نحوه گرفتن زره‌های بازی Outriders

زره بازی Outriders

احتمالا اکثر افراد در هنگام شکار وسایل سطح بالا به دنبال پیدا کردن سلاح هستند اما به دلیل نحوه برخورد بازی Outriders با زره‌ها، این قطعات نیز به اندازه سلاح‌ها در ارتقای شما تاثیرگذار خواهند بود. برای به دست آوردن زره بازی Outriders مهم نیست که به دنبال چه می‌گردید، به هر حال دستیابی به قطعات افسانه‌ای کار سختی است.

همه ما عاشق زمانی‌ هستیم که لوت‌ها (غنایم) از آسمان به زمین می‌افتند. رضایت حاصل از برخورد یک قطعه تجهیزات جدید به زمین پس از شکست یک رئیس سرسخت یا باز کردن یک صندوقچه، همیشه باعث می‌شود که موهای بدنمان سیخ شود و ضربان قلبمان افزایش یابد و بازی Outriders یکی از جدیدترین بازی‌هایی است که چنین احساسی در ما بوجود می‌آورد. این بازی پر از وسایلی برای جمع‌آوری است، از اسلحه و مواد گرفته تا زره‌های جدید. بیشتر اوقات در طول بازی شما با جمع‌آوری تجهیزات جدید پیشرفت خواهید کرد، اما در موقعیتی خاص، هیچ چیز به جز بهترین نوع تجهیزات به دردتان نمی‌خورد و شما باید به برخی از تجهیزات افسانه‌ای دست یابید.

 با وجود تعداد زیاد زره‌های افسانه‌ای، احتمالا دلتان می‌خواهد بدانید که هر کدام چه کاری انجام می‌دهند و چگونه می‌توانید به بهترین شکل به آن‌ها دست یابید. در این مقاله تمام زره‌های افسانه‌ای موجود در بازی و همچنین بهترین راه افزایش شانس سقوط‌شان را برایتان گرد‌آوری کرده‌ ایم.

نحوه دستیابی به زره‌های افسانه‌ای

به لطف سیستم منحصر به فردی که این بازی پیاده کرده است، کاشت تجهیزات در بازی Outriders امکان‌پذیر بوده و حتی بسیار توصیه می‌شود. براساس سطح جهانی که در آن بازی می‌کنید، امکان سقوط تمام وسایل افسانه‌ای، سلاح‌ها یا زره‌ها، وجود دارد. هر چه سطح جهان بالاتر باشد، احتمال سقوط تجهیزات افسانه‌ای افزایش می‌یابد، اما همچنین شکست‌ دادن دشمنان نیز سخت تر خواهد شد.

نه‌ تنها این، بلکه دشمنان قدرتمندتر- مانند کاپیتان‌ها، نخبه‌ها و رییس‌ها- نسبت به دشمنان معمولی، شانس بیشتری برای انداختن لوت‌های کمیاب‌‌تر دارند. هر کسی که نسخه آزمایشی را بازی کرده باشد، باید بداند که تیم سازنده بازی را دستکاری کرده‌ است تا دیگر نتوانید از صندوقچه‌ها به تجهیزات افسانه‌ای دست یابید، پس بهتر است به دنبال آن‌ها نباشید. در حال حاضر، ۱۵ سطح جهان وجود دارد و درصد سقوط تجهیزات افسانه‌ای در هر یک از آن‌ها متفاوت است.

زره بازی Outriders

 • سطح جهانی ۱: ٪۰+
 • سطح جهانی ۲: ٪۰+
 • سطح جهانی ۳: ٪۰+
 • سطح جهانی ۴: ٪۱۳۰+
 • سطح جهانی ۵: ٪۲۱۵+
 • سطح جهانی ۶: ٪۲۸۵+
 • سطح جهانی ۷: ٪۳۰۰+
 • سطح جهانی ۸: ٪۳۱۵+
 • سطح جهانی ۹: ٪۳۳۰+
 • سطح جهانی ۱۰: ٪۳۴۵+
 • سطح جهانی ۱۱: ٪۳۶۰+
 • سطح جهانی ۱۲: ٪۳۷۵+
 • سطح جهانی ۱۳: ٪۳۹۰+
 • سطح جهانی ۱۴: ٪۴۰۵+
 • سطح جهانی ۱۵: ٪۴۲۵+

طبیعتا هرچه در سطح جهانی بالاتری بازی کنید، تا زمانیکه بالاتر از سطح ۳ باشد، احتمال دستیابی به بسته‌های افسانه‌ای بیشتر خواهد بود، بنابراین خودتان را با سخت‌ترین سطح جهانی که می‌توانید در آن موفق شوید به چالش بکشید. مطمئنا هر سطح جهان با میزان بالاتر بودن سطح دشمنان رابطه مستقیم دارد، بنابراین تلاش کنید تا میان میزان سقوط تجهیزات، سطح دشواری و مدت زمان تکمیل یک ماموریت برای دستیابی به غنایم، تعادل برقرار نمایید.

برخلاف سلاح‌ها، که هر کلاسی می‌تواند از آن استفاده کند، زره‌های افسانه‌ای برای هر یک از چهار کلاس درون بازی منحصر به فرد هستند: کلاس Devastator، کلاس Pyromancer، کلاس Technomancer و کلاس Trickster. هر یک از این کلاس‌ها مجموعه کاملی از زره‌ دارند که از پنج قطعه تشکیل شده‌ اند و هریک از آن‌ها مزایای خاص خودشان را دارند. در مجموع ۲۰ قطعه تجهیزات برای هر کلاس وجود دارد که می‌توانید به دنبالشان بگردید. با اینکه برای دستیابی به جایزه فقط کافی است که ۳ قطعه از آن‌ها را پیدا کنید اما اگر تمام قطعات را بیابید بهتر کار خواهند کرد. البته هر مجموعه زره، سطح و آمار خاص خود را دارد اما جوایز حاصل از پیدا کردن آن‌ها است که باعث می‌شود جستجوی آن‌ها ارزشمند شود. هر مجموعه منحصر به فرد به اندازه‌ای متنوع است که حداقل با پیدا کردن یک قطعه از آن‌ها سبک بازی‌تان تغییر خواهد کرد و بهبود می‌یابد.

مجموعه زره‌های افسانه‌ای کلاس Devastator

زره بازی Outriders

اولین مجموعه زره افسانه‌ای مخصوص کلاس Devastator را Deathproof می‌نامند. این زره از ماسک Deathproof، زره محافظ سینه Deathproof، دستکش Deathproof، زره محافظ پا Deathproof و پوشش کف پای Deathproof تشکیل شده است. اگر به تمامی قطعات دست یابید، مهارت Boulderdashتان ۹۰٪ سریع‌تر خنک می‌شود بنابراین می‌توانید در میدان جنگ بارها و بارها این مهارت را شارژ کرده و از آن استفاده نمایید.

مجموعه دوم این کلاس Marshal نام دارد و از کلاه ایمنی، زره، دستکش، کمربند و قطعه مخصوص پا تشکیل شده است. با استفاده از این مجموعه، مهارت Endless Massتان تمام دشمنان را مکیده و باعث آسیب‌رسانی به همه آن‌ها می‌شود. اساسا این مجموعه زره باعث می‌شود که تمام جنبه‌های این مهارت بهبود یابد.

سومین مجموعه زره Seismic Commander است. کلاه ایمنی، زره، دستکش، محافظ پا و قطعه مخصوص کف پای مجموعه Seismic Commander را پیدا کنید تا میزان آسیب‌رسانیتان به دشمنان در حال خونریزی ۱۵۰٪ افزایش یابد.

آخرین مجموعه کلاس Devastator را مجموعه Statue می‌نامند. اگر هر پنج قطعه زره مجموعه Statue را پیدا کنید، در هنگام استفاده از مهارت Golem، قدرت شلیک و مهارت کار با سلاح شما و تیمتان دو برابر افزایش خواهد یافت. اگر با تانک بازی می‌کنید، به هر حال هر چقدر بخواهید می‌توانید از مهارت Golem استفاده کنید، بنابراین چرا میزان آسیب‌رسانی‌تان را افزایش نمی‌دهید و به‌ طور همزمان به تیمتان کمک نمی‌کنید؟

مجموعه زره‌های افسانه‌ای کلاس Pyromancer

زره بازی Outriders

ما در کلاس Pyromancer کارمان را با مجموعه افسانه‌ای Acari (آکاری) آغاز می‌کنیم. شما باید کلاه ‌ایمنی، زره، دستکش، کمربند و چکمه‌های مجموعه Acari را پیدا کنید. پس از انجام این کار، اگر با مهارت Heatwave خود به یک دشمن آسیب برسانید، قدرت Anomaly شما به مدت ۱۰ ثانیه ۲۵٪ افزایش می‌یابد.

مجموعه Lava Lich مورد بعدی در زره بازی Outriders است که شامل کلاه‌ ایمنی، روپوش بالایی، وسایل تزیینی، روپوش پایین و چکمه است. با استفاده از این تجهیزات، مهارت Eruptionتان آسیب بیشتری می‌رساند و زمان خنک‌ شوندگی‌اش کوتاه‌تر خواهد بود.

سومین گزینه‌تان مجموعه Reforged است. هر پنج قطعه مجموعه Reforged را پیدا کنید و بدین ترتیب مهارت‌های Feed the Flames و Thermal Bombsتان ۵۰٪ خسارت بیشتری وارد خواهند کرد.

آخرین مجموعه Torturer است. هنگامی که تمام قطعات این مجموعه را پیدا کردید، حوزه تاثیر مهارت Volcanic Rounds با شلیک هر تیر، سه برابر بزرگ‌تر از حد معمول خواهد بود. این‌ها در مقایسه با برخی از کلاس‌های دیگر، پاداش‌هایی نسبتا معمولی‌ای به حساب می‌آیند، اما واقعا هیچکس از افزایش آمار مهارت‌های خود بدش نمی‌آید، درست است؟

مجموعه زره‌های افسانه‌ای کلاس Technomancer

زره بازی Outriders

مجموعه زره‌های افسانه‌ای کلاس Technomancer با Borealis Monarch آغاز می‌شود. این مجموعه از تاج، لباس، دستکش، کمربند و چکمه تشکیل می‌شود. تمام این قطعات را کنار یکدیگر قرار دهید تا بتوانید ۸۰٪ آسیب بیشتری به دشمنان منجمدتان وارد کنید. همچنین هر بار که از Cold Snap استفاده می‌کنید، برای کل تیمتان یک امتیاز کسب خواهید کرد و به مدت ۸ ثانیه میزان آسیب رسانی کل تیم ۱۰٪ افزایش می‌یابد.

مجموعه Grim Inventor برای کسانی که ضربه‌‌های سنگین وارد می‌کنند مناسب است. ماسک، کت، دستکش، قطعه محافظ پا و چکمه‌های Grim Inventor را پیدا کنید تا وقتی که مهارت Tool of Destructionتان فعال است و با مهارت Pain Launcher به شلیک با مینی‌گان یا RPGتان می‌پردازید، ۲۰٪ از مهماتتان بلافاصله پس از شلیک جایگزین پر شوند. البته از این قابلیت فقط یکبار می‌توانید استفاده کنید.

سومین مجموعه افسانه‌ای بر روی تاثیرات وضعیت‌تان متمرکز است. هنگامی که هر پنج قطعه از مجموعه Plague Sower را پیدا کردید، هر زمان که دشمنتان را مسموم کنید، به مدت ۵ ثانیه میزان آسیب‌ دیدگی‌تان ۵٪ کاهش می‌یابد. این ممکن است خیلی قدرتمند به نظر نرسد اما می‌توانید تا ۵ بار این کار را تکرار کنید و در نتیجه ۲۵٪ جایزه کاهش میزان آسیب‌ دیدگی دریافت خواهید کرد.

آخرین اما مهم‌ترین مجموعه، Torrential Downpour است و اگر از افزایش حوزه تاثیر آسیب‌ رسانی‌هایتان لذت می‌برید، برایتان مجموعه خارق‌العاده‌ای خواهد بود. عینک‌ها، زره، دستکش، محافظ پا و قطعه کف پا را کنار هم قرار دهید تا مهارت Scrapnel پس از انفجار اولیه، بمب‌های خوشه‌ای بیشتری ایجاد کند.

مجموعه زره‌های افسانه‌ای کلاس Trickster

زره بازی Outriders

سرانجام به چهار مجموعه زره افسانه‌ای کلاس Trickster رسیدیم که با مجموعه Chronosuit آغاز می‌شود. ماسک، قطعه بالایی لباس، دستکش‌ها، قطعه پایینی لباس و قطعه مخصوص پای این مجموعه را پیدا کنید تا هر وقت که زمان را برمی‌گردانید، مهمات اسلحله فعلی‌تان نیز دوباره پر شود. با استفاده از این زره و چند مهارت یا ماد دیگر، تقریبا دیگر به پر کردن دستی سلاح نیازی نخواهید داشت.

گزینه بعدی The Edge of Time است. تمام قطعات این زره را پیدا کرده و آن‌ها را بپوشید تا مهارت‌های Temporal Blade و Cyclone Sliceتان آسیب بیشتری ایجاد کنند. اگر از این نوع سلاح‌ها لذت می‌برید، پس کسب امتیاز آسیب‌ رسانی مستقیم نیز برایتان جذاب خواهد بود.

اگر شخصیتتان را به درستی ساخته باشید، مجموعه Trespasser بسیار قدرتمند خواهد بود. با استفاده از این مجموعه کامل، تا زمانی که مهارت Slow Trapتان فعال باشد، نخواهید مُرد. اگر این مجموعه زره را با مهارت ذکر شده ترکیب کنید، می‌توانید بازی خیره‌ کننده‌ای انجام دهید.

آخرین مجموعه زره بازی Outriders، سری Ugake Otarah است. تمام قطعات این زره را بیابید و بدین ترتیب اگر با استفاده از چاقوی Venator دشمنی را علامتگذاری کرده باشید و با مهارت Hunt the Prey به پشت سر آن دشمن تله‌پورت کنید، این مهارت دیگر از میزان خنک‌ شوندگی‌تان نمی‌کاهد. استفاده از این مجموعه کمی سخت‌تر است اما اگر بر آن تسلط یابید، آنگاه می‌توانید به راحتی در سراسر میدان نبرد تله‌ پورت کنید.

 

منبع: DigitalTrends

سیما حسینی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

17 − 8 =