی تشکیل شده است که در این قسمت هریک از بازیکن ها دارای مجموعه لوت منحصر به فردی خواهند بود. حالت کلاسیکی نیز برای بازی در نظر گرفته شده است که به شما این اجازه را میدهد که بازی را با سبک سری پیش طی نمایید.در انتها مکانی که شما در آن جا ساکن هستید به واسطه گیرباکس به تصویر کشیده خواهد شد. این مکان در قالب کشتی فضایی می باشد.
و نقش پایگاهی سیار را خواهد داشت که به شما برای رفت و آمد کردن بین سیارهای دیگر یاری می رساند.شما زمانی که به سیارات دیگر در حال سفر کردن هستید با کاراکترهای که در سری پیش بازی با آن ها اشنا شده بودید مواجه خواهید شد. شما در این محل قادر به انجام دادن کارهای متنوعی از جمله به تصویر کشیدن اسلحه محبوب تان ؛ به دست آوردن دوباره لوت هایی که از دست داده اید ؛گشودن صندوقچه ها وتجارت کردن با افراد دیگر خواهید بود.
همچنین شما این اجازه را خواهید داشت که متناسب با آن چه که می پسندید اتاق شخصی تان را با بهره گیری از اسلحه ها و ابزارهای متنوعی تزیین نمایید. کشتی فضایی همچنین پذیرای شخصی خواهد بود که اسلحه های متنوع را به فروش می رساند و شما می توانید آن ها را تهیه نمایید ودر میدان تیر کارکرد آن ها را ارزیابی نمایید.شخصیت دیگری در کشتی حضور خواهد داشت که بازیکن می تواند سر دشمن های خود را در محل سکونت او آویزان نماید.
با کاراکتر دیگری نیزدر کشتی روبرو خواهید شد که مالکیت بازار سیاه را برعهده خواهد داشت و شما می تواند وسایلی که به آن ها نیاز دارید را از بازار سیاه تهیه نمایید.اضافه بر کاراکترهایی که به معرفی کردن آن ها پرداختیم کاراکترهای دیگری نیز در سفرهای شما کنارتان هستند و برای کمک کردن به شما تلاش می کنند. این کشتی همچنین دارای کافه ای می باشد که شما قادر خواهید بود که با بهره گرفتن از دستگاه هایی که در آن جا قرار داده شده اند شانس تصاحب کردن اسلحه ها و وسایل متنوع را داشته باشید.
در این سری از بازی سلاح هایی با قابلیت های گوناگون در نظر گرفته شده اند که تعدادی از آن ها هوشمند می باشند. فضاهای به کار گرفته شده در بازی نیز هم از وسعت خوبی برخوردار می باشند هم بسیار متنوع طراحی شده اند.

معرفی نسخه دوم بازی BORDERLANDS
این نسخه در سال ۲۰۱۲ انتشار یافت داستان بازی پنج سال بعد از اتفاق های سری نخست را روایت می کند. چهار شکارچی برای تصاحب جایزه ای بزرگ به نبردهای خوفناکی خواهند پرداخت.این نبردها را کاراکتری به نام جک رهبری خواهد کرد. سپس هنگامی که آن ها پیروز می شوند و منتظر تصاحب جایزه می باشند متوجه خواهند شد که به آن ها خیانت شده است و سپس آن ها تصمیم می گیرند که انتقام خود را از جک بگیرند.
این بازی موفق شده است که به فروش بالایی دست یابد وبه خاطر قابلیت هایی همچون وجود طنز در داستان بازی ؛گیم پلی عالی و فضاهایی با طراحی متناسب از محبوب ترین بازی های کمپانی توکی گیمز شناخته شده است.

مرکز خرید دات کام

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هشت − 4 =