آموزش ساخت تله در ماینکرفت

ساخت تله ماینکرفت

بازی ماینکرفت به شما امکان ساخت تله‌های متنوعی را داده است. ولی برای ساخت تله در ماینکرفت باید مراحلی را طی کنید. در این آموزش ساخت مرحله به مرحله تله در ماینکرفت را خواهید آموخت.

تله TNT

 1. برای تهیه TNT حدود ۴ بلوک شنی و ۵ باروت به دست آورید.
 2. برای به دست آوردن بلوک‌های شنی، سواحل و بیابان‌ها را بگردید. آن‌ها بیشتر شنی هستند.
 3. برای به دست آوردن باروت، یک Creeper (اجازه ندهید منفجر شود)، Ghast را بکشید یا آن را در صندوقچه‌ها پیدا کنید، که معمولاً در سیاه‌ چال‌ها هستند.
 4. دو بلوک سنگی پیدا کنید. با استخراج قلوه‌ سنگ و ذوب کردن آن در کوره، بلوک سنگی به دست می‌آید. قلوه‌ سنگ به سنگی معمولی تبدیل می‌شود. با قرار دادن دو بلوک سنگی کنار هم در فضای ساخت مخزن یا جدول ساختتان، یک صفحه فشار سنگی بسازید.
 5. برای باز کردن فضای ذخیره‌سازی، E را فشار دهید.
 6. بلوک TNT را هرجایی که می‌خواهید قرار دهید.
 7. مطمئن شوید که کنار یکی از سازه‌هایتان نباشد.
 8. صفحه فشاری را درست بالای بلوک TNT قرار دهید. منتظر باشید تا کسی روی آن قدم بگذارد. منفجر خواهد شد، آن‌ها را بکشید یا به آن‌ها آسیب بزنید.
 9. آزمایش کنید. راه‌های مختلفی برای شخصی‌ سازی تله‌های ساده وجود دارد. مطمئن شوید که بخش آزمایشی را پاک‌ سازی کرده باشید، چون باعث می‌شود همه‌ چیز برای شخص قربانی مشخص شود.

تله درب

 1. یک صفحه فشاری را جایگذاری کنید.
 2. ۴ درب آهنی را اطراف صفحه قرار دهید. اگر از درب‌های چوبی استفاده می‌کنید، شکستن آن‌ها کاری ساده است و تله شما تنها چند ثانیه باقی می‌مانند. مگر اینکه فرد در دام افتاده تبر داشته باشد، در این صورت کمی طول می‌کشد تا بتواند فرار کند.
 3. بلوکی از Obsidian را در بالای درب‌ها قرار دهید. اگر نمی‌توانید obsidian به دست آورید، از چیز سخت دیگری برای شکستن مواد استفاده کنید. Bedrock هم مناسب است، اما از آنجایی‌ که هیچ راهی برای دسترسی به آن در حالت بقا نیست، obsidian ساده‌تر است.
 4. کسی را به دام بیاندازید. زمانی که آن‌ها روی صفحه قدم بگذارند، درب‌ها بسته شده و آن‌ها گیر می‌افتند. از آنجایی‌ که تنها راه فشار دوباره دکمه این است که از پا از روی بلوک برداشته و مجدداً روی آن قدم بگذارند و از آنجایی‌ که نمی‌توانند بپرند یا به جلو بروند، درب‌ها همچنان بسته خواهند ماند. همچنین می‌توانید یک TNT را زیر صفحه فشاری کار بگذارید تا زمانی که شخصی گیر افتاد، TNT منفجر شود.

 

منبع: WikiHow

امیرمحمد ترابی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یک + 12 =