اخبار بازی های پلی استیشن, بلاگ, پلی استیشن

رایگان شدن بسته In the Name of the Tsar بازی Battlefield 1 PS4

بسته In the Name of the Tsar

پکیج in the name of the tsar بازی battlefield مجانی شد. گیمرهای دستگاه پلی استیشن ۴ و دستگاه ایکس باکس ۱ از این به بعد توانایی این را دارند که پکیج الحاقی in the name of the tsar گیم بتلفیلد را بدون پرداخت هزینه ای دریافت کنند.

بسته In the Name of the Tsar بازی Battlefield 1

بسته In the Name of the Tsar بازی Battlefield 1

پکیج in the name of the tsar بازی battlefield مجانی شد. گیمرهای دستگاه پلی استیشن ۴ و دستگاه ایکس باکس ۱ از این به بعد توانایی این را دارند که این پکیج الحاقی گیم بتلفیلد را بدون پرداخت هزینه ای دریافت کنند. شرکت الکترونیک ارتز در ماهی که سپری شد بیان نموده است که پکیج الحاقی  they shall not pass گیم  battlefield برای مدت زمانی است که بسیار محدود می باشد و این فرصت برای گیمرهای دستگاه ایکس باکس وان و کامپیوتر خانگی به رایگان گذاشته شده است .
اکنون در جدید ترین خبر بازی با خبر شدیم که این شرکت با گذشتن روز ها و نزدیک شدن به روزی که قرار است از گیم  battlefield v پکیج گسترش دهنده دیگری از بازی که این بسته در سال ۲۰۱۶ منتشر شده است به گیمر های خود هدیه می دهد. این پکیج الحاقی که اسمش in the name of the tsar می باشد به هنگام تزار هم است و این گیم شامل ارتش نوین و ۶ مپ برای قسمتی است که چند نفره می باشد.

دانلود پکیج In the Name of the Tsar

گیمر ها توانایی این را دارند که از راه فروشگاه دستگاه پلی استیشن و فروشگاه دستگاه ایکس باکس برای دانلود کردن این dlc عملیات لازم را انجام بدهند و ان را در منوی دانلود های خود قرار بدهند .هم اکنون این پکیج الحاقی به شکل رایگان برای گیمرهای کامپیوتر در دسترس نمی باشد و شرکت  electronic arts  تا به الان در مورد این قضیه هیچ بیانیه ای نداده است .
پکیج الحاقی in the name of the tsar که برای نخستین دفعه در مورخ بیست و ششم ماه شهریور یا همان ۱۹ ماه سپتامبر انتشار گردید ارتش روسیه و ۶ مپ برای قسمت های چند نفره و ۱۱ ابزار جنگی نوین و وسیله های نقلیه جدیدی همتای اتومبیل زرهی putilov garford و مورد های دیگر را به گیم battlefield 1 افزوده است. این پکیج قبل از این با ارزش ۱۵ دلار فروخته می شد و اکنون به صورت رایگان در دسترس کاربران این گیم قرار داده شده است.

بسته In the Name of the Tsar

بازی Battlefield 1

شرکت Ea در ماه سابق به مدت محدود پکیج اغازین که گسترش دهنده گیم battlefield 1 است یعنی پکیج they shall not pass را به صورت مجانی برای گیمران خود قرار داده است و همینگونه در هفته اینده این امکان وجود دارد که پکیج به صورت رایگان یعنی پکیج سوم و پکیج چهارم پکیج الحاقی گیم که با اسم های turning tides و apocalypse معرفی می گردد.
ولی این قضیه تا به الان تایید نشده است و همینطور این شرکت نه اینکه فقط این پکیج in the name of the tsar را به شکل رایگان برای کاربران خود قرار داده است بلکه پکیج الحاقی final stand را هم به گیمرهای battlefield 4 اهدا میکند. سپس شما توانایی این را دارید که با اعتماد فراوان این نسخه را دریافت فرمایید. در خبرهای دیگری که مربوط به این بخش است شرکت الکترونیک ارتز بیان کرد که battlefield  v اسم ورژن نوین گیم بتلفیلد در امسال می باشد.
شایعه هایی موجود است که از رخ دادن واقعیت های گیم battlefield v در نبرد جهانی دوم داستان ان است. گیم battlefield 1 در نبرد جهانی اول در جریان بوده است ولی شرکت  EA در بامداد ۳ خرداد ماه به شکل رسمی از این گیم تعریف نمود و ان را به کاربران معرفی کرد و به کل شایعه هایی که به وجود امده بود پایان داد.
گیم battlefield هم اکنون در دستگاه های Playstation 4 و ایکس باکس ۱ و رایانه خانگی در دسترس کاربران می باشد نبرد جهانی اول از زیر سایه ملارزه های مدرن ربات هایی  را ساخته است که از فردا و نبرد جهانی دوم با battlefield 1 خارج شد تا این را بیان کند که هر چند که پیرامون ادمی خجل زده است بودن همچین کارزار ترسناکی می بود ولی به قشنگی توانایی این را دارد که به یک بازی سر گرم کننده در البوم ویدیویی تبدیل شود .کارگاه دایس با توان زیلدی از موتور فراست بایت سه و با نشستن به پای ریشه های این سری نشان داد که راه و طریقه گیم تیر اندازی اول شخص ارتشی با یک قسمت زیبا و جذاب چطور می باشد .

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

2 × دو =