رکورد فروش PS4 در ۵ سال

رکورد فروش PS4 در 5 سال

شرکت سونی چندی پیش توسط مدیران ارشد خود اذعان داشت که رکورد فروش PS4 در ۵ سال اخیر  از مرز ۸۶ میلیون در جهان گذشته که آماری فوق‌ العاده برای سهام و رشد این شرکت به حساب می‌آید. این کنسول بازی مهیج و فوق‌ العاده شگفت‌ انگیز در طی ۵ سال حضور خود در بین گیمرها همواره توانسته نظر مساعد آنها را جلب کند و کمتر انتقاد گسترده‌ ای به آن وارد شود.

نکات مهم بازی Horizon Zero Dawn
عکس PS4

توسعه و پیشرفت در عرصه صنعت بازی‌های رایانه‌ای در چند دهه اخیر شاهد روند بسیار تکاملی بوده و متخصصان زیادی را به این حوزه علاقمند کرده است. کارشناسانی که در یک دوره زمانی جزء منتقدان استفاده از بازی‌های رایانه‌ای بوده و آن را یک ضربه و مشکلی برای آینده کودکان و جوانان تلقی می‌کردند، حال دیده می‌شود با پیشرفت شگرف ایجاد شده در تولیدات این صنعت سودآور، منافع جای تفکرات آن‌ها را گرفته است.

منافعی که شاید بیش از هر صنعت دیگری امروزه در حال پیشرفت و دگرگونی بوده و با تولیدات جدید، همیشه برای خود مسیری برای اوج‌گیری پیدا می‌کند. کنسول‌ها و بازی‌های رایانه‌ای با تغییر کاربری یا همان استفاده دیگر در تولیدات با منافع بیشتر از آن، همچون تبلیغات توانسته بسیاری از شرکت‌های مطرح جهان را به سمت خود بکشاند. شرکت‌ هایی چون مایکروسافت و سونی که همواره از نظر کیفیت تولید محصولات خود در دنیا زبان‌زد و صاحب سبک می‌باشند.

حالا با رقابت در این صنعت، فضای رقابتی بسیار هیجان‌انگیزی را برای کاربران و مخاطبان خود فراهم کرده‌ اند. شرکت سونی با فعالیت مستقیم در هر دو حیطه سخت‌افزار و نرم‌افزار بازی‌های رایانه‌ای که به تولید انواع کنسول‌های پیشرفته بازی‌های رایانه‌ای منتهی شده است، توانسته تا حدودی زیادی گوی سبقت را از سایر رقیبان خود ببرد.

شرکت سونی همواره از کادری مجرب و با تجربه در کارگروه‌های تخصصی خود استفاده می‌کند و با یک مدیریت همه جانبه و متخصص در امور بازی‌های رایانه‌ای، توانسته محصولات بسیار شگرفی را روانه بازار رقابتی در سراسر دنیا کند. تولید انواع کنسول‌های بازی پلی‌استیشن در طرح‌های مختلف با امکانات گوناگون در طول زمان سبب شده تا همواره در سراسر دنیا از این شرکت با محصولاتش به عنوان یک الگوی موفق، نگاه ویژه‌ای از سوی دیگر شرکت‌های این صنعت شود.

رکورد فروش PS4 در 5 سال
عکس PS4

این شرکت با معرفی پلی‌استیشن ۴ خود و امکانات سخت‌افزاری و نرم‌افزاری پیشرفته‌ای که به آن افزود توانست در انقلابی که در صنعت بازی‌های رایانه‌ای ایجاد کرده است، ارزش سهام و مالی زیادی را برای خود جمع کند. محصولات این شرکت معتبر آنقدر برای سایر شرکت‌های در حال توسعه جذاب است که در هم در زمینه سخت‌افزار و هم نرم‌افزار، شرکت‌های بسیاری به جای پژوهش در این زمینه به تقلید از این شرکت رو آورده‌اند که البته نتیجه چندان درخشانی را از آن به دست نیاورده‌اند.

میزان فروش و دریافت سود شرکت‌های حاضر در صنعت بازی‌های رایانه‌ای، همه ساله یا شاید به بیان دقیق‌تر بتوان گفت همه ماهه در حال تغییر و نوسان است. بسیار دیده می‌شود در یک ماه میلادی ممکن است چندین شرکت با عرضه محصولات سخت‌افزاری و نرم‌افزاری جدید خود، در رقابت موقت و کوتاه‌مدت با آنان پیروز می‌شوند. اما نکته مهم و قابل بررسی در این قسمت این است که شرکتی در کل در این صنعت پیروز خواهد بود که با نوسان و تلاطم کمی در این شیب پیشرفت حرکت کند. شرکت سونی همواره در این زمینه قابل تحسین بوده و کمتر زمانی دیده می‌شود که شرکت سونی با افول شدید روبه‌رو شود. همواره این شرکت با بهره‌گیری از ذهن پویای متخصصان خود، در مسیر همواری با شیب مناسب به سمت آینده روشن‌تر در حرکت است.

شرکت سونی چندی پیش توسط مدیران ارشد خود اذعان داشت که رکورد فروش پلی استیشن ۴ در ۵ سال اخیر  از مرز ۸۶ میلیون در جهان گذشته که آماری فوق‌العاده برای سهام و رشد این شرکت به حساب می‌آید. این کنسول بازی مهیج و فوق‌العاده شگفت‌انگیز در طی ۵ سال حضور خود در بین گیمرها همواره توانسته نظر مساعد آنها را جلب کند و کمتر انتقاد گسترده‌ای به آن وارد شود. شرکت سونی در کنار فروش محصولات خود، از بازار رقابتی به شکل بسیار احسنت استفاده می‌کند.

ایجاد تخفیف‌های گسترده برای یک محصول در یک برهه زمانی خاص، گاهی کیفیت یک محصول را نیز در خود پوشش می‌دهد و با فراگیر شدن آن، سبب ایجاد علاقمندی و فروش بیشتر آن محصول هم می‌شود. خبرهای جدید از میزان فروش این کنسول قدرتمند و صاحب سبک در حوزه خود حاکی از آن است که این وسیله بازی پلی استیشن مهیج در بین گیمرها فروش بیش از نود و یک میلیون را هم به فراموشی سپرده و می‌خواهد رکورد و موضوعی را در تاریخ ثبت کند که هیچ شرکتی تا آینده حداقل نزدیک نتواند به آن نزدیک هم بشود.

پیشرفت در زمینه تولید کنسول بازی ویدئویی دستاورد ارزشمند دیگری چون فروش بازی‌های متوسط این شرکت را نیز با خود به همراه دارد. بسیار دیده می‌شود که استفاده از یک ابزار قدرتمند در کنار یک محصول معمولی سبب شده که هر دو از فروش قابل توجهی بهره ببرند که شرکت سونی در تولید بازی‌های مهیج خود از این ترفند همیشه استفاده می‌کند. طراحی و ساخت کنسول‌های بازی جدید و ایجاد انگیزه در بین کاربران از مهمترین ایده‌های دیگر شرکت سونی در جذب مشتری و فروش هر چه بهتر و بیشتر محصولاتش می‌باشد. این شرکت با تلاش برای نسخه‌ های بهتر و هیجان‌ انگیزتر کنسول و بازی‌ های رایانه‌ ای جدید‌تر و نوین‌ تر، همواره کاربران و مخاطبان هنگفتی را مجذوب و مشتاق خود کرده است.‌

  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پنج × چهار =