رونمایی فصل چهارم بازی Fortnite با انتشار تصویر

رونمایی فصل چهارم بازی Fortnite PS4 با انتشار تصویر

در دهه گذشته توسعه بازی‌ های رایانه‌ ای از لحاظ مفهوم و داستان  در سراسر دنیا به حدی رسیده که برای هر گیمری یک بازی خاص او نیز وجود دارد که نشان از گستردگی و پیشرفت بسیار بالای این صنعت در چند سال اخیر دارد. وجود شرکت‌ های بسیار بزرگ با سرمایه‌ ای شگرف چون سونی و مایکروسافت در این صنعت سبب شده تا همه روزه به تعداد مشتاقان به این صنعت افزوده شود و این صنعت هر روز بیش از روز قبل، در بین طرفداران و مخاطبان خود جذاب‌ تر و محبوب‌ تر شود.

محتوای بازی های رایانه ای

محتوای بازی‌ های رایانه‌ ای معمولا از محیط پیرامون انسان‌ ها تاثیر بسیار زیادی می‌ گیرند تا جایی که در صورت بروز اتفاقی بزرگ همواره باید انتظار ساخت یک بازی جدید با چنین مضمونی را نیز داشته باشیم. یکی از مهمترین موضوعاتی که امروزه در ساخت بازی‌ های رایانه‌ ای به شدت قابل توجه است، موضوعات جنگی است. موضوعاتی که شاید تولید بازی‌ هایی در حد اعتدال آن مشکلی نداشته باشد.
اما با عبور از حد و مرز های تعیین شده برای آن ها سبب شده تا آثار نا پسندی را به جای بگذارد. آثاری که هم در جسم و هم در روح و روان مخاطب بازی مورد نظر تاثیر گذاشته و می‌ تواند به شدت زندگی وی را مختل کند. در بین بازی‌ های جنگی نیز امروزه سبکی به نام بتل رویال بسیار مورد محبوب است. سبکی با جنگجویان زیاد که در راه رسیدن به قدرت بیشتر و پیروزی در میدان جنگ از هیچ عملی دریغ نمی‌ کنند.

رونمایی فصل چهارم بازی Fortnite PS4 با انتشار تصویر
رونمایی فصل چهارم بازی Fortnite PS4 با انتشار تصویر

گاهی این سبک در فضایی فانتزی رخ می‌ دهد که بنا به نظر بسیاری از کارشناسان و روانشناسان بازی‌ های رایانه‌ ای نسبت به حالت دیگر آن بهتر است. حالتی که معمولا با بهره‌ گیری از گرافیکی بالا سعی داشته تا صحنه‌ های جنگی را شدت خونریزی واضح نشان دهد که برای هر انسان با هر سنی مناسب نیست و همواره تاثیرات بسیار زیادی بر روحیه وی می‌گذارد و می‌تواند سبب بسیاری بیماری‌ های روانی و انواع افسردگی‌ ها شود.
یکی از بازی‌ های پر طرفدار که در زمینه بازی‌ های جنگی و گروهی همواره سر زبان‌ ها است، بازی فورتنایت است. یک بازی مبارزه‌ ای با صحنه‌ هایی اکشن که طرفداران بسیار زیادی را در سراسر دنیا به خود اختصاص داده است. شرکت سازنده این بازی جذاب، اپیک گیمز است که با تولیدات و طراحی‌های کادر مجرب و حرفه‌ای خود همواره توانسته تا بازی‌ های با کیفیت بالا را به مخاطبان خود عرضه کند.
یک بازی در محیطی وسیع که می‌ توانید بارها در قسمت‌ های مختلف آن به مبارزه بپردازید و از تنوع موجود در بازی لذت ببرید. اخیرا این شرکت با رونمایی از یک عکس، از فصل چهارم این بازی با نمایش از چهار شخصیت آن رونمایی کرده و طرفداران پر سر و صدای این بازی را مجددا به وجد آورده است. مسلما این فصل از بازی نیز همانند سایر فصل‌ های گذشته دارای تجهیزات، شخصیت‌ ها و آپشن‌ های جدیدی در بازی است.

رونمایی فصل چهارم بازی Fortnite PS4 با انتشار تصویر
رونمایی فصل چهارم بازی Fortnite PS4 با انتشار تصویر

داستان این بازی به گونه ایی است که شما با جنگ با سایر کاربران باید همه آنان را شکست دهید. در این بازی انواع تجهیزات و وسایل برای مبارزه شما وجود دارد اما به راحتی در دسترس شما قرار نگرفته است. همین نکته سبب محبوبیت و جذابیت دوچندان این بازی رایانه‌ ای شده است.
تمرکز و دقت در مبارزه با دشمنان از یک سو، کنجکاوی و جست‌وجو برای کاوش امکانات بازی از سویی دیگر سبب شده تا از این بازی، یک اثر ماندگار به جای بگذارد. همواره بازی‌ هایی با این سبک مبارزه‌ ای آنلاین در بین کاربران و مخاطبان بازی‌ های رایانه‌ای از محبوبیت بسیار بالایی برخوردار است. بازی‌ هایی که اگر افکار و اهداف پلیدی را در پشت ظاهر زیبای خود پنهان نکرده باشند، می‌ توانند برای مخاطب و کاربر خود بسیار جذاب و مناسب باشند.
گاهی در طراحی بازی‌ های این چنینی دیده می‌ شود که مکانی خاص که در محیط واقعی نیز وجود دارد، مکانی برای مبارزه کاربران بازی پلی استیشن ۴ ، ایکس باکس وان و نینتندو سوئیچ مورد نظر است. این موضوع می‌ تواند این ذهنیت را در مخاطب مورد نظر القا کند که زمانی در محیط واقعی نیز در محل مورد نظر جنگ اتفاق خواهد افتاد و طرز فکرش را بر همین اساس شکل می‌ دهد. معمولا موضوعات دینی، عقیدتی و سیاسی در بطن این بازی‌ ها قرار می‌ گیرند و با طرح داستان مورد نظر خود، گیمر را به سمت اهداف پلید خود می‌ کشانند.

  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

2 + سیزده =