کاربران بازی Neverwinter از مرز ۱۵ میلیون نفر عبور کرد

بازی Neverwinter

کمپانی cryptic جدیدا ویدیویی را منتشر کرده و عنوان نموده که شمارش گیمرهای اثر نقش آفرینی بازی Neverwinter به بیشتر از پانزده میلیون گیمر رسیده است. اخیرا در خبرهایی که با تازگی از شرکت پرفکت ورلپیدا و کریپتیک منتشر شده است.

بازی Neverwinter
عکس بازی Neverwinter

کمپانی cryptic جدیدا ویدیویی را منتشر کرده و عنوان نموده که شمارش گیمرهای اثر نقش آفرینی بازی Neverwinter به بیشتر از پانزده میلیون گیمر رسیده است. اخیرا در خبرهایی که با تازگی از شرکت پرفکت ورلپیدا و کریپتیک منتشر شده است.اطلاعاتی مبتنی بر شمار گیمرها اثر neverwinter و کلاس mmorpg ارائه داده اند. بازی Neverwinter از اثر رومیزی dragons الهام برداری کرده است در بیشتر از صد و ده کشور در اختیار بازیکن ها قرار گرفته است و توانسته است به کاربرهایی بیش تر از پانزده میلیون نفر دست پیدا کند.

این اثر در حال حاضر بر روی کنسول های کامپیوترهای شخصی ویندوزی، ایکس باکس وان و پلی استیشن چهار قابلیت اجرا پیدا خواهد کرد. معاون کمپانی کریپتیک یعنی یون ایم هنگامی که توانست این موفقیت را نصیب خود کند اعلام کرد که این موضوع برای او بسیار خوشایند می باشد او عنوان کرده است که این موضوع موفقیتی عظیم برای کمپانی کریپتیک و پرفکت محسوب می شود.

هنگامی که فاز بتای اثر neverwinter شروع یافت بازیکن های بیشتری به سمت این اثر کشش پیدا کردند و ما تمایل داریم که سریعا بسته های الحاقی را در اختیار طرفداران بگذاریم. بازی Neverwinter بدون پرداخت کردن هیچ هزینه در اختیار کاربرها قرار گرفته است و اما این موضوع باعث شده است تا سازندگان بازی برای آن پرداخت های درون برنامه ای در نظر بگیرند و اگر بازیکن تمایل داشته باشد که به پیش روی کردن در بازی پلی استیشن ۴ بپردازد و بخش های جدیدتری در اختیارش قرار بگیرد باید از پرداخت های درون برنامه ای در بازی بهره بگیرد.

این اثر در جهانی خیالی با اسم neverwinter پیش خواهد رفت و از زمانی صحبت می کند که فرمانده بزرگ neverwinter به طور ناگهانی از نظرها محو می شود و این موضوع باعث می شود تا آشوب وارد neverwinter شود. در این میان گروه مردگان نیز برمی خیزند و اکنون شما باید در پی این باشید که هدف ارتش مردگان چه چیزی می شود و سپس زمان زیادی سپری نخواهد شد که در میابید که این مسائل با lich queen valindra مرتبط است و او مشابه با تمامی داستان های افسانه ای تصمیم گرفته تا بر کل دنیا تسلط پیدا نماید.

هنگامی که بازی آغاز میابد مانند تمامی عناوین prg شما باید کاراکتر خودتان را متناسب باسلیقه ای که دارید طراحی نمایید. البته باید این موضوع را نیز اضافه بکنیم که مشابه با دیگر بازی ها ملیت و جنسیتی که انتخاب می کنید در سرعت و نیرومندی شما موثر واقع خواهد شد. با پیش بردن روند بازی dracolich به سمت کشتی شما حمله ور خواهد شد و این موضوع باعث می شود تا شما کلیه تجهیزاتی که داشتید را از دست بدهید و در حقیقت می شود گفت که بازی تازه از این نقطه آغاز می ابد و شما باید ابتدا برای غلبه کردن به رقیب هایی که دارید به یاری تعدادی از سربازها بروید که ارتس مردگان آن ها را دروه نموده اند.

بازی Neverwinter
عکس بازی Neverwinter

ارکورد کاربران بازی neverwinter

محتوای داستانی به کار برده شده در بازی در کلیه مرحله ها از مبارزه بی نهایت شما و رقیب هایی که دارید تشکیل یافته است و هدف دشمن ها در بازی این می باشد که آرامش را برای همیشه از neverwinter حذف کنند. همانند دیگر بازی های مرحله های جانبی گوناگونی نیز در این اثر قرار داده شده است اما اگر شما دست به مقایسه کردن مرحله ها به کار برده شده در این اثر با مرحله های جانبی اثرهایی مانند اسکایریم بزنید متوجه خواهید شد که این مرحله ها از طراحی چندان قوی برخوردار نمی باشند.

بی تردید پرده برداشتن از راز قتلی که چندین سال قبل به وقوع پیوسته است یا پاک سازی نمودن مکانی که ارواح آن جا را تسخیر نموده اند با پاک سازی نمودن چاه فاضلاب از دست چندین سارق در یک سطح قرار نخواهد گرفت. می توان گفت که گرافیک به کار برده شده در بازی از کیفیت مطلوبی برخوردار می باشد و بازیکن قادر خواهد بود با سی فریم ثابت به جست و جو کردن در نقطه به نقطه بازی مشغول شود.

البته این موضوع را نیز باید افزود که اگر بازیکن تصمیم داشته باشد در خود منطقه NEVERWINTER به جست و جو کردن، خرید یا یافتن چالش های تازه مشغول شود با کاهش افت فریم برخورد خواهد کرد و این موضوع به این علت می باشد که بازیکن های زیادی در این قسمت حضور دارند. بافت های به کار برده شده در بازی Playstation 4 نیز دارای کیفیت خوبی می باشند.

گیم پلی این اثر را می توان بهترین نقطه ای که در آن وجود دارد نامید و شما می توانید هر بار با انتخاب کردن یک نژاد این اثر را به انتها برسانید. اما این نکته را باید در نظر گرفت که اگر شما یک MMORPG در دسته کسانی که به این دسته از بازی ها دارای تعهد می باشند قرار نگرفته باشید درصد بسیار پایینی احتمال خواهد داشت که تصمیم بگیرید این اثر را دوباره و بدون در اختیار داشتن بخش هایی آغاز کنید که زمان زیادی را برای به دست آوردن آن ها صرف نموده اید.

در باب آیتم هایی که در این اثر وجود دارند نیز باید عنوان کنیم که از ادوات های متنوع و تجهیزات تشکیل یافته اند که شما باید با به سرانجام رساندن چالش ها آن ها را بدست آورید یا اینکه آن ها را از فروشگاه های گوناگون تهیه نمایید و با بهره گرفتن از آن برای مقابله با رقبیب هایی که دارید آماده نمایید. البته این موضوع را نیز باید در نظر داشته باشید که این آیتم ها جهت اینکه به کار شما بیایند باید شخصیت شما به درجه خاصی رسیده باشد.

به عنوان نمونه اگر کاراکتر شما در سطح ده قرار داشته باشد عقلانی به نظر نخواهد رسید که آیتمی را تهیه نمایید که به درجه سی نیازمند می باشد. البته گاها شما ممکن است آیتمی با ارزشش را بیابید و اکنون شما قادر خواهید بود که آن را ذخیره نمایید تا کارتان را در درجه های بیشتر آسان تر طی نمایید. علاوه بر قسمت های اصلی شما می توانید برای تهیه بخش های دیگر همچون ادوات نامتعارف و پوسته هایی منحصر به فرد وارد عمل شوید.

  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

چهار × دو =