رونمایی بازی Star Wars Jedi Fallen Order PS4 در جشن جنگ ستارگان قسمت دوم

رونمایی بازی Star Wars Jedi Fallen Order PS4 در جشن جنگ ستارگان

رونمایی بازی Star Wars Jedi Fallen Order PS4 در جشن جنگ ستارگان قسمت دوم

 این استودیو راجع به نسخه ی جدیدی که تصمیم به انتشار آن دارد گفته است که در این بازی یک مبارزه ی متفکرانه را تجربه می کنید و در آن به آسانی مهارت رسیدگی به امور را خواهید آموخت.بازیکنان از آموزش های Jedi برای ایجاد ترکیب های مختلف از مبارزات ستیزه جویانه و با استفاده از سیستم مبارزه Lightsaber، بهره خواهند برد. بازیکنان همچنین از حرکات پیچیده و قابلیت های پلتفورمینگ جهت دستیابی استراتژیک برای غلبه بر دشمنان و حل کردن پازل هایی که در مسیرشان وجود دارد، استفاده می کنند.
با توجه به گفته های Respawn ، فقط Cal در حال رشد نیست. در طول بازی lightsaber شما نیز تکامل می یابد، هرچند جزئیات زیادی راجع به این موضوع بیان نشده است. شاید چیزی شبیه به بازی های Force Unleashed باشد که در آن بازیکن می تواند نیروها و ظاهر خود را سفارشی سازی نماید. در تریلر داستان مشاهده کردیم که Cal یکی از طرفداران عظیم الجثه اش را قبل از Purge Trooper پرتاب می کند و همچنین قبل از آن در تریلر مشاهده نمودیم که او سعی می کند دوست خود را از سقوط در گودال Sarlacc نجات دهد.

رونمایی بازی Star Wars Jedi Fallen Order PS4 در جشن جنگ ستارگان
رونمایی بازی Star Wars Jedi Fallen Order PS4 در جشن جنگ ستارگان

بازی Star Wars Jedi: Faleen Order یک بازی باز نیست اما دارای ویژگی های مبارزه و اکتشاف و حل پازل می باشد.
توضیحاتی که بر روی خود محصول ارائه شده است جزئیاتی بیش از آنچه در جشن بیان شد، اعلان می نماید. اول اینکه در حالی که Respawn گفته بود که این بازی یک بازی پلی استیشن دنیای باز نیست در توضیحات محصول آمده است که بازیکن آزادی تصمیم گیری در مورد مکان و زمان بعدی در بازی البته با شانس بازگشت به بازی با روشی جدید را دارد. نیروهای قدرت بازیکن راه های زیادی را برای اکتشاف می گشایند. البته این تمام مبارزه Jedi نیست و باید منتظر بمانیم تا با طیف گسترده ای از چالش های مبتنی بر مبارزه و اکتشاف و حل پازل آشنا شویم.

بازی Star Wars Jedi: Fallen Order یک بازی تک نفره بدون DLC و بدون microtransaction می باشد.
تهیه کننده بازی Blair Brown در توئیتر خود از یک نفره بودن بازی سخن گفت و این موضوع را برای همگان آشکار نمود. هیچ گونه microtransaction در بازی دیده نمی شود که می تواند با جنبه ی مدرن بازی PlayStation منافات داشته باشد.همچنین بازی حالت چند نفره ندارد که خوب بسیاری از بازیکنان طرفدار چنین بازی هایی هستند. اما هیچ گونه توضیحی راجع به این موارد گفته شده ارائه نگردیده است.

رونمایی بازی Star Wars Jedi Fallen Order PS4 در جشن جنگ ستارگان
رونمایی بازی Star Wars Jedi Fallen Order PS4 در جشن جنگ ستارگان

در حال حاضر برنامه های DLC برای Jedi  وجود ندارد اما پیشنهادات خوبی برای کسانی که آن را پیشاپیش سفارش دهند در راه است. قبلا گفتیم که سفارش به صورت Origin یا deluxe نیز لوازمات جانبی خاصی به همراه خواهد داشت و تمامی این ها هنوز به صورت یک راز سر به مهر هستند تا زمانی که بازی منتشر شود.

نویسنده ی داستان Chris Avellone می باشد که به خودی خود عالی می باشد.
این نویسنده که در Kotor و در میان بسیاری از کلاسیک های PC کار می کرد. در اوایل ماه مارس خبر حضورش به درخواست Respawn در این مجموعه را تائید کرد. استودیوی Respawn Entertainment  با همکاری Electronic Arts این بازی را ساخته است. و فرانشیز آن نیز در دست Electronic Arts می باشد.استودیوی Respawn Entetainment اخیرا بازی Apex Legends را منتشر کرده بود و در این زمینه به موفقیت شایانی دست یافته است.
حال باید ببیینیم با این محصول جدید خود چه برایمان عرضه می نماید. این بازی بر روی کنسول های PS4 و Xbox One و PC قابل اجرا است و همان طور که قبلا هم گفتیم خبر از عرضه آن در ۱۵ نوامبر ۲۰۱۹ (۲۴ آبان سال جاری) داده شده است و می دانید که در حال حاضر می توانید این بازی را در نسخه های ذکر شده به صورت پیش سفارش، خرید نمائید که از طریق فروشگاه های رسمی این امکان فراهم شده است.
پس علاقه مندان و طرفدارن این بازی مرموز و مهیج باید تا آن روز منتظر بنشینند تا برای سوالاتی که در این زمینه دارند، پاسخی مناسب بیابند.
امیدوارم توانسته باشیم اطلاعاتی که راجع به این بازی لازم دارید برایتان فراهم نماییم و زمانی که بازی Star Wars Jedi: Fallen Order را دانلود کردید، از هیجانات بی نظیری که حداقل در تریلر بازی مشاهده نموده اید، لذت ببرید.

مرکزخرید دات کام

  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

4 × یک =