رونمایی کردن یوبیسافت تا اواخر ماه مارس ۲۰۲۰ از حداقل سه بازی AAA

رونمایی کردن یوبیسافت تا اواخر ماه مارس 2020 از حداقل سه بازی AAA

رونمایی کردن یوبیسافت تا اواخر ماه مارس ۲۰۲۰ از حداقل سه بازی AAA

رونمایی کردن یوبیسافت تا اواخر ماه مارس ۲۰۲۰ از حداقل سه بازی AAA

بازی‌های رایانه‌ای در طول دهه گذشته با پیشرفت بسیار چشم‌گیری در حوزه‌های مختلف خود روبه‌رو شده است. این پیشرفت نشان‌دهنده افزایش رضایت مخاطبان و میل و اشتیاق آنان برای گسترش و پیشرفت روزافزون در این صنعت می‌باشد. پیشرفتی که از یک سو از طریق بکارگیری ابزارآلات مختلف پیشرفته مورد استفاده در بازی‌های رایانه‌ای شکل گرفته است .
و از طرفی دیگر شکل استفاده از بازی‌های رایانه‌ای در صنعت تبلیغات و بیان موضوع و مفاهیم بطور غیر مستقیم وارد عرصه جدیدی شده است.شرکت‌های بسیار بزرگی در عرصه تولید و ساخت بازی‌های رایانه‌ای فعالیت گسترده دارند که روز به روز بر پیشرفت خود می‌افزایند تا با رقیبان خود فاصله بیشتری را ایجاد کنند. یکی از شرکت‌های بسیار معتبر و دارای سبک در دنیا که دارای سابقه‌ای بیش از ۳۰ سال در حوزه تولید و ساخت بازی‌های رایانه‌ای ویدئویی را دارد.
شرکت یوبیسافت (Ubisoft) می‌باشد. این شرکت بطور کاملا حرفه‌ای در صنعت تولید بازی‌های رایانه‌ای فعالیت گسترده دارد و در بیش از ۲۰ کشور جهان شعب خود را دایر کرده و از افراد مختلف با ویژگی‌های درونی مختلف برای تولید بازی‌های ویدئویی مختلف با سبک‌های متفاوت استفاده می‌کند. شاید بتوان گفت یکی از نکات اصلی قوت این شرکت در همین موضوع است که از استعدادهای برتر و قوی مختلف دنیا در پیشبرد اهداف خود استفاده می‌کند.
آثار فوق‌العاده منتشر شده از این شرکت همواره در ذهن گیمرها تا زمان طولانی باقی می‌ماند. آثاری چون شاهزاده ایرانی و سگ‌های نگهبان از جمله آثار قابل تحسین منتشر شده از سوی این شرکت معتبر می‌باشند.
این شرکت به تازگی اعلام کرده که قصد دارد تا ماه مارس ۲۰۲۰، از سه محصول جدید خود در در این حوزه رونمایی کند. البته این شرکت اعلام کرده در صورتی که برخی مشکلات برای تولید این بازی‌ها حل شود و شرایط برای ادامه تولید برخی بازی‌های خود فراهم شود.

رونمایی کردن یوبیسافت تا اواخر ماه مارس 2020 از حداقل سه بازی AAA
رونمایی کردن یوبیسافت تا اواخر ماه مارس ۲۰۲۰ از حداقل سه بازی AAA

این شرکت می‌تواند حتی از ۴ بازی جدید و جذاب خود نیز در تاریخ ذکر شده را منتشر کند. گمانه‌زنی‌های بسیاری برای معرفی بازی‌های مختلف که می‌تواند توسط این شرکت معرفی شود توسط گیمرها و سایت‌های مختلف ارائه شده است که هر کدام از آن‌ها با توجه به تحلیل‌های خود در مورد این شرکت و روند تولید بازی‌های آن، بازی‌هایی که ممکن است توسط این شرکت ارائه شود را مورد تحلیل قرار داده‌اند که البته هیچ کدام از این تحلیل‌ها با قاطعیت انجام نشده و هیچ کسی نمی‌تواند بطور دقیق حدس بزند که این شرکت چه در ذهن خود دارد.
این شرکت هیچ‌گونه اطلاعاتی در مورد اینکه قرار است چه بازی‌هایی را معرفی کند یا اینکه در چه سبک و ژانری قرار است ساخته شود را خبر نداده است و همین موضوع سبب شده تا حرف و حدیث‌های زیادی در این باره بوجود بیاید. مخاطبان و گیمرهای دنبال‌کننده بازی‌های شرکت یوبیسافت از بازی‌های Far Cry و Assassin’s به عنوان دو نسخه جدید که به احتمال زیاد منتشر خواهد شد خبر داده‌اند که البته بعضی سایت‌ها نیز این ادعا را رد کرده‌اند.

رونمایی کردن یوبیسافت تا اواخر ماه مارس 2020 از حداقل سه بازی AAA
رونمایی کردن یوبیسافت تا اواخر ماه مارس ۲۰۲۰ از حداقل سه بازی AAA

این سایت‌ها از احتمال انتشار پیشرفته بازی‌هایی چون Rayman و Watchdogs 2 خبر داده‌اند و دلایل زیادی را برای آن ذکر کرده‌اند. بازی‌های جدید این شرکت به احتمال فراوان در سبک و ژانری جدید منتشر خواهد شد. چرا که با توجه به صحبت‌های یکی از تهیه‌کنندگان و کارگردانان این شرکت، هدف اصلی شرکت معرفی چندین بازی هیجان‌انگیز با سبک و سیاقی کاملا متفاوت است تا کماکان بتواند در رقابت با دیگر شرکت‌های سازنده بازی‌های رایانه‌ای پیروز و موفق باشد.
در هر حال با تحلیل‌های صورت گرفته فقط باید کمی تحمل کرد تا نهایتا در تاریخ مراسم E3 2019 این شرکت از محصولات جدید خود رونمایی کند.
نکته مهم و قابل ذکر این است که مطمئنا شرکت یوبیسافت با ایجاد چنین جوهای هیجان‌انگیزی در بین مخاطبان خود سعی دارد تا آن‌ها را برای بررسی و تولید نسخه جدید بازی‌ها به چالش بکشد و مشتاقان بازی‌های خود را تا تولید محصولاتش همچنان منتظر و مشتاق نگه دارد.
استفاده از چنین تاکتیک‌هایی از طرف تولیدکنندگان بازی‌های رایانه‌ای همواره وجود داشته که آنان اطلاعاتی را از تولیدات جدید خود بروز نمی‌دهند و با دادن یکسری اخبار گنگ و البته هیجان‌انگیز سعی بر آن دارند تا زمان فرا رسیدن محصول جدید خود، مخاطبان و کاربران زیادی را برای خود جذب کنند.

مرکزخرید دات کام

  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

2 + 9 =