اخبار بازی های ایکس باکس, اخبار بازی های پلی استیشن, ایکس باکس, بلاگ, پلی استیشن

زمان بخش داستانی بازی Anthem PS4 قابل قیاس با نسخه های قبلی BioWare

زمان بخش داستانی بازی Anthem PS4 قابل قیاس با نسخه های قبلی BioWareزمان بخش داستانی بازی Anthem PS4 قابل قیاس با نسخه های قبلی BioWare

زمان بخش داستانی بازی Anthem PS4 قابل قیاس با نسخه های قبلی BioWare

تقریبا همه گیمر ها با شرکت بازی پلی استیشن و ایکس باکس سازی محبوب بایوور آشنا هستند . این شرکت بازی جنجالی و البته نه مقبول mass effect andromeda را در کارنامه کاری خود دارد که همین باعث می شود این شرکت تبدیل به یک شرکت معروف شود .همه گیمر ها با حواشی بازی مس افکت که ساخته این شرکت بود اشناییت دارند تا جایی که مس افکت کاملا تبدیل به یک پروژه شکست خورده شد و کارنامه شرکت بابوور را بسیار سیاه کرد .
اما در همیین ایام و حواشی مس افکن بود که شرکت بایوور در کنفرانس هر ساله EA در سال ۲۰۱۷ ناگهان بازی به نام anthem را معرفی کرد و در آن زمان ناگهان همه جا پر شد از اخبار این بازی .می توان گفت این بازی واقعا در تریلر هایی که ذر آن مراسم پخش شد واقعا جذاب بود و با کرافیکه خیره کننده اشبا روح و روان گیمر ها باری میکرد .کم کم اخبار ها روز به روز از این بازی بیشتر به بیرون می آمد .
و همه اخبار نشان میداد که شرکت بایوور تمام تلاشش را دارد میکند تا این بازی یک پروژه موفق بشود و شکست نخورد.
در این وسط بازی mass effect andromeda منتشر شد و با شکست بزرگی برای شرکت بایوور مواجه شد و همه منتقدان این بازی را یک افتضاح مینامیدند .تقریبا همه گیمر ها امیدوار بودند که بازی anthem دیگر مثل این بازی PlayStation با شکست مواجه نشود روز به روز به زمان عرضه این بازی نزدیک می شویم و با تریلر هایش گیمران را قانع میکند که خیر این بار یک پروژه قوی در حاله ساخت است و شکستی در کار نخواهد بود .

زمان بخش داستانی بازی Anthem PS4 قابل قیاس با نسخه های قبلی BioWare

زمان بخش داستانی بازی Anthem PS4 قابل قیاس با نسخه های قبلی BioWare

اما یک توضیح مختصری راجب داستان و گیم پلی این بازی برای شما بدهبم تا با حال و هوای این بازی آشنا شوید .انسان ها در سیاره ای دیگر در حال زندگی هستند ، سیاره ای که کاملا با زمین متفاوت است .گرافیک خیره کننده این سیاره شاید یکی از دلایل محبوبیت این بازی باشد .اما در این‌ میان انسان ها مول همه داستان های بازی ها در حال مبارزه با گروهی از موجودات ساکن بر این سیاره هستند و در این میان یک وسیله ای وجود دارد .
که اگر بدست شخصیتی بیفتد که شرور باشد میتواند کنترل سیاره و ساکنین این سیاره را به دست بگیرد .
حال این دو گروه برای بدست اوردن این شی در حال جنگ با یکدیگر هستند .داستان این بازی شاید برای هر گیمری جذاب باشد و بتواند پلیر را راضی کند تا ۶۰ دلار برای خرید این بازی بپردازد اما در این میان یک معیار مهم وجود دارد که در کنار داستان خوب باعث میشود بازی فروش خوبی دلشته باشد .
قطعا همه ما وقتی بک بازی جدید منتشر میشود و آن را میخریم ، مدتی پای آن بازی می نشینیم و گاه تمام وقته روزمان را پایه آن میگذاریم و مدام سعی میکنیم تا مراحل را تمام کنیم و هر چه سریعتر از اخر بازی و پایان داستانش با خبر شویم . این در صورتی است که اگر گیم پلی جذابی نداشته باشد و یا طولانی نباشد مطمعنا نمی تواند خواسته گیمر ها را بر آورده کند .این سوالات ذهن گیمر هایی که منتظر این بازی بودند را درگیر کرده بود.

زمان بخش داستانی بازی Anthem PS4 قابل قیاس با نسخه های قبلی BioWare

زمان بخش داستانی بازی Anthem PS4 قابل قیاس با نسخه های قبلی BioWare

تا بالاخره به زمان عرضه بازی روز به روز نزدیک تر می سدیم و شایعات راجبه زمان گیم پلی پخش میشد .شایعات مطالبی داشتند که میگفتند زمان گیم پلی بازی anthem هما اندازه بازی mass effect andromeda یعنی پروژه شیکت خپرده قبلی این شرکت خواهد بود . دیگر کم کم سوالات از این کمپانی به قدری زیاد شد که این کمپانی تصمیم گرفت جواب سوالات طرفداران را بدهد .
در ابتدا این کمپانی اعلام کرد که ای دو بازی با هم بسیار تفاوت دارد پس مقایسه این دو باهم اشتباه است و نمیتوان به هیچ عنوان این دو بازی را با هم مقایسه کرد . اما راجبه زمان و تایمی که لازم است تا بخش داستانی بازی را به پایان رساند اعلام کرد که این بازی به گونه ای نیست که بتوان یک زمان مشخص را برای تمام کردن استوری مود ان اعلام کرد ؛ زیرا فقط ماموریت های اصلی نیستند که بر زمان بازی تاثیر میگذارد.
بلکه بازی پر است از ماموریت های فرعی ، پس بستگی به بازی کردن گیمر دارد و ممکن است برای هرکس این زمان که برای اتمام بازی لازم دارد بسته به نوع بازی کردنش فرق کند .
اما باز خرید این بازی در شرایطی که پروژه های قبلی این شرکت شمست خورده و اطمینانی نیست که این بازی نیز مانند ان بازی شکست نخورد.پس باید منتظر ماند و دید که بعد از عرضه منتقدان و گیمر ها چه نظری راجبه ان دارند.نظر شما راجب این بازی چیست؟ آیا انرا تهیه میکنید ؟ نظرات خود را با ما در میان بگذارید

مرکزخرید دات کام

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

19 − چهارده =