آموزش

مکان و نحوه یافتن زره‌های Ghost of Tsushima

نحوه یافتن زره‌ های بازی Ghost of Tsushima

زره‌ های مختلفی در بازی گوست آف سوشیما وجود دارد که هر یک از آن‌ها علاوه بر ویژگی‌های بصری، خصوصیات و کاربردهای فراوانی دارند. ما در این بخش نحوه بدست آوردن تمامی زره های Ghost of Tsushima را از نوع‌‌های کمیاب گرفته تا مدل‌های معمولی آماده کرده ایم تا به آسانی قادر به استفاده از زره مورد علاقه خود در بازی گوست آف سوشیما باشید. 

اگرچه طبیعتاً می‌خواهید بدانید چه زمانی به زره Ghost نمادین بازی Ghots of Tusnima دست پیدا می‌کنید، اما اطلاع داشته باشید که می‌توانید لباسی را به دست آورید که در تیراندازی به شما کمک کند؛ توانایی شما در ضربه زدن به حریف را بهبود دهد، و در جستجوی مناطق زیبای این جزیره پردردسر ژاپنی به شما کمک کند. بنابراین، در این مقاله قصد داریم به شما بگوییم چگونه مجموعه‌های زرهی را به ترتیبی که با آن‌ها روبرو می‌شوید به دست آورید، چگونه آن‌ها را با طلسم‌ها تقویت کنید و هر یک چگونه کار می‌کنند.

نحوه کارکرد زره بازی Ghost of Tushima

از بین ۱۱ مجموعه زره موجود در بازی، تقریباً همه آن‌ها حداقل در یک موقعیت کاربرد دارند. شما احتمالاً از اکثر آن‌ها در طول مأموریت‌های اصلی از آن‌ها استفاده می‌کنید، اما بقیه آن‌ها را می‌توانید در طول جستجو، تکمیل مأموریت‌های جانبی و Mythic Tales پیچیده‌تر استفاده کنید.

اغلب شما یک کلاه یا هدبند، و یک ماسک هم به دست می‌آورید، و زمانی که آن‌ها را برای افزایش کارایی و قدرت ارتقاء بدهید، تمام تجهیزات شما هم به شکل زیبایی تغییر می‌کنند. اگرچه ماسک‌ها و هدبندها تنها ابزارهایی جانبی برای کامل کردن ظاهر شما هستند، اما حتماً نیازی نیست آن‌ها را بپوشید تا قدرت زره را به دست آورید. زمانی که وقت ارتقاء می‌رسد، می توانید اکثر موارد مانند کتان‌ها و تجهیزات دیگر را در سراسر منطقه پیدا کنید، آهن و استیل اغلب در کمپ‌ها و سنگرهای Mongols یافت می‌شوند. اقلام کمیاب‌تر مانند طلا را اصولاً از طریق مأموریت‌های اصلی به دست خواهید آورد.

می‌توانید با خرید رنگ از تاجران در ازای گل‌ها زره‌هایتان را سفارشی‌سازی کنید، اما اثربخشی آن را باید از طریق طلسم‌ها تغییر دهید. می‌توانید از این ریزه‌کاری‌ها برای سفارشی کردن انتخاب سبک بازی یا متعادل کردن چیزها استفاده کنید، زیرا برخی از آن‌ها در پنهانی کار کردن، برخی هنگام جستجو و برخی هنگام نبرد استفاده می‌شوند. با دنبال کردن روباه‌ها به سمت Inari Shrines می‌توانید تعداد اسلات بیشتری به دست آورید و طلسم‌هایتان به صورت کوچک و بزرگ ظاهر خواهند شد. مورد دوم قوی‌تر بوده و اغلب در Shinto Shrines به دست می‌آید، در صورتی که با استفاده از مورد اول اسلات های بیشتری به دست خواهید آورد، و زمانی که آن‌ها را از داستان‌های جانبی کوچکتر به دست بیاورید، به نظر می‌رسد به صورت تصادفی در دسترس قرار می‌گیرند.

لیست تمامی زره های Ghost of Tsushima:

زره Ghost of Tsushima Broken Armor

زره تیر و کمان Ghost of Tsushima

نحوه دستیابی: این مجموعه در آغاز بازی همراه شماست

قدرت: ندارد

مجموعه The Broken Armor همان زرهی است که هنگام آغاز بازی با شما همراه است، و در نبرد آغازین با Mongols آنقدر ضربه می‌خورد که دیگر کاربردی نخواهد داشت. هرچه زودتر با آن وارد مأموریت اصلی شوید و به لباسی برسید که کاربرد داشته باشد.

بهترین زره برای جستجو در بازی Ghost of Tushima: Traveller’s Attire

زره Traveller's Attire

نحوه دستیابی: توسط اولین تاجری که با او صحبت کنید به شما داده می‌شود

قدرت:

 • Artefacts را با باد راهنما دنبال می‌کند
 • بخش‌های بیشتری از مه جنگی نقشه را پاک‌سازی می‌کند
 • زمانی که در نزدیکی Artefacts باشید، کنترلر می‌لرزد

اگر می‌خواهید همه چیزهایی که در بازی وجود دارند و قابل‌جمع‌آوری هستند را پیدا کنید، این زره برای شما مناسب است. البته این زره هیچ کاربردی در نبرد ندارد، پس باید در ادامه کار زره­تان را تعویض کنید.

گفتنی است، حتی ارتقاء کامل این زره نیز به این معنا نیست که چیزهای زیادی در نقشه مشخص می‌شوند – آزادسازی مناطق اشغالی Mongol برای این کار بهتر است- به هر حال می‌توانید اکثر چیزهایی که در بازی جا گذاشته‌اید را به کمک باد راهنما به دست آورید.

بهترین زره برای مقاومت در بازی Ghost of Tushima: Samurai Clan Armor

بهترین زره Ghost of Tsushima

نحوه دستیابی: اولین داستان Lady Masako را تکمیل کنید (Act 1)

قدرت:

 • کاهش آسیب
 • افزایش سلامتی
 • Resolve کردن آسیب‌ها

این زره، مؤثرترین زره برای رویکرد دفاعی است. زمانی که به درستی ارتقاء پیدا کند، نه تنها باعث افزایش سلامتی و حفاظت شما می‌شود، بلکه Resolve را که از آسیب زدن دریافت کرده‌اید می‌توانید در صورت نیاز برای سلامتی بیشتر مصرف کنید. اگر درگیر نبرد هستید، زره Samurai Clan را بپوشید تا طول عمر بیشتری داشته باشید.

بهترین زره برای آسیب در بازی Ghost of Tushima: Ronin Attire

بهترین زره گوست آف سوشیما

نحوه دستیابی: مأموریت اصلی ‘Blood on the Grass’ را تکمیل کنید (Act 1)

قدرت:

 • سرعت تشخیص دشمن را کاهش می‌دهد
 • آسیب نبرد را افزایش می‌دهد
 • پس از ترک چمن‌های دشت‌ها، دشمنان آرام تر شما را پیدا می‌کنند

قبل از اینکه در Act 2 به زره Ghost  برسید، این زره بهترین زره برای مخفی کاری است، اما اطلاع داشته باشید که این زره در نبرد هم بسیار خوب عمل می‌کند- پس به شما کمک می‌کند از آسیب‌ها دور بمانید. از آنجایی که هیچ ویژگی دفاعی همراه این زره نیست، اگر سلامتی‌تان به مرور کم می‌شود زره‌هایی مانندSamurai Clan یا Gosaku را هم در نظر داشته باشید.

بهترین زره برای تیراندازی در بازی Ghost of Tushima: Tadayori’s Armor

زره Tadayori's

نحوه دستیابی: داستان افسانه‌ای ‘The Legend of Tadayori’ را تکمیل کنید

قدرت:

 • سرعت ضربه زدن و بارگیری مجدد را افزایش می‌دهد
 • زمان Concentration را افزایش می‌دهد
 • ضربه به سر تا حدی اندازه Concentration را بازیابی می‌کند

اگر طرفدار مبارزات دوربرد هستید، احتمالاً مدت زیادی را باید با این زره سپری کنید. زمانی که از راهنمای Legend of Tadayori بازی استفاده کردید تا Mythic Tale را تکمیل کنید، باید لباسی را به دست آورید، با افزایش زمان Concentration می‌توانید تمام افراد حاضر در مغازه را از بین ببرید.

آموزش تیراندازی خود را با گرفتن کمان بزرگ برای آسیب‌های بزرگ‌تر و تیرهای انفجاری کامل کنید.

بهترین زره برای از پا درآوردن دشمنان در بازی Ghost of Tushima: Gosaku’s Armor

زره Gosaku's Armor

نحوه دستیابی: داستان افسانه‌ای ‘The Unbreakable Gosaku’ را تکمیل کنید

قدرت:

 • افزایش سلامتی
 • افزایش آسیب متناوب
 • کشتن یک دشمن سلامتی شما را افزایش می‌دهد

این لباس محکم تهاجم و دفاع را به خوبی متعادل می‌کند، و پس از آزادسازی شش منطقه تحت کنترل Mongols در بخش اول جزیره به آن دست پیدا می‌کنید. با اینکه این لباس در افزایش سلامتی‌تان به شما کمک می‌کند، در از پا درآوردن دشمنان هم یاری رسان خواهد بود – که مخصوصاً در برابر بی رحمان و رهبران مفید است – و سپس کشتن متناوب دشمنان باعث افزایش سلامتی شما می‌شود.

زمانی که دشمنتان را از پا درآوردید، یکی از بهترین حرکت‌ها برای نابودی آن‌ها Heavenly Strike است.

بهترین زره برای سلاح‌های Ghost در بازی Ghost of Tushima: Kensei Armor

زره Kensei Armor

نحوه دستیابی: داستان افسانه‌ای ‘The Six Blades of Kojiro’ را تکمیل کنید

قدرت:

 • افزایش منافع Resolve
 • سلاح‌های Ghost آسیب بیشتری را تحمل می‌کنند
 • ضربه زدن به دشمن با Ghost Weapon باعث می‌شود دشمن بتواند آسیب کمتری را تحمل کرده و بیشتر صدمه ببیند

زمانی که پنج قسمت Ronin را در بخش دوم جزیره از بین بردید و رئیس نهایی را در Mythic Tale ‘The Six Blades of Kojiro’ نابود کردید، بهترین زرهی را که در ترکیب با سلاح‌های Ghost مانند بمب دودی و چاقوی کونای عمل می‌کند، به دست خواهید آورد. این زره از این ترفندهای داد و ستدی استفاده می‌کند و آن‌ها را در روش‌های تسلط بر نبرد به کار می‌برد.

بهترین زره برای Standoffs در بازی Ghost of Tushima: Sakai Clan Armor

زره Sakai Clan Armor

نحوه دستیابی: مأموریت اصلی “Ghost from the Past” را تکمیل کنید (Act 2)

قدرت:

 • افزایش ضربات ناگهانی
 • افزایش سلامتی
 • افزایش تعداد دشمنانی که می‌توانید در حالت Standoff بکشید. برنده شدن Standoff شانس Terrify کردن دشمنان نزدیک را به همراه دارد

در Act 2، شما زره قبیله خود را به دست می‌آورید، و اگر کشتن تعداد زیادی از دشمنان به یکباره را دوست داشته باشید، این زره برای شما عالی است. این زره میزان آسیب و سلامتی را افزایش می‌دهد، همچنین تعداد دشمنانی که در حالت Standoff مقابل شما قرار می‌گیرند را نیز بیشتر می‌کند. این زره به کم کردن تعداد Mongols کمک می‌کند، به خصوص زمانی که لباستان را ارتقاء دهید و از Technique Points برای قتل دشمنان استفاده کنید. همچنین کشتن تعداد حداکثر Mongols در حالت Standoff باعث می‌شود یک جام به دست آورید.

نحوه به دست آوردن Ghost Armor بازی Ghost of Tsushima

زره گوست آرمور

نحوه دستیابی: تکمیل مأموریت اصلی ‘From the Darkness’ (Act 2)

قدرت:

 • کاهش سرعت تشخیص دشمن
 • کاهش تعداد کشتن‌های مورد نیاز برای ورود به حالت Ghost
 • کشتن شانس Terrify دشمنان نزدیک را به همراه دارد

از زمانی که بازی عرضه شد، همه ما دوست داشتیم بدانیم چه زمانی می‌توانیم Ghost Armor بازی را به دست آوریم. مشخص شده که برای به دست آوردن این زره باید تا پایان Act 2 صبر کنیم، که اگر بخواهید چیزهای زیادی را جمع‌آوری کنید، زمان نسبتاً مناسبی است.

برخلاف خواسته‌های عمویتان، این زره به شما کمک می‌کند تا از سایه اهدافتان را بکشید. همچنین به شما اجازه می‌دهد وارد حالت Ghost شوید، کارت سینماتیک فرار از زندانی که باعث می‌شود به راحتی دشمنان وحشت‌زده را به قتل برسانید.

بهترین زره بازی Ghost of Tushima: Mongol Commander’s Armor

زره Mongol Commander

نحوه دستیابی: تکمیل مأموریت ‘Fit for the Khan’ (Act 3)

قدرت:

 • افزایش سلامتی
 • کاهش آسیب
 • جداکردن شما از جنگ، کاهش سرعت تشخیص Mongol

از نظر ما، بهترین زره در بازی آن زرهی نیست که قابلیت ارتقاء داشته باشد، بلکه زرهی است که بین پنهانی حرکت کردن، آسیب دیدن و سلامتی تعادل ایجاد کند. زمانی که لباس دشمن را می‌پوشید – عموی شما تحت تأثیر قرار نخواهد گرفت – Mongols زمان بسیار بیشتری نیاز دارند تا شما را شناسایی کنند. اگر این کار را کنید، میزان آسیب‌پذیری و سلامت شما به شدت افزایش پیدا خواهد کرد.

زره Joke بازی Ghost of Tushima: Fundoshi

نحوه دستیابی: در Hot Springs استراحت کنید

قدرت:

 • دویدن و چرخیدن دیگر صدایی ایجاد نمی‌کند

استحمام در آن نه تنها باعث سلامت شما می‌شود، بلکه با پیدا کردن تمامی Hot Spring های بازی زره جذاب Joke یعنی Fundoshi را به دست خواهید آورد. این زره قابلیت ارتقاء ندارد، اما قدرت آن برای پنهان شدن عالی است. با این حال، گزینه‌های قوی‌تری هم برای این کار وجود دارد.

اگر نمی‌دانید کدام قسمت را به دنبال Hot Spring ها بگردید، می‌توانید از Technique Point استفاده کنید و باد راهنما را پیدا کنید تا مسیری که باید در آن حرکت کنید را به شما نشان دهند.

 

منبع: Techradar

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

1 × یک =