ساخت بازی Rage 2 با موتور استودیو Avalanche

جزئیات و بررسی ساخت بازی Rage 2 PS4 با موتور استودیو Avalanche

کمپانی های مطرح این روز ها به دنبال جذب مخاطب برای بازی های خود هستند . آنها سعی می کنند بازی ای بسازند که گیمر هارا راضی کند که برای آن پول بپردازند و از طرفی بازی ای باشد که بتواند همه را راضی کند. سبک های مختلف در دنیای گیم این روز ها طرفداران مختلفی دارند. اما یکی از سبک ها که طرفدارانش بسیار زیاد هستند و همه گیمر ها علاقه شدید به بازی کردن آن دارند بازی های شوتر هستند.

بازی های شوتر سبک های مختلفی دارند و هر کمپانی یک سبک شوتر تولید می کند. یک کمپانی شوتری تولید می کند که در زمان قدیم در حال روایت است، یک‌ کمپانی نیز شوتری تولید می کند که در زمان حال است، یک کمپانی شوتری که در آینده و زمان رباتیک است یک کپانی شوتری که در فضا روایت میشود و یک کمپانی شوتری که در آخر الزمان روایت می شود. همه این سبک ها طرفداران مخصوص به خود را دارد و هر گیمر علاقه به یکی از این سبک های شوتر را دارد.

جزئیات و بررسی ساخت بازی Rage 2 PS4 با موتور استودیو Avalanche
جزئیات و بررسی ساخت بازی Rage 2 PS4 با موتور استودیو Avalanche

امروزه در دنیای گیم سبک شوتر تبدیل به یکی از سبک های مورد انتظار شده است و هر ساله گیمر ها منتظر عرضه بازی های جدید با این سبک هستند. کمپانی بتسدا مدتی قبل از مراسم E3 اعلام به ساخت نسخه جدیدی از بازی Rage با نام Rage 2 گرفت. این بازی ادامه بازی ریج است و ادامه آن داستان را روایت می کند. پس از اینکه یک شهاب سنگ به زمین برخورد میکند و ۸۰ درصد انسان های بر روی زمین می میرند افراد مختلف و خونخوار بلند می شوند و دست به جنگ می زنند و می خواهند قدرت را بر روی زمین در دست بگیرند.

در این بازی خشونت بسیار زیاد است و خشونت را در هر قسمت بازی می توانید ببینید. اسلحه های مختلف در این بازی وجود دارد و شما باید تلاش کنید تا گروه های پیگر را شکست دهید و قدرت را در دست بگیرید. فضای آخر الزمانی این بازی بسیار خوب طراحی شده است و هر علاقه مند به گیم را جذب خود می کند. کمپانی بتسدا در زنان معرفی این بازی اعلام کرد که بیشترین خشونت را در بازی های ویدیویی در این بازی می توانید مشاهده کنید.

همچنین این بازی جهان باز است و همانطور که می دانید بازی های جهان باز طراحی عظیمی و تلاش زیادی برای تولید می خواهند. بازی های جهان باز امروزه بسیار محبوب هستند و گیمر ها بسیار علاقه مندند که ازادی عمل در بازی ها داشته باشند تا اینکه محدود به یک موقعیت جغرافیایی شوند و نتوانند هر کجا که دلشان می خواهند بروند. تلفیق سبک بازی ریج با جهان بازی اش باعث می شود که فروش خوبی داشته باشد زیرا تا به امروز بازی محبوبی به این صورت نداشته ایم و این برای اولین بار است که همچین بازی ای تولید می شود.

همانطور که گفتیم کمپانی بتسدا ساخت این نسخه را بر عهده دارد. بعد از معرفی این بازی همه گیمر های علاقه داشتند که بدانند این بازی با چه موتور گرافیکی ای قرار است تولید شود؟ زیرا این بازی بسیار قوی بود و‌ سوال بر انگیز بود مه چه موتور گرافیکی و بازی سازی قرار است ساخت ان را به دوش بکشد. موتور بازی سازی نسخه قبل موتور داخلی Idtech بود مه البته موتور گرافیکی قوی ای نبود اما توانست از پس این بازی بر بیاید. اما در این نسخه از موتور گرافیکی Apex که برای استدیو Avalanche است استفاده خواهد کرد.

جزئیات و بررسی ساخت بازی Rage 2 PS4 با موتور استودیو Avalanche
جزئیات و بررسی ساخت بازی Rage 2 PS4 با موتور استودیو Avalanche

این موتور بازی سازی قبلا امتحانش را پس داده و موفق بوده است. بازی Just cause 3 با این موتور ساخته شده بود و با توجه به جهان باز بودن آن بازی توانسته بود بسیار خوب ساخته شود. حالا باید ببینیم که این نسخه از بازی ریج با این موتور بازیسازی می تواند موفق ظاهر شود و با توجه به جهان باز بودنش و عظمتش این موتور از پس ساختش بر می آید و داستن بازی نیز در این سنخه بهتر از نسخه قبل می شود و انتقاد هارا می خواباند یا خیر. حال باید منتظر بمانیم و ببینیم این سنخه پس از عرضه می تواند موفق ظاهر شود و تبدیل به یک بازی خوب شود یا خیر. نظرات خود را پیرامون این بازی و موتور گرافیکی جدیدش با ما در میان بگذارید.

  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

بیست − 18 =