بلاگ

رونمایی مایکروسافت از Xbox Game Pass Ultimate

رونمایی مایکروسافت از Xbox Game Pass Ultimate

رونمایی مایکروسافت از Xbox Game Pass Ultimate

رونمایی مایکروسافت از Xbox Game Pass Ultimate

دو سیستم ایکس باکس لایو گلد و ایکس باکس پاس محبوبیت زیادی برای کاربران مایکروسافت دارند. اما همانطور که گیمر های این شرکت به خوبی می دانند برای بهره مند شدن از هر دوی این سیستم ها هر گیمر باید ۴۰ دلار پرداخت کند که برای عده ی بسیار زیادی هزینه ی گیم کردن را سنگین تر می کرد.
اکثریت به دنبال ایجاد راهی برای استفاده ی هم زمان از این دو سیستم، با قیمتی پایین تر حتی به اندازه ی ده دلار از طرف مایکروسافت بودند و بنا بر همین خواسته نظرات زیادی را در فضا های مجازی در میان خود و همچنین برای مایکروسافت به اشتراک گذاشتند.
در مدت کمی گذشته تر شایعات و اخبار زیادی در باره ی شرکت مایکروسافت شنیده می شد. بنا بر این شایعات و اخبار، در شبکه ی ایکس باکس لایو ، خبری مبنی بر ایجاد سرویس جدید به نام ایکس باکس گیم پاس التیمیت پخش شده بود و پس از آن کاربران زیادی منتظر اعلام خبر رسمی این اطلاعیه توسط شرکت مایکروسافت بودند. بعضی توقع تایید و برخی دیگر توقع تکذیب این مطلب مهم را از طرف شرکت مایکروسافت را داشتند.

رونمایی مایکروسافت از Xbox Game Pass Ultimate

رونمایی مایکروسافت از Xbox Game Pass Ultimate

مایکروسافت با توجه به اشتیاق کاربران برای پاسخ دادن به این اخبار در جدید ترین قسمت برنامه ی اینساید ایکس باکس به طور کاملا رسمی و شفاف این مطلب را تائید کرد و این گونه بود که تمای انتظارات کاربران برای دریافت خبر رسمی از سوی مایکروسافت به پایان رسید و به خوبی پاسخ توسط کاربران دریافت شد. مایکروسافت در این برنامه از سرویس جدیدی که در دست ساخت دارد به نام ایکس باکس گیم پاس التیمیت رونمایی کرد.
طبق اعلام مایکروسافت و در طی این رونمایی متوجه شده ایم، که از عرضه ی این سیستم به بعد، مخاطبان مایکروسافت با استفاده از این سرویس جدید یعنی همان ایکس باکس گیم پاس التیمیت ، می توانند به صورت هم زمان از امکانات و مزایای ایکس باکس گیم پاس و ایکس باکس لایو گلد بهره ببرند و لذت کافی را از این اجرای همزمان به دست بیاورند.
هم اکنون بزرگترین و مهم ترین سرویس جدید این کمپانی همین پروژه ی ایکس باکس گیم پاس التیمیت برای کاربران به شمار می رود چرا که استفاده هم زمان از دو ایکس باکس محبوب یعنی لایو گلد و پاس متقاضیان بسیاری را تحت تصرف خود داشته است.

برای کسانی که هنوز کاملا متوجه کاربرد و کارایی این سرویس نشده اند، با اطلاعاتی دقیق تر توضیح خواهیم داد. برای این توضیح ساده می توانیم بگوییم که محدودیت موجود که در بخش چند نفره ی آنلاین بازی ها وجود داشت توسط این سرویس جدید کاملا بر طرف خواهد شد.
بنا بر گفته های مایکروسافت درباره ی این سرویس جدید، کاربران مشتاقش می توانند با پرداخت ماهیانه ۱۰ دلار در سرویس ایکس باکس گیم پاس التیمیت عضو شوند، همچنین کاربران می توانند با پرداخت تنها ۱۵ دلار از استفاده ی هم زمان از دو سرویس محبوب ایکس باکس لایو گلد و پاس توسط شرکت مایکروسافت بهره مند شده و لذت ببرند.
برای کسانی که پیش از این کاربر مایکروسافت نبوده اند شاید ۱۰ و یا ۱۵ دلار مبلغی زیاد به شمار برود اما این گونه نیست. در اصل یکی از دلایل مورد توجه قرار گرفتن این سرویس جدید هم همین بحث قیمت می باشد. کسانی که از ایکس باکس لایو گل و ایکس باکس پاس استفاده کرده و می کنند به خوبی و وضوح می دانند که برای عضویت در هر یک از این سرویس ها باید مبلغی برابر با ۲۰ دلار برای هر سرویس پیش از این پرداخت می کردند.

رونمایی مایکروسافت از Xbox Game Pass Ultimate

رونمایی مایکروسافت از Xbox Game Pass Ultimate

یعنی ۲۰ دلار ناقابل برای ایکس باکس لایو گلد و ۲۰ دلار دیگر برای ایکس باکس پاس. این بحث ۴۰ دلاری برای علاقه مندان به ایکس باکس، علاوه بر هزینه ی اپدیت بازی ها XBox ، خرید کنسول، خرید گنترلر ها، ترید بازی ها و هزینه های متفرقه تا حدی اذیت کننده بود. تا حدی که بسیاری این مطلب را بار ها و بار ها به مایکروسافت گوش زد کرده بودند.
اکنون مایکروسافت با اعلام آن که این خبر را از سوی کاربران خود به خوبی دریافت کرده است، سرویس جدیدش را برای این افراد در برنامه ی پر مخاطب اینساید ایکس باکس که توسط بیش از ۹۰ درصد مخاطبان ایکس باکس دنبال می شود رو نمایی کرد.
مایکروسافت در طی این رو نمایی این مژده را به کاربرانش داد که دیگر لازم نیست مبلغ چهل دلاری برای بهره مند شدن از دو سیستم ایکس باکس لایو گلد و ایکس باکس پاس از جیبشان برود، بلکه تنها با پرداخت ۱۵ دلار می توانند از استفاده ی همزمان این دو سیستم لذت ببرند.

مرکزخرید دات کام

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

17 + 17 =