دموی انتقال برای PS4 و PS VR پلی استیشن

در انتقال، ذهن های خانواده ی هایز در یک شبیه سازی بیمارگونه گیر می افتند و شما تنها امید آنها برای فرار هستید. نسخه ی کامل این بازی در ۱۸ ماه سپتامبر شروع به ورود به بازار خواهد کرد اما تمام شما صاحبان پلی استیشن می توانید بوسیله ی یک دموی رایگان پیشاپیش طعم این بازی روان شناسی هیجان انگیز را بچشید که البته به صورت اختصاصی فقط بر روی پلی استیشن نسخه ی ۴ قابل دسترسی خواهد بود.

شبیه یک بازی کامل توسط PS VR، شما قادر خواهید بود تا خود را در پرونده ی تست والتر غرق سازید و در صورتی که با هدست احساس راحتی چندانی  نداشته باشید شما قادر خواهید بود تا بدون نیاز به آن بتوانید به این بازی بپردازید.

پرونده ی آزمون والتر دوبله شده، دموی این بازی یک پیش نمایش است که ماجرای ان در سال ها پیش اتفاق می افتد قبل از این که حوادث مربوط به انتقال صورت گرفته باشند. وارد تجاربی شوید که اساس تشکیل انها بر روی اتفاقاتی است که در ادامه پیش خواهند آمد. در خاطره هایی که به صورت دیجیتالی از یک رنجش کشیده ی PTSD  ثبت شده اند سرکشی کنید، جایی که شما تلاش خواهید کرد تا با سرنخ های در اختیارتان به وسیله ی گشت زدن در آپارتمانی فراموش نشدنی بیرون بیایید و معمای ذهنی این پازل را حل کنید.

انتقال یک همکاری بین Ubisoft Montreal و SpectreVision است ، کمپانی تولیدی که توسط الایژا وود، دنیل نوح و جان سی والر بنیان شده است. این یک طراحی بر اساس تجربه است که شما را در محیطی باورکردنی ولی پیچ در پیخ غوطه ور خواهد کرد، پر از عناصر واکنشی که با انها چالش را تجربه کنید که خطرناک نیز به نظر می رسند و از یک قطعیت در شبیه سازی متولد شده اند.

هر کاری که شما تلاش در انجام ان داشته باشید بر روی VR  شما و یا بر روی صفحه ی تلویزیون مرموز به نظر خواهد رسید، پرونده ی آزمون والتر شانسی است تا دریابید چه چیزی در مغازه ها جای خود را می یابد زمانی که انتقال بر روی PS4 و PS VR پیاده شود. مشغول تیز کردن مشام کارآگاه بازی خود باشید زیرا انها کلید رهایی شما از انتقال و راه نجات شما در ۱۸ سپتامبر خواهند بود.

مرکز خرید
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوزده − 12 =