لیست بازی های سونی در رویداد Taipei Game Show 2018

رویداد Taipei Game Show 2018

شرکت سونی بر اساس اخرین اخبار ارائه شده، لیست بازی های خود به جهت بر گزاری یک مراسم آسیایی با نام Taipei Game Show 2018 ارائه کرد. این لیست برای قرار گرفتن بر روی پلی استیشن ۴ و پلی استیشن VR منتشر شده است.

بازی Detroit : Become Human در رویداد Taipei Game Show 2018
بازی Detroit : Become Human

شرکت سونی بر اساس اخرین اخبار ارائه شده به جهت بر گزاری یک مراسم آسیایی با نام Taipei Game Show 2018 ارائه کرد. این لیست برای قرار گرفتن بر روی پلی استیشن ۴ و پلی استیشن VR منتشر شده است.

لیست بازی های سونی برای مراسم آسیایی با نام Taipei Game Show 2018

  • بازی  Detroit : Become Human
  • بازی Gran Turismo Sport
  • بازی Shadow Of the Colossus
  • بازی World Monster Hunter
  • بازی Code Vein
  • بازی Dynasty warriors 9

بازی Detroit : Become Human

در سال ۲۰۳۸ شروع می شود. درست زمانی که ما در زندگی خود شاهد وجود پیشرفته ترین ماشین ها، و ربات هایی همانند انسان هستیم که در زندگی هر یک از ما نقش مهمی را ایفا می کنند. این بازی توسط دیوید کیج و در استودیو Quantic Games تولید شده است.

در این بازی ما شاهد یک روایت داستان مهیج و پردازش مناسب شخصیت ها هستیم. در رابطه با موضوع گیم پلی نیز چندان در این بازی تغییراتی اعمال نشده است. در واقع بازی Detroit : Become Human که خالق آن استدیو Quantic Games می باشد، به خوبی توانسته است که بر اساس استاندارد هایس موجود در یک بازی گیم پلی به طراحی ویژه سبک ها و پرداختن به شخصیت ها و بازی گرفتن از آنها بپردازد.

شاید یکی از نقاط مثبت این بازی این باشد که شما به عنوان گیمر می توانید کل بازی را در اختیار خود داشته باشید و همراه با کاراکترهای بازی احساساتی شوید و با آنها در تمام مراحل بازی پیش بروید.

بازی Gran Turismo Sport

تعدادی از بازی ها هستند که به محض اینکه منتشر ممی شوند ؛ طرفداران زیادی را به خود جذب می کنند یکی از انواع بازی بازی مهیج Gran Turismo Sport است که این بازی به دلیل اینکه یکی از بازی های هیجان انگیز و جذاب در بین بازی های ریسینگ بود، طرفداران بسیار زیادی داشت.

این بازی جزئ یکی از بهترین بازی ها از لحاظ فنی در بازی های نسل ششم شناخته شده بود. تا جایی که به نسل هشتم هم رسید و برای پلی استیشن ۴ هم ارائه شد. ناشر این بازی شرکت سونی و سازنده آن پالیفونی دیجتال وعده آنلاین کردن مسابقات این بازی و هیجان بیشتری را برای طرفداران  این بازی دادند.

یکی از بازی هایی که خیلی سریع توانست در بین طرفدان جای ویزه ای  باز کند، بازی Gran Turismo است. بازی Gran Turismo Sport یک بازی است که به شکل آنلاین در دسترس کاربران قرار می گیرد و قسمت آفلاین این بازی در بخش مربوط به هوش مصنوعی قابل دسترسی است.

بازی World Monster Hunter در رویداد Taipei Game Show 2018
بازی World Monster Hunter در رویداد Taipei Game Show 2018

بازی World Monster Hunter

این بازی یک روایت داستان جدی است که توسط سازندگان ژاپنی ارائه شده است. به دلیل اینکه سازندگان ژاپنی به خوبی میدانند چگونه مخاطب خود را جذب کنند، به سراغ ساخت و تولید بازی هایی می روند که برای کاربران جاب بوده و خاطر خوشی را برای آنها بسازد.

در چند سال اخیر و در اکثر فستیوال های دنیا بیشتر بازی های کشور ژاپن توانسته اند جوایز را برای خود کسب کنند. در مورد بازی  Gran Turismo Sport می توان گفت که این بازی یک باز یکلاسیک است که تمامی عوامل مربوط به یک گیم پلی را در اختیار دارد.

این بازی به علت بهره بردن از یک نقشه جغرافیایی فوق العاده دارای گستردگی زیادی است. اساس کار گیم پلی این بازی بر طبق نظم و زمان بندی است. در حقیقت گیمر هایی در این بازی موفق هستند که بتوانند حوصله ب خرج بدهند و نهایت استفاده از زمان خود را بکنند و در واقع برای پیدا کردن یا کشف یک مورد خاص صبر داشته باشند.

بازی Code Vein

درمورد بازی Code Vein می توان گفت این بازی یک حس جنگ و مبارزه با  هیولا ها را نشان می دهد.شکل این بازی بیشتر شبیه به انیمه است.این بازی به بازی هایی مانند Dark Souls و بازی Bloodborne شبیه است. بازی Code Vein از جمله بازی های اکشنی است ک در سال ۲۰۱۷ برای پلی استیشن ۴ و ایکس باکس وان طراحی شده است.اما متاسفانه در انتشار بازی به خاطر ایجاد مشکلاتی تاخیری ایجاد شد.

بازی Dynasty warriors 9

مجموعه بازی Dynasty warriors 9 نیز از ان دسته از بازی هایی است که در کشور ژاپن هواداران بسیار زیادی را به خود اختصاص داده است.  در حال حاضر پس از گذشت ۵ سال از انتشار این بازی، دوباره در اختیار علاقه مندان قرار گرفته است.

همانند نسخه های قبل این سری از بازی Dynasty warriors 9 نشانگر اتفاقاتی است که در زمان امپراطوری کشور چین رخ می دهد. و این اتفاقات شورشی را از طرف گروهی از افراد که خواستار تغییرات در حکومت هستند ایجاد می کند.

دلیل گستردگی داستان به خاطر این است که بازی بر پایه حوادثی می باشد  که در گذشته رخ داده است؛ در این بازی حدود ۹۰ کاراکتر وجود دارد که هر کدام از این کاراکتر ها دارای داستان خاص خود در ادامه بازی  هستند و باعث خواهند شد تا شکل روایت داستان با وجود آنها تنوع خاص خود را داشته باشد.  در واقع این بازی آنچنان سرگرم کننده و جذاب است که هر گیمری دوست دارد تا ساعت ها از وقت خود را به این بازی اختصاص بدهد.

  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

3 × چهار =