رویداد E3 امسال چطور برگزار خواهد شد؟

رویداد E3

به دنبال لغو رویداد سال ۲۰۲۰ به دلیل ویروس کرونا و شایعات و گمانه ‌زنی‌های زیاد درباره تکرار رویدادی که زمانی مهم‌ترین رویداد تجاری بازی‌های ویدیویی در سراسر جهان بوده است، Entertainment Software Association امروز اعلام کرد که E3 2021 ، رویدادی رایگان و کاملاً دیجیتالی است که از ۱۲ تا ۱۵ ژوئن برگزار می‌شود. Nintendo، Xbox، Capcom، Konami، Ubisoft، Take-Two Interactive، Warner Bros. Games و Koch Media قرار است در این رویداد شرکت کنند.

خبر خوب این است که همه می‌توانند امسال به طور رایگان در E3 شرکت کنند. خیر خوب دیگر این است که اصلاً نیاز نیست کسی از کشوری به کشور دیگر سفر کند تا در رویداد سالانه یعنی E3 شرکت کنند. به جای آن، قرار است در خانه یا محل کار خود بنشینیم و از صفحه ‌نمایش‌های خود همه‌ چیز را تماشا کنیم، فقط این بار قرار است لوگوی رسمی E3 را به جای هزاران لوگوی مختلف رویدادهای دیجیتالی که سال قبل ایجاد شدند تا جای خالی E3 2020 را پر کنند، مشاهده کنیم.

البته سایر رویدادها هم برگزار خواهند شد، اما در کنار آن‌ها E3 2021 را هم خواهیم داشت، رویدادی که به صورت دیجیتالی سازندگان و ناشران را به طرفداران سراسر جهان متصل می‌کند. در اعلامیه رسمی E3 اشاره‌ای به محتوای این رویداد دیجیتالی نشده است. حدس می‌زنیم که قرار است چندین تریلر و مصاحبه از پیش فیلمبرداری شده با صنایع داخلی را مشاهده کنیم. هر شکلی که باشد، Kotaku اعلام کرده که این رویداد کاملاً رایگان است و هیچ هزینه‌ای برای شرکت در آن پرداخت نخواهید کرد.

Stanley Pierre-Louis، رئیس و مدیرعامل ESA از طریق بیانیه‌ای مطبوعاتی بیان کرد: “برای بیش از دو دهه، E3 روش برتر برای نمایش بهترین چیزهایی بود که یک صنعت بازی‌سازی ارائه می‌دهد. در عین ‌حال جهان از طریق بازی‌ها متحد می‌شود. ما رویداد E3 امسال را به رویدادی فراگیر تبدیل کرده‌ ایم، اما همچنان سعی می‌کنیم با عرضه‌های عظیم و فرصت‌های داخلی که باعث می‌شوند این رویداد مرکز ضروری برای بازی‌های ویدیویی باشد، طرفداران را به وجد آوریم.”

 

منبع: Kotaku

امیرمحمد ترابی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

5 × 4 =