اخبار بازی های پلی استیشن, بلاگ, پلی استیشن

رایگان شدن چند روز بازی Firewall Zero Hour PS4

رایگان شدن چند روز بازی Firewall Zero Hour PS4

رایگان شدن چند روز بازی Firewall Zero Hour PS4

شرکت سونی در تلاش برای تولید و فروش بالا برای بازی های خود بود که با انتشار نسخه از پلی استیشن ۴ همه را حیرت زده کرد.در تمام دنیا تولید نسل ۵ از بازی را جشن گرفت اند.طوری این بازی هیجان انگیز بود که حتی دیدم تریلرهایش برای همه جذابیت خاص خود را داشت. با تولید پلی استیشن۴ بازی های مربوط به خود را تولید کردند. همه ی بازیکنان منتظر دیدن بازی های تولید شده ی این شرکت بودند.
برای تولید این دستگاه شرکت سونی بسیار سختی کشید حدود ۵ سال تلاش وپشتکار سازنده ها باعث شد این دست اورد تولید شود.دستگاه پلی استیشن ۳ وقتی پا به دنیای بازی گذاشت بسیار کند پیشرفت کرد و می توان گفت اصلان فروش کافی برای این شرکت نداشت پلی استیشن۳ بعد از تولید ایکس باکس ۳۶۰ به بازار ارئه شد.
این بازی ایکس باکس به نسبت قیمت کمتر داشت و کیفیت خوبی هم برای بازیکنان داشت به همین خاطر پلی استیشن ۳ جایگاه خوبی در این عرصه نیافت وبه فروش زیادی نرفت این امر باعث شد که شرکت سونی در تولید بعدی خود که پلی استیشن ۴ بود تمام اطلاعات مهندسی بازی خود را جمع کرده وبازی با کیفیت بسیار بالا تولید کند.

رایگان شدن چند روز بازی Firewall Zero Hour PS4

رایگان شدن چند روز بازی Firewall Zero Hour PS4

شرکت سونی قصد داشت که بازی پلی استیشن ۴را به یک بازی معمولی تبدیل نکند.این شرکت تمام تلاش خود را برای جلب رضایت بازکن های خود داشته است و با انتشار پلتفرم های واقعیت مجازی یک نوآوری در این صنعت را ارئه کرد.شرکت یوشیدا از این نواوری پلی استیشن ۴ بسیار قدردانی کرد چرا که این کار سیستم بازی ها راتغییر داد وباعث پیشرفت دوچندان این عرصه بازی شد.
این بازی در وبلاگ خود اعلام کرد کسانی که علاقه به این بازی دارند برنامه جدید دمو این بازی را به صورت رایگان می توانند بازی کنند.با شرکت در این ورژن جدید می توانید یک بازی زیبا وپرهیجان را با طرح ونقشه های جذاب بازی جدیدی را تجربه کنید.
در بازی در این نسخه می توانید به لوله بالاتر انتقال پیدا کنید ولی جوایزی که بدست آورده اید به بازی اصلی انتقال پیدا نمی کند وشما یک بازی زیبا را می توانید تجربه کنید.
کار بسیار جالبی که این شرکت انجام داده این است که به بازیکن می تواند نام خود را به حالت پیش فرض مجازی برای دیگران ارائه دهد. این شرکت بازی سبک شوترتاکتیکال را به بازار فرستاده با این کار کسانی که مخالف این بازی بوده اند را بسیار شاد کرده که به خواسته خود رسیدند چرا که این یکی از خواسته های دنبال کننده های این بازی بوده.
این بازی یکی از پرطرفدارترین بازی های چند نفری روز دنیا محسوب می شود. ولی باید بازی با کنترلر پی وی را حتما تجربه کنید چرا که بازی Playstation 4 بسیار هیجان انگیز خواهد بود.این را بدانید که شرکت پلی استیشن۴ پردرامد ترین محصول این دوره از بازی ها شده است و این خبر را در وبلاگ رسمی شرکت پلی استیشن منتشر کرد وخود را در صدر جدول پرفروش ها قرار داد.
در ماه اکتبر امسال شرکت پلی استیشن در دو کشور امریکا و اروپا بالاترین فروش این بازی را داشته است البته این نکته را باید در نظر بگیریم که ورژن جدید حالت بتل رویال هیجان انگیز را به بازار ارائه داده و باعث فروش بیشتر شده است.می توان به جرات این را اعلام کنید که این ماه برای بازیکنان نیز بسیار ماه موفقی در زمینه بازی بوده است.
در این زمان می توان اعلام کرد که بازی های نرم افزاری به اوج پیشرفت و رقابت خود رسیده است . همه ی شرکت های سازنده در تلاش برای بهتر کردن کار خود می باشند که از این مسابقه جا نمانده وبه جایگاه بالا تر برسند.شرکت فرانسور با انتشار فیلم جدید بازی در ماه اول بسیار پرطرفدار ظاهر شد. با انتشارفیلم اساسین کرید طرفداران بسیاری را به خود جذب کرد، این عمل موجب شد بازی های تولید شده بهتر بفروش برسد ودر جدول فروش بازی ها رتبه خوبی را به خود اختصاص دهند.

رایگان شدن چند روز بازی Firewall Zero Hour PS4

رایگان شدن چند روز بازی Firewall Zero Hour PS4

شرکت تولید کننده به دنبال پیشرفت های بسزایی از این بازی است یکی از پرطرفدارترین کارهای ارائه شده می توان سیستم چت صوتی را نام برد که بسیار کار دشوار و پیچیده ای به حساب آمده است.در کنار این حرکت پیشرفت هایی مثل مکانیک های بازی وفیکس گرافیکی های آن را می توان نام برد که باعث جذابتر شدن بازی پلی استیشن ۴ می شود.
شرکت پلی استیشن ۴ این را اعلام کرد که با دانلود این بازی هر چند وقت یکبار نسخه جدید یا ارتقاء را به بازار ارائه می کنید این را بدانید با اپدیت کردن نسخه های جدید نقشه های جدید برای بازکنان باز می شود.این شرکت در وبلاگ خود این قول را به کاربران خود داد که با اپدیت های این بازی کاربران خود را به مدت زیادی حمایت کند. به شما پیشنهاد می کنیم که حتما این بازی را دانلود کنید.

مرکزخرید دات کام

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ده − 5 =