اخبار بازی های ایکس باکس, اخبار بازی های پلی استیشن, ایکس باکس, بلاگ, پلی استیشن, دسته‌بندی نشده

رونمایی بازی Star Wars Jedi Fallen Order PS4 در جشن جنگ ستارگان قسمت اول

رونمایی بازی Star Wars Jedi Fallen Order PS4 در جشن جنگ ستارگان

رونمایی بازی Star Wars Jedi Fallen Order PS4 در جشن جنگ ستارگان قسمت اول

بلاخره چشممان به جمال Star Wars Jedi روشن شد. در جشن ستارگان که در شیکاگو برگزار شد یکی از قسمت های این بازی به نام Fallen Order رونمایی شد و جزئیات بیشتری راجع به این رمان تقریباً فراموش شده، بیان گردید. این بازی پلی استیشن و ایکس باکس نیز در استودیوی Respawn ساخته شده است همان طور که نسخه اولی آن در این استودیو ارائه گردید. در ساخت بازی از موتور Unreal Engine 4 استفاده شده است. بازی در E3 2019 رونمایی شد و پیشنهاد می کنیم برای دانستن جزئیات بیشتر ما را در این مقاله همراهی نمائید.

تریلر Star Wars Jedi: Fallen Order تقریباً داستان بازی را مشخص می کند.

با توجه به شنیده های مان راجع به انتشار این بازی مقداری نگران بودیم اما EA رسماً Star Wars Jedi: Fallen order را برای جهانیان رونمایی کرد. علاوه بر این استودیوی سازنده ی بازی PlayStation اعلام کرده است که موتوری که برای بازی به کار برده آن را جذاب تر کرده است.

رونمایی بازی Star Wars Jedi Fallen Order PS4 در جشن جنگ ستارگان

رونمایی بازی Star Wars Jedi Fallen Order PS4 در جشن جنگ ستارگان

تاریخ عرضه ی نسخه Star Wars Jedi: Fallen Order مشخص شده است.

نسخه Star Wars Jedi: Fallen Order در ۱۵ نوامبر ۲۰۱۹ بر روی کنسول ها و PC منتشر شده است. البته این گفته در همان جشنی که گروه ستارگان در آن حضور داشتند، نیز تائید شد. دو نسخه از این بازی موجود است که می توانید آن را به صورت پیش خرید ثبت نمائید. یکی نسخه ی Origin و دیگری نسخه ی deluxe که نسخه ی Deluxe شامل برخی از DLC های اضافه تر و جلوه های ویژه می باشد.

داستان این نسخه از بازی پس از Revenge of the Sith تنظیم شده است.

نقش Cal Kestis که توسط Gotham’s Cameron Monaghan اجرا می شود، نقشی از یک جادوگر جوان است که قهرمان نسخه ی ارائه شده می باشد. او توانسته از تهاجم Order 66 که بدخواهانش برای او ترتیب داده بودند، جان سالم به در ببرد. سپس تصمیم می گیرد که تنها به تماشای ماجراهایی که اتفاق می افتد، بنشیند و این کار را انجام می دهد تا جایی که برخی از حوادث او را مجبور به افشای نیروی نهانیش می کنند.
او در حال جستجوی Second Sister می باشد. البته اشتباه نکنید این همان Seventh Sister در Clone Wars نیست، بلکه به طور قطع یکی از مظنونانی است که Jedi در جستجوی او می باشد. او به اندازه ی کافی قدرتمند می باشد و این قدرت بی نظیر او قطعاً چالش زیبایی را ارائه می کند. کارگردان بازی Stig Asmussen می گوید: «بسیاری از طرفداران جنگ ستارگان که ما خود نیز عضوی از آن ها هستیم.

رونمایی بازی Star Wars Jedi Fallen Order PS4 در جشن جنگ ستارگان

رونمایی بازی Star Wars Jedi Fallen Order PS4 در جشن جنگ ستارگان

به دوران تاریکی علاقه ی زیادی دارند و لذا ما تصمیم گرفتیم این دوران مرموز و خطرناک را کشف نمائیم. تیم Lucasfilm همکاری بسیار خوبی در این زمینه با ما داشته اند که به ما کمک کرده است تا این بخش از امپراطوری را که در اوج قدرت است و Jedi هنوز پنهان می باشد به خوبی بررسی کنیم و سپس توسعه دهیم. در این بازی مبارزات شدیدی را تجربه می کنید و در عین حال با استفاده از Lightsaber و Force Power بازی متفکرانه و سرگرم کننده ای را دنبال می کنید.
گمان می کنم، بهتر است هر کس Jedi خیالی خود را بسازد.» یکی از انتشارات معتبر خبری از حضور Cal on Bracca یکی از دنیاهای چند گانه Respawn در جنگ ستارگان، داده است.در این بازی دو شخصیت به نام هایCere  که همراهی مرموز می باشد و BD-1 که دوست کوچکی همرا با Cal می باشد را نیز شاهد خواهیم بود. کاراکتر Cere یک Jedi knight (شوالیه) سابق می باشد اما چندان اطلاعی از حضور یا عدم حضور او پس از Order 66 نداریم.
در این بازی Purge Troopers نیز به جستجوی Cal  می پردازند که در واقع نسخه ی اولیه یDark Troopers هستند که در فیلم Rogue One دیده ایم. آن ها به وضوح به جنگ با دشمنان می پردازند با همان شدتی که در Clone Wars مشاهده می کردیم. ظاهراً در این میان خودکشی های بزرگی در میان Trooper ها نیز اتفاق می افتد.

گیم پلی بازی Star Wars Jedi: Fallen Order در زمینه ستیزه جویی بی نظیر می باشد و ما شاهد آن در EA play در E3 خواهیم بود.
 در این بازی استودیوی Respawn بازیکنان را به سبک جنگ های Lightsaber می برد.

مرکزخرید دات کام

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دو × 3 =