نحوه روشن کردن رادیوی ماشین در Fortnite

آموزش روشن کردن رادیو ماشین Fortnite

در آپدیت جدید فورتنایت تحت عنوان Joyride، پس از مدت‌ها انتظار، ماشین‌های زیادی به بازی اضافه شدند که بازیکنان باید درون نقشه بازی آن‌ها را پیدا کنند و سوارشان شوند. همچنین بازیکنان می‌توانند زمانیکه سوار ماشین می‌‌شوند، رادیو را روشن کرده و به چهار ایستگاه رادیویی مختلف گوش کنند. اگر می‌خواهید در ماشین فورتنایت خود رادیو گوش دهید، ما برایتان نحوه روشن کردن رادیو در ماشین های فورتنایت را آماده کردیم تا از گوش دادن به موسیقی در حین زیر کردن سایر بازیکنان لذت ببرید. 

نحوه کنترل ماشین‌ها و رادیوی آن‌ها

ماشین در فورتنایت

کمپانی Epic Games چند روز قبل از انتشار آپدیت Joyride برای بازیکنان، تایید کرد که چند اتومبیل جدید به بازی اضافه خواهند شد. همانطور که بسیاری از بازیکنان می‌دانند، تمرکز آپدیت Joyride بر افزودن ماشین‌های واقعی به بازی Fortnite است، تا بازیکنان بتوانند به آسانی سوار ماشین‌های درون نقشه بازی شوند. هرگاه در طول مسابقه بازیکنان به یک ماشین نزدیک شوند، دکمه مربوط به سوار شدن روی صفحه ظاهر خواهد شد.

خوشبختانه، پیدا کردن ماشین و رانندگی با آن در بازی Fortnite بسیار آسان است، زیرا تعداد زیادی ماشین در نقشه بازی پراکنده شده است. هنگامی‌که یک بازیکن وارد ماشین می‌شود، دکمه‌های کنترل ماشین در سمت چپ صفحه ظاهر می‌شوند. ماشین‌های موجود در بازی Fortnite دارای چهار ایستگاه رادیویی مختلف هستند که بازیکنان می‌توانند به آنها گوش دهند و آنها را تغییر دهند. برای تغییر ایستگاه رادیویی، در PS4 دکمه X، در Xbox One دکمه A و در Switch دکمه B را فشار دهید.

آپدیت Joyride

آموزش روشن کردن رادیو ماشین Fortnite

بازیکنان می‌توانند انواع سبک‌ها و ماشین‌ها را در نقشه بازی بیابند، از جمله ماشین‌های اسپرت، وانت‌ها و تریلی ۱۸ چرخ. همانطور که اکثر بازیکنان می‌دانند، در آخرین آپدیت نقشه بازی Fortnite سطح آب‌های روی نقشه کاهش یافت و مکان‌های معروفی مانند Weeping Woods دوباره روی نقشه ظاهر شدند. واضح است که این موضوع باعث می‌شود تا بازیکنان با خیال راحت در بازی رانندگی کنند و دیگر نگران ورود به آب نباشند. علاوه بر این، تعداد ماشین‌های روی نقشه بسیار زیاد است، بنابراین لازم نیست نگران پیدا کردن ماشین باشند.

آپدیت Joyride یک آپدیت کوچک جذاب است که اساسا گیم‌پلی بازی Fortnite را تغییر نمی‌دهد. متاسفانه، به نظر نمی‌رسد که آپدیت Joyride باعث شود که استریمرهای بیشتری به سراغ بازی Fortnite بیایند. به نظر می‌رسد که از محبوبیت بازی Fortnite در پلتفرم‌های لایو استریم (سایت‌هایی که به طور زنده استریم بازیکنان را پخش می‌کنند)کاسته شده است زیرا اکثر استریمرها به جای Fortnite به سراغ بازی Warzone و سایر بازی های بتل رویال رفته‌اند. اما هنوز هم بازیکنان می‌توانند در آپدیت Joyride چیزهای جدیدی را تجربه کنند.

هم اکنون Fortnite در موبایل، کامپیوتر، PS4، Switch و Xbox One در دسترس است. نسخه‌های اختصاصی PS5 و Xbox Series X در حال ساخت هستند.

 

منبع: GameRant

کلیدواژه : فورتنایت
کوروش نیک منش
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دو × 3 =