رونمایی از شخصیت نوب سایبات در بازی Mortal Kombat 11

رونمایی از شخصیت نوب سایبات در بازی Mortal Kombat 11

اگر شما هم جزء آن دسته از کاربران بازی Mortal Kombat 11 هستید که شخصیت مبارز مورد علاقه اش نوب سایبات است، پس باید به شما این مژده را بدهیم که شرکت ندررلم اعلام کرده که این شخصیت مبارز که در قسمت دوم Mortal Kombat شاهد اولین حضورش بودیم، به این سری افزوده خواهد شد و ما مجدد شاهد حضور درخشانش خواهیم بود.

کار ساخت این بازی بر عهده استودیوی ندررلم بوده و ندررلم با ساخت این بازی به خوبی این موضوع را برای همه رقیبان خود و همینطور کاربرانش تفهیم کرده که در ساخت بازی های مبارزه ای نظیر ندارد و به خوبی از عهده ساخت چنین محصولاتی بر می آید.

طراحی محیط و کارکتر های بازی

تنها با نگاهی گذرا به بازی Mortal Kombat 11 به راحتی می توان دریافت که این بازی PlayStation از گرافیک فوق العاده ای برخوردار است و از هیچ نقطه ای نمی توان به گرافیک آن ایراد گرفت. یکی از نکاتی که موجب کیفیت برتر گرافیک این اثر شده است، توجه به ایجاد جزئیات ریز و دقیق در طراحی چهره و ظاهر کلی کاراکتر هاست.

هر چند که چهره کاراکتر ها نسبت به سری های قبلی این اثر تا حدودی تغییر کرده است و شاید بنظر بعضی از گیمرها برخی از کاراکترها در نگاه اول قابل شناسایی نباشند، اما این امر تاثیر بسزایی در افزایش کیفیت گرافیک بازی داشته است.

رونمایی از شخصیت نوب سایبات در بازی Mortal Kombat 11
رونمایی از شخصیت نوب سایبات در بازی Mortal Kombat 11

تغییرات گیم پلی بازی Mortal Kombat 11

خب این موضوع کاملا طبیعی می باشد که گیم پلی بازی Mortal Kombat 11 نسبت به نسخه های گذشته اش تا حدودی دچار تغییر و دگرگونی شده باشد. تا قبل از این، گیمر می توانست با بکار گرفتن مهارت خود در هرچه سریعتر فشردن دکمه های دسته بازی XBox به پیروزی در مبارزه ای که درگیرش بود، دست یابد. اما اکنون در سری Mortal Kombat 11 شاهد موضوع دیگری هستیم. آن هم این است که در این سری دیگر پشت سر هم فشردن یا نفشردن دکمه ها شانس شما را در برد و باخت تعیین نمی کند. بدین معنی که هریک از کاراکترها ساز و کاری مرتبط با توانایی خود دارند.

یعنی شما باید به خوبی از تمامی حرکات هر یک از کاراکتر ها آگاهی کامل را داشته باشید و زمان مناسب استفاده از آن ها را نیز بدانید. نکته کلیدی دقیقا همین است، که شما با تشخیص درست، دست به تکنیک مورد نظر بزنید. البته گاهی ممکن است تنها با یک مشت زدن ساده کارتان راه بیفتد و نیازی به تکنیک های خاص کاراکتر نداشته باشید.این موضوع تا حد زیادی توانسته هیجان بازی را برای گیمر دو چندان کند. چون هر یک از قابلیت های کاراکترها به قدری واقعی و ملموس جلوه می کند که ناخودآگاه باعث به وجد آمدن گیمر می شود. حال که تا حدودی از ویژگی های کلی بازی Mortal Kombat 11 صحبت کردیم، در ادامه به بازگشت نوب سایبات خواهیم پرداخت.

انتشار تریلری از نوب سایبات

شرکت ندررلم همزمان با انتشار خبر بازگشت این کاراکتر محبوب، تریلری از این شخصیت نیز منتشر کرد تا طرفداران آن را برای بازگشت مجدد آن بیش از آنچه که انتظار می رود، مشتاق کند. زیرا در این تریلر از توانایی های نوب سایبات پرده برداشته شده تا بخشی از قابلیت های آن برای کاربران آشکار شود. نوب سایبات در این بازی به کمک همزادش که به نحوی حالت سایه ای شکل دارد، سرعت عمل بالایی از خود به نمایش می گذارد.

رونمایی از شخصیت نوب سایبات در بازی Mortal Kombat 11
رونمایی از شخصیت نوب سایبات در بازی Mortal Kombat 11

انتخاب صدای نوب سایبات

صداگذاری نوب سایبات، این شخصیت پر طرفدار، توسط کری هیرویوکی تاگاوا انجام شد و به لطف صدای او و تاثـیـر گـذاری ایـن شـخـصـیـت بر روی گیمر به هنگام بـازی دو چـنـدان شـود. Mortal Kombat 11 کـه عـلاوه بـر سـایـر کـاراکـتـر هـای جذاب بازی نوب سایبات نـیـز در آن حـضـور دارد، در تـاریخ ۳ اردیـبـهـشت بـر روی پلتفرم های پلی استیشن ۴، پـی سـی، ایـکـس بـاکـس وان عـرضـه شـده و نـیـز در تـاریـخ ۲۰ اردیـبـهـشـت مـاه قـرار اسـت که بـرای کـنـسـول نـیـنـتـندو سوئیـچ در دسـتـرس کاربـران قـرار گـیـرد.

از آنجایی که حجم Mortal Kombat 11 بخش اعظمی از حافظه دستگاه شما را اشغال می کند، شاید از نصب و تجربه این بازی بر روی کنسولتان پشیمان شوید. ولی ما به شما توصیه می کنیم که مرتکب این اشتباه نشده و بخشی از وقت خود را به این بازی اختصاص دهید. چرا که انجام این بازی تجربه ای تکرار نشدنی را برای شما رقم خواهد زد.

کلیدواژه : بازی Mortal Kombat 11
  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

20 + پنج =