رفع مشکلات بازی Fallout 76 PS4 با ۲ آپدیت جدید

رفع مشکلات بازی Fallout 76 PS4 با 2 آپدیت جدید

رفع مشکلات بازی Fallout 76 PS4 با ۲ آپدیت جدید

شرکت بتسدا برای رفع تمام باگ‌های بازی پلی‌استیشن Fallout 76 4، قرار است دو آپدیت جدید برای این بازی در انتهای ماه ژانویه ارسال نماید. بر همین مبنا تمام تلاش خود را نموده است تا با عرضه‌ی این دو آپدیت جدید برای بازی در راستای هر چه بهتر عمل نمودن بازی فعالیت خود را انجام دهد. در همین راستا می‌باشد که کمپانی بتسدا در وب‌سایت رسمی خود قرار است که در مورد برنامه‌های خود در راستای آینده‌ی این بازی یکسری گزارش‌هایی را اعلام نماید.
در ادامه همین اخبار و اطلاعات قرار است که در تاریخ ۲۴ دی‌ماه یا ۱۴ ژانویه یک آپدیت جدید از این بازی برای مخاطبین و هواداران این بازی عرضه گردد.
شرکت بتسدا برای تولید و عرضه این بازی در سال ۲۰۱۸ به‌سختی و با تمام تلاش خود توانست این آپدیت را عرضه نماید و در اختیار بازیکنان این مجموعه نیز قرار دهد. برمبنای همین اطلاعاتی که عنوان شد نسخه این بازی به‌طور صد درصد نتوانست هواداران این بازی را راضی نماید.
این در صورتی است که شرکت بتسدا با در اختیار قرار گذاشتن آپدیت‌های متفاوت از این بازی سعی در این دارد که هواداران خود را در این بازی راضی نماید و بتواند با ارائه‌ی آپدیت‌های متفاوت از این بازی تمام مشکلات این بازی را از بین برده و در نهایت یک تجربه بهتری را در اختیار کاربران خود قرار دهد. بر همین مبنا نیز شرکت بتسدا قرار است در تاریخ ۲۴ دی‌ماه یا ۱۴ ژانویه یک آپدیت جدید از این بازی را برای کاربران خود عرضه نماید.

رفع مشکلات بازی Fallout 76 PS4 با 2 آپدیت جدید
رفع مشکلات بازی Fallout 76 PS4 با ۲ آپدیت جدید

هم‌زمان با انتشار این آپدیت‌های بازی سعی در ارائه‌ی بازی به شکل باکیفیت‌تری را دارد و تمام تلاش خود را می‌نماید تا این که این بازی بتواند تمام باگ و مشکلاتی که در نسخه‌ی اصلی خود دارد توسط این آپدیت‌ها برطرف نماید و مخاطبین بتوانند کارایی بالاتری از این بازی را مشاهده نمایند. شرکت بتسدا همیشه تلاش می‌کند تا با بازخوردهایی که کاربران از بازی ارائه می‌دهند بتوانند در راستای بهبود و عملکرد بازی اقدام نمایند و هر چه سریع‌تر مشکلات مربوط به بازی را برطرف نمایند.
در ضمن شرکت بتسدا بیان کرده است که در نسخه‌ی نهایی از آپدیت بازی Fallout 76 قرار است تمام مشکلات و چالش‌های این بازی و هم‌چنین تمام پرک‌های این بازی برطرف شود. متأسفانه تاکنون از جزئیات این آپدیت در اختیار کاربران اطلاعاتی قرار نگرفته است و باید تا عرضه شدن این جزئیات صبر و تحمل داشته باشیم.
شرکت بتسدا با تمام تلاش خود قرار است این آپدیت‌های بازی Fallout 76 را تا پایان ماه ژانویه در اختیار بازیکنان قرار دهد.
و بر همین مبنا امیدوار است، آپدیت جدید این بازی تمام چالش‌ها و باگ‌های این بازی را برطرف نماید. بازیکنان با استفاده از این آپدیت جدید دیگر دچار مشکلات ناشی از این بازی نخواهند بود. تمام جزئیات از آپدیت جدید این بازی هنوز در اختیار بازیکنان قرار داده نشده است و برای اینکه از تمام جزئیات اطلاع داشته باشیم باید تا آخر ماه ژانویه صبر و تحمل نماییم. با تمام این اطلاعات و اخباری که شرکت بتسدا عنوان نموده است.
در نهایت اعلام کرده است این آپدیت جدید بازی با محوریت تمام فروشندگان و هم‌چنین مشکلاتی که در ارتباط با بازی Fallout 76  می‌باشد قابل انتشار است و امیدوار است که با انتشار این آپدیت‌ها تمام مشکلات ناشی از این بازی حل و برطرف شود.
تنها راه‌حلی که شرکت بتسدا برای برطرف نمودن مشکلات بازی ارائه نموده است این است که بازی Fallout 76 ، را آپدیت نماید تا با بازخوردهایی که از نسخه‌ی اصلی این بازی در اختیار داشت بتواند تمام مشکلات ناشی از این بازی را برطرف نماید.

رفع مشکلات بازی Fallout 76 PS4 با 2 آپدیت جدید
رفع مشکلات بازی Fallout 76 PS4 با ۲ آپدیت جدید

استودیو بتسدا نیز بیان کرد که نسخه نهایی آپدیت این بازیPlayStation دارای حجم بالاتری از نسخه دیتای اورجینال بازی می‌باشد و این شرکت اعلام نموده است که نسخه‌ی نهایی از آپدیت این بازی دارای حجم بالاتری می‌باشد و این روزها حجم بالای آپدیت بازی دارای یک روند بسیار عادی می‌باشد و تمام بازیکنان می‌توانند این آپدیت جدید را برای استفاده دانلود نمایند.در راستای همین انتشار آپدیت بازی Fallout 76 ، شرکت بتسدا قرار است یک Patch Note کامل نیز از این بازی منتشر نماید.
بعد از نصب، بازیکنان می‌توانند به‌راحتی شاهد بازی باکیفیت بالاتری باشند. با نصب نسخه‌ی به‌روزرسانی شده این بازی، طرفداران این بازی شاهد پیشرفت‌های بازی با پایداری بالاتری خواهند بود و در همین راستا نیز بازی را با عملکرد‌های بالاتری می‌توانند انجام دهند.
در ضمن این پچ ارائه شده توسط شرکت بتسدا برای بازی می‌تواند بعضی از مشکلات ناشی از روابط کاربری را نیز حل‌ و فصل نماید. با این تفاسیر بعدازاینکه شرکت بتسدا این آپدیت‌ها را منتشر نماید تمام بازیکنان این بازی می‌توانند به‌ راحتی مشکلات ناشی از بازی را با این آپدیت برطرف نمایند و با نسخه به‌روزرسانی شده این بازی، می‌توانند بازی لذت‌بخش‌تری را تجربه نمایند.

مرکزخرید دات کام

  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهار × یک =