جزئیات و بررسی رکورد تعداد کاربران بازی Realm Royale PS4‌ تنها در ۳ هفته

جزئیات و بررسی رکورد تعداد کاربران بازی Realm Royale PS4‌ تنها در ۳ هفته

جزئیات و بررسی رکورد تعداد کاربران بازی Realm Royale PS4‌ تنها در ۳ هفته

های -رز استودیو(HI-REZ STUDIO) این شرکت مستقل و موفق آمریکایی در زمینه طراحی وتولید بازی‌های ویدیویی که در سال ۲۰۱۲ توسط مجله گیم دولوپر وگاماسوترا به عنوان یکی از ۳۰ شرکت برگزیده سازنده بازی‌های کامپیوتری مطرح شد وآن‌را بیش‌تر با بازی‌های GLOBAL Agenda(شوتر دسته جمعی ) Tribes: Ascend (تحسین شده توسط منتقدین) SMITE (سوم شخص) و Paladins (شوتر قهرمانی) می‌شناسیم اکنون اعلام کرده است‌که تعداد کاربران بازی جدید خود یعنی Realm Royale فقط باگذشت ۳ هفته از انتشار آن از مرز ۳ میلیون کاربر عبور کرده.
این در حالی‌است که بازی ژانر بتل رویال دارد. اما هوشمندی که این کمپانی به‌خرج داده استفاده از کاراکتر‌های بازی عامه پسند خود یعنی PALADINS است اما نه دقیقا باهمان سبک بلکه با قرار دادن سطح کلاس های متفاوت اما این تفاوت به همین جا ختم نمی‌شود چرا که ما می‌توانیم مکانیزم آسان شده ساخت وساز را در این بازی که در اثار قبلی همچون PUBG یا FORTNITE دیده نمی‌شد ببینیم که این موضوع می‌تواند مخاطبانی را که به دنبال المان های جدید هستند به‌وجد آورده وبه سمت این بازی جذب کند.
که آمار ۳ میلیون کاربر در ۳ هفته خود گویای شروع قدرتمند وطوفانی این بازی محبوب بوده. به همین دلیل تیم پشتیبانی این بازی از مجموعه ای تحت عنوان ALPHA پرده برداری کردند که موارد زیر را در بر می‌گرفت:

جزئیات و بررسی رکورد تعداد کاربران بازی Realm Royale PS4‌ تنها در ۳ هفته
جزئیات و بررسی رکورد تعداد کاربران بازی Realm Royale PS4‌ تنها در ۳ هفته
 •  Kaleidoscope mount skin
 •  Alpha T-pose emote
 •  Alpha chicken skin
 •  Alpha spray
 •  Alpha avatar

این بازی که ظاهرا برای منتشر شدن عجله به‌خرج داده و زود تر از قرار مقرر بازیکنان را شگفت زده کرده ایراداتی نیز دارد که برای کاربران باتوجه به زمان انتشار پیش از موعد آن قبل درک است مثلا ما شاهد باگ‌های فراوانی دربخش فنی وگیم پلی بازی هستیم. این ایرادات به همین‌جا ختم نشده و تا نامتعادل شدن کلاس‌های بازی نیز پیش‌رفته اما جای نگرانی نیست چرا‌که ما باگذشت زمان و فرصت دادن‌به سازندگان برای رفع این عیوب ناظر کاراکترهایی باقدرت مساوی وبرابر در این مجموعه خواهیم بود.
همانطور که ذکر کردیم یکی از دلایل محبوبیت Realm Royale وجود کاراکترهای محبوب Paladins است. این بازی که از طریق سیستم Early Access پلتفرم استیم در دسترس قرار گرفت به گفته سازندگان قرار است به زودی برای پلی استیشن ۴ و ایکس باکس وان نیز در دسترس قرار گیرد. این تصمیم پس از انتشار موفقیت آمیز آن روی رایانه‌های شخصی وسپس بتای محدود آن روی کنسول ها گرفته شد.
گفتنی که زمان اعلام شده برای انتشار آن در بتای گسترده سال ۲۰۱۹ اعلام شده است.
باتوجه به‌آنکه زمان زیادی از انتشار بازی نمی‌گذردو بازی بطور مداوم در حال آپدیت شدن وبهتر شدن است شاید قضاوت کردن آن کمی عجولانه بنظر برسد اما بااین‌حال اطلاعاتی که در ادامه ذکر خواهیم کرد مختص کسانی‌ است که برای دانلود این بازی رایگان؛سوم شخص (shooter) تیراندازی دو به شک هستند:
همانطور که میدانید این بازی Battle royal است یعنی سبکی که در آن تعدادی بازیکن در یک میدان وسیع به مبارزه پرداخته تا سرانجام یک‌نفر جان سالم به‌در برده و زنده بماند.از لحاظ گیم پلی اگر بخواهیم آن را بسنجیم باید بگوییم که بازی مشابه بازی‌های این سبکی یعنی(Battle royal) است که گیمر باید در مسیر عبور خود به منطقه امن تجهیزات لازم را برداشته و در گروه های ۴ نفره به مبارزه با ۱۰۰ بازیکن دیگر بپردازد اما نکته هیجان انگیز اینجاست‌که شما در زمان ساخت تجهیزات توسط سایر بازیکنان رویت می‌شوید.
اکنون نوبت بررسی بازی از جنبه گرافیکی آن رسیده که می‌توان به آن نمره قبولی داد چراکه گرافیک نسبتا خوبی دارد اما هنگام بررسی گرافیک بازی به نکته جالبی برمیخورید آن هم این است :که در تنظیمات گرافیکی این بازی Playstation 4 گزینه Low وجود ندارد وپایین ترین گزینه high می‌باشد. اما اگر کامپیوتر شما در حد متوسط است اصلا نگران این قضیه نباشید چرا‌ که می‌توانید بدون هیچ لگی با پایین‌ترین کیفیت آن یعنی high از بازی لذت کافی را ببرید .
ولی اگر شما به هردلیل احساس لگ کردید در بازی بدانید علت آن باقاطعیت عرض می‌کنم که سخت افزار ضعیف‌و نه برنامه نویسی ضعیف است.اما از نقطه نظر نمای بصری می‌توان آن را با بازی دیگر این کمپانی یعنی fortnite مقایسه کرد البته از نظر گیم پلی کاملا متفاوت اند.

جزئیات و بررسی رکورد تعداد کاربران بازی Realm Royale PS4‌ تنها در ۳ هفته
جزئیات و بررسی رکورد تعداد کاربران بازی Realm Royale PS4‌ تنها در ۳ هفته

حداقل سیستمی که ما برای اجرای این بازی نیاز داریم دارای شرایط زیر است:

 •  پردازنده:۶۴ بیت
 •  دایرکس: version 11
 •  هارد: GB available space 5
 •  کارت صدا: sound card Directx compatible
 •  رم:GB RAM 6
 •  گرافیک: NVIDIA GEFORCE GTX 555
 •  سیستم عامل:ویندوز۷

نکته مثبتی که اکثر قریب به اتفاق کاربران به آن اشاره داشته اند:سیستم کرافتینگ جذاب آن در فضای قرون وسطی ای و توانایی ساختن آیتم ومهارت های مخصوص در هرکلاس بازی است.به هرحال می‌توان گفت که مجموعه این قابلیت ها وویژگی‌ها باعث شده که طی ۳ هفته ۳ میلیون کاربر آن‌را دانلود کنند.

مرکزخرید دات کام

کلیدواژه : بازی Realm Royale PS4
  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

13 − 9 =