ریسپاون اینترتینمنت اطلاعات جدیدی از بازی Titanfall را به اشتراک گذاشت

ریسپاون اینترتینمنت

همچنین شرکت ریسپاون اینترتینمنت در همان روز با رونمایی کردن از دو تریلر در مورد « بخش داستانی و بخش چند نفره » خبر از انتشار این بازی در تاریخ ۲۸ اکتبر ۲۰۱۶ را داد و در ادامه گفت که این بازی بر روی سه پلتفرم اصلی قابل نصب و اجرا هست.

ریسپاون اینترتینمنت
ریسپاون اینترتینمنت

ریسپاون اینترتینمنت اطلاعات جدیدی از بازی Titanfall را به اشتراک گذاشت

شرکت ریسپاون اینترتینمنت با انتشار قسمت جدیدی از بازی   Titanfallبه گیمر ها و دیگر کاربران ثابت کرد که در درست کردن بازی های مهیج، باحال و شوتر شرکت قابلی است.

وقتی که جیسون وست و وینس زمپلا دو مهره قدیمی بازی Call of Duty از اینفینیتی جدا شدند و کمپانی ریسپاون اینترتینمنت را تشکیل دادند کاربران از آنها انتظار داشتند که بازی جذاب و قدرتمند به گیمر ها تحویل دهند و حال آنها با انتشار قسمت دوم بازی تیتان فال تا حدود زیادی خواسته کاربران را تامین کرده اند.

روابط جدیدی که بین تایتان و پایلوت است گیمر ها را در نبردی هیجان انگیز بین ملیشیا و IMC هدایت میکند که همین بازی را بسیار جذاب و جالب میکند. همچنین در این قسمت از بازی قسمت های داستانی بسیار جالب و کاملی را جهت مشاهده داریم.

این بازی از نظر اول شخص بازی بسیار خوب است که واقعاً ارزش امتحان کردن را برای گیمر هایی که طرفدار بازی های شوتر اول شخص هستند را دارد. در بخش داستانی می توانید با BT   و جک کوپر به درون گروه IMC نفوذ کنید دشمن را به راحتی از بین ببرید. همچنین میتوانید در بخش چند نفره بازیکنان دیگر و دشمنان خود  را از سر راه بردارید و با دوستان خود تا حدودی رقابت کنید و بازی را برای خود لذت بخش تر کنید.اما ما به شما قول میدهیم که در هر بخش که باشید محاله عاشق مشت های محکم و قوی تایتان ها نشوید با هر یک از این مشت هایی که میزنید میتوانید بازی را برای خود لذت بخش کنید.

اما وقتش رسیده که به مطلب اصلی این مقاله یعنی رونمایی از نسخه کالکتور بازی تایتان فال۲ بپردازیم :

ریسپاون اینترتینمنت در تاریخ ۲۴ خرداد ۱۳۹۵ در کنفرانس EA Play از تاریخ انتشار بازی تیتان فال ۲ رونمایی کرد.

همچنین شرکت ریسپاون اینترتینمنت در همان روز با رونمایی کردن از دو تریلر در مورد « بخش داستانی و بخش چند نفره » خبر از انتشار این بازی در تاریخ ۲۸ اکتبر ۲۰۱۶ را داد و در ادامه گفت که این بازی بر روی سه پلتفرم اصلی قابل نصب و اجرا هست.

« بخش داستانی »

من مطمئنم که بیشتر گیمر ها عاشق بخش های داستانی و خوب سری جدید این بازی نیز داری بخش داستانی زیبا و بزرگی است. موضوع این قسمت از بخش داستانی از این قرار است که یکی از تایتان ها خلبان اصلی اش مرده است و تایتان برای ادامه باید به خلبان دیگری ملحق شود. همچنین نکته دیگری که باید حتما به ان اشاره کرد قابلیت های تایتان ها است که گفته میشود قابلیت های جالبی در این قسمت دارند مانند یکی از تایتان ها در این قسمت کنگ فوی بسیار قوی دارد و گفته میشود که قدرت جسمانی یشان تا حد زیادی بالا رفته و در یکی از تریلر هایی که از بخش داستانی این بازی منتشر شده نشان داده میشود که یکی از تایتان ها یک مسلسل با کالیبر خیلی بالایی را حمل میکند که در حمل ان خیلی هم چابک است.

« بخش چند نفره »

بخش چند نفره تایتان فال نیز مانند بخش داستانی اش بسیار جذاب است و دارای رویداد های خاص و جذاب است. یکی دیگه از تریلر هایی که شرکت الکترونیک ارتز در نمایشگاه E3 2016  منتشر کرد تریلری در مورد بخش چند نفره تایتان فال بود که توضیح میداد که تاریخ انتشار این بازی کی هست و همچنین در ادامه میگفت : که این سری از بازی برخلاف سری اول این بازی قابلیت تک نفره افلاین نیز دارد و همچنین میگفت که در این قسمت از بازی گیمر ها دارای ۶ تایتان جدید هستند که میتوانند روی همه ی انها قابلیت شخصی سازی را انجام دهند.

ریسپاون اینترتینمنت
ریسپاون اینترتینمنت

پس از توضیحاتی که در اختیار تون قرار دادیم حالا وقتش رسیده در مورد موضوع اصلی این مطلب حرف بزنیم یعنی کالکتوری در مورد این بازی صادر شده در ادامه با ما همراه باشید :

همچنین پس از گذشت چند روز این شرکت از کالکتور خاصی رونمایی کرد که شامل یک عدد ماکت کلاه خود است که قیمت ان ۲۵۰ دلار است.

کلاه خود ابعادش در اندازه واقعی است و دارای باتری ای است که برا روشن کردن چراغ از ان استفاده میشود. این کلاه خود کلاه خود خلبان است و رنگ چراغش ابی است.

همچنین این کلاه خود دارای قابلیتی مانند تنظیم پایه و ARC  ریل تاکتیکی هست.

همچنین کلاه دارای لوازمی مانند : لیزر است که میتوان از ان برای نشانه گیری استفاده کرد همچنین این لیزر مانند چراغ کلاه خود نیاز به باتری دارد و رنگش از قرمز به ابی و بالعکس قابل تغییر است.

سازندگان این کلاه خود آنقدر لوازم این کلاه را ماهرانه ساخته اند که کاربران کاملا به آسانی میتوانند لوازم را بر روی ARC  ریل نصب کنند.

همچنین در کنار کلاه خود، ونگارد با وسیله دیگری مانند : پلاک جنگی که دارای ۸

گیگ حافظه بود منتشر شد. اگر به سایت امازون توجه کرده باشید متوجه میشوید که همراه پلاک یک عدد فلش ۸  گیگی نیز وجود دارد که اسمش جک کوپر است.

و وسایل دیگری مانند دفتر ماجراجویی که از جنس آلومینیوم است، و یک عدد دفترچه دیگر به همراه قلم و سر بند مخصوص Vanguard ایتیم هایی هستند که در Vanguard Edition وجود دارند.

همچنین اگر باز هم به سایت امازون دقت کرده باشید ظاهرا قیمت اولیه این بازی در روزی که منتشر میشود ۹۹/۲۴۹ است.

دو عدد نسخه دیگر بازی را یعنی دیلوکس و نسخه استاندارد را الکترونیک آرتز  به ترتیب به قیمت ۹۹/۷۹ و ۹۹/۵۹ دلار به بیرون داد.

همچنین سایت Irish Examiner خبری را منتشر کرده که گفته میشود که دو نسخه دیگر کالکتور با اسم اوبر و استاندارد به زودی منتشر خواهد شد که محتوا هایشان دارای چن عکس هنری، دست بند و یک مجسمه از نیم تنه خلبان و… است.

  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

یک × یک =