بررسی رویداد Nintendo Direct کنسول نینتندو سوییچ

رویداد Nintendo Direct

رویداد Nintendo Direct کنسول نینتندو سوییچ یک نمایش آنلاین می باشد که توسط نینتندو سوییچ و ارائه می گردد. در طی این رویداد موضوعات مفیدی در رابطه با فعالیت های کمپانی به مانند اطلاعات بازی ها و کنسول ها مورد بحث قرار می گیرند. شرکت نینتندو که از ایجاد وقفه و تاخیر در برگزاری بخش بعدی رویداد Nintendo Direct خبر داده بود، در ساعات ابتدایی از روز جمعه به زمان ایران پخش آن را استارت خواهد زد.

رویداد Nintendo Direct
رویداد Nintendo Direct

مدتی قبل نینتندو از به وجود آمدن یک تاخیر در نمایش قسمت بعدی رویداد Nintendo Direct خبر داد و اکنون در راستای جدیدترین اخبار بازی آگاه گشتیم که این شرکت ژاپنی، تاریخ دقیق نمایش بخش بعدی این رویداد را اعلام نموده است. بخش بعدی Nintendo Direct قرار است در تاریخ ۱۳ سپتامبر، ساعت ۳ بعد از ظهر به وقت PDT یا به عبارتی ساعت ۲:۳۰ صبح روز جمعه ۲۳ شهریور ماه به زمان ایران نمایش داده شود.

لازم به ذکر است که دلیل تاخیر در برگزاری این بخش از Nintendo Direct، وقوع زلزله در جزیره هوکایدو اعلام شده است. هنوز معلوم نشده است که چه محتوایی قرار شده در این بخش برای مخاطبان پخش شود، ولی با در نظر گرفتن این موضوع که رویداد TGS 2018 نزدیک است، می توان توقع داشت که طرفداران نینتندو و کنسول  های این شرکت ساعات جذابی را سپری نمایند.

Nintendo Direct جدید کمپانی نینتندو که قرار شده بود هفته قبل برگزار گردد اما به علت زلزله ی ژاپن تاخیر پیدا کرد، در نهایت طی روز قبل برگزار گشت و همانطور که انتظار می رفت ناظر بر منتشر شدن سیل عظیمی از اخبار مربوط به این کمپانی و به علاوه رونمایی از  عناوین زیادی برای کنسول نینتندو سوییچ بودیم.

در دقایق انتهایی این استریم، شاهد این موضوع بودیم که محصول پرطرفدار Animal Crossing  برای کنسول نینتندو سوییچ معرفی شد. جالب است بگوییم که معرفی این محصول شباهت بسیاری به معرفی اثر Super Smash Bros داشت. در ابتدای امسال، نینتندو علاوه بر معرفی آپدیت تازه ای برای یکی از محصولات از قبل معرفی شده خود، به منتشر ساختن یک تیزر نه چندان طولانی از این بازی پرداخت و صرفا به ذکر نام این مجموعه و سال ارائه آن بسنده کرد و به هیچ عنوان سخنی در رابطه با اسم  اصلی این ورژن یا تاریخ دقیق ارائه آن به میان نیاورد.

تاکنون تنها موضوعی که در مورد این محصول از آن آگاه هستیم  این می باشد که ورژن جدید این سری برای کنسول نینتندو سوییچ به طور تقریبی شامل تمامی خصوصیات ویژه این سری موفق در کنسول نینتندو ۳DS  و دنیای New Leaf خواهد بود که تا به امروز بالغ بر ۱۲ میلیون نسخه در سطح دنیا به فروش رفته است.

به این دلیل، Animal Crossing  یکی از پرطرفدارترین مجموعه آثار نینتندو به شمار می رود که مخاطبان با شور و اشتیاق فراوانی به انتظار ارائه آن برای کنسول نینتندو سوییچ نشسته اند.

به جز معرفی این محصول، به طور رسمی اعلام شد کاراکتر ایزابل که در New Leaf دستیار شما بود در نقش یک مبارز به اثر Super Smash Bros. Ultimate ملحق می شود. عنوان Super Smash Bros. Ultimate  همان محصولی می باشد که نسخه نینتندو سوییچ Animal Crossing در هیاهوی معرفی خصوصیات تازه اش، پرده برداری شد. محصول جدید مجموعه Animal Crossing در سال ۲۰۱۹ میلادی بر روی کنسول نینتندو سوییج ارائه خواهد شد.

معرفی بازی Super Smash Bros Ultimate 

بدون هیچ تردیدی می  توان اشاره کرد که آثار مبارزه  ای چه از نظر رقابتی و چه از لحاظ گیم پلی، بعد متفاوتی از محصولات ویدیویی را شامل می شوند. بازی های مبارزه ای در حالت کلی از لحاظ مکانیزمی به زیرگروه های گوناگونی تقسیم می  شوند که هر کدام تجربه شگفت انگیزی را با خود به همراه خواهد داشت.

از آثار دو بعدی سنتی به مانند استریت فایتر و مورتال کمبت گرفته تا بازی های سه بعدی مثل سول کالیبر و تیکن تک تکشان تجربیاتی بی نظیر و خارق العاده را به مخاطب انتقال می دهند. در میان اینها از محصولاتی که از گذشته در بین این سبک از بازی ها قرار داشته و عملکرد قابل قبولی در سبک  مبارزه ای از خود نشان داده است می توان از اثر Super Smash Bros، که توسط کمپانی نینتندو ساخته شده نام برد که در حالت کلی سبک تازه ای از مبارزه  را به بازی  های ویدیویی معرفی نموده است.

تازه ترین نسخه این سری یا همان Super Smash Bros Ultimate نیز توانسته یک لذت تکرار نشدنی و ناب را در دل خود جای دهد و همچنین قادر بوده است تا محتوایی بیش از یک محصول مبارزه  ای را عرضه نماید. از داستانی غیرمنتظره با نظریه  ها و پایان  های متفاوت گرفته تا وجود آیتم های گوناگون و متنوع در  گیم  پلی که مخاطبان را با یک بازی بی نقص مواجه می کند.

بازی Super Smash Bros Ultimate
بازی Super Smash Bros Ultimate

به طور معمول هنگامیکه سخن از نقد باز یهای مبارزه  ای به میان می آید، در نخستین گام به دنبال مکانیزم  های مربوط به گیم پلی آن خواهیم رفت ولی قسمت ماجراجویی Super Smash Bros. Ultimate به اندازه ای وسیع می باشد که در آغاز می خواهیم از این جنبه به بررسی بازی بپردازیم.

داستان قسمت ماجراجویی World of Light همانگونه که در تریلر مربوط به این بخش نمایش داده شد، از وجود یک هیولای نورانی به اسم Galeem پرده بر می­دارد که تک تک شخصیت های این سری را با شلیک نوری در اختیار خود می گیرد. ولی در این بین شخصیت دوست داشتنی ساکورای، سازنده محصولات کربی و Super Smash Bros، یا همان Kirby نجات پیدا می کند و گیمرها در آغاز کار خود ،کنترل این شخصیت گرد صورتی و محبوب را در دست می گیرند تا در آینده بتوانند دوستان خود را نجات دهند.

  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پنج × 3 =