زمان انتشار بازی FIFA 21 در رویداد EA Play اعلام شد

زمان انتشار بازی FIFA 21

رویداد EA Play امروز شامل نگاه اولیه به چندین بازی بود که قرار است در آینده منتشر شود و زمان انتشار بازی FIFA 21 نیز یکی از آن‌ ها بود. متأسفانه، این ارائه اطلاعات زیادی درباره تکرار امسال بازی ارائه نکرد. بااین‌ حال تریلر بسیار زیبایی به نمایش درآمد.

سایت رسمی EA جزئیات جالبی از این بازی را ارائه کرده است. یکی از جالب‌ ترین جزئیات ها ویژگی لمسی کنترلر جدید برای پلی‌ استیشن ۵ است.

این تیم همچنین بر زمان‌ های بارگذاری بازی برای نسل بعدی تمرکز کرده است. وارد شدن به بازی به نظر خوب است؛ با این‌ حال، اینکه این موضوع چیزی باشد که همه روی آن تمرکز کرده باشند کمی تعجب‌ برانگیز است. بقیه مسائل مربوط به گرافیک‌ های ارتقاء یافته و فیزیک‌ های بهتر است. اطلاعات بیشتر را در ماه اوت به دست خواهیم آورد زیرا در آن زمان تیم شروع به افشای اطلاعات برای حالات مختلف می‌ کنند. بااین‌ حال، این تمام اخبار مربوط به FIFA نیست.

FIFA 21 همچنین در حال حرکت به سوی استیم شدن است. اگرچه، مانند بیشتر بازی‌های EA در استیم، باید از افراد اصلی استفاده کنید. پس اگرچه دیدن حرکت FIFA به سمت پلتفرمی که مردم دوست دارند خوب و جذاب است، اما احتمالاً دقیقاً همان چیزی نیست که بازیکنان می‌ خواهند.

مهمترین اخبار FIFA 21 از چیزی که EA به آن Dual Entitlement می‌ گوید پشتیبانی می‌ کند. اساساً این بدان معنی است که می‌ توانید زمانی که کنسول‌ های نسل بعدی عرضه شدند، بازی FIFA 21 نسل کنونی را به آن‌ ها ارتقاء دهید. Ultimate Team و پیشرفت Volta در این ارتقاء با شما همراه خواهند بود. متأسفانه، نمی‌ توانید از پلی‌استیشن ۴ و سوییچ به Xbox Series X یا برعکس بروید. گفتنی است که اجبار بازیکنان برای شروع دوباره در Ultimate Team خبر خوبی نیست.

بازی FIFA 21 در تاریخ ۹ اکتبر برای رایانه شخصی، پلی‌ استیشن ۴ و ایکس باکس وان عرضه شد. بعداً برای کنسول‌ های پلی‌ استیشن ۵ و Xbox Series X نیز عرضه می‌ شود. طبق معمول، کنسول نینتندو نسخه Legacy بازی را دریافت خواهد کرد، که البته تنها یک ب­روز رسانی لیستی است.

امیرمحمد ترابی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

1 × 5 =