ساخت سری جدید بازی Mortal Kombat PS4 توسط کمپانی NetherRealm Studios

ساخت سری جدید بازی Mortal Kombat PS4 توسط کمپانی NetherRealm Studios

ساخت سری جدید بازی Mortal Kombat PS4 توسط کمپانی NetherRealm Studios

طبق توییتی که صدا‌پیشه اسپانیایی زبان یعنی لالو گارزا در صفحه شخصی‌ خود انتشار داده، می‌توان اینگونه برداشت نمود که اثر جدیدی از سری Mortal Kombat در حال تولید می باشد. از انتشار آخرین اثر سری Mortal Kombat یعنی اثر Mortal Kombat X حدودا ۳ سال گذشته و در طول این مدت کمپانی Warner Bros و استودیوی‌ NetherRealm در ارتباط با اثر جدید این مجموعه سکوت اختیار نموده اند. با این وجود به نظر می آید انتظار هواداران این بازی PS4 برای معرفی اثر جدید این سری در آینده ای نزدیک به پایان خواهد رسید چرا که بر اساس تازه ترین اخبار منتشر شده از بازی، ادواردو گارزا که بیشتر با اسم لالو گارزا شناخته شده است و به عنوان یک صدا‌ پیشه کار می‌کند، در یک توییت به تولید اثر جدیدی از سری بازی مورتال کامبت اشاره نموده است.
لالو گارزا به عنوان یک صدا‌ پیشه با تجربه در تعداد زیادی از آثار ساخته شده به زبان انگلیسی که نیاز است برای انتشار در بازار کشور مکزیک به اسپانیایی دوبله گردند، حاضر بوده است. از بین این آثار می توان به Naruto ،Dragon Ball Z ،The Exorcist ، Teenage Mutant Ninja Turtles و همچنین Toy Story اشاره داشت. علاوه بر این ها، باید به حوزه بازی ‌های ویدیویی نیز اشاره داشته باشیم که لالو گارزا در آن ‌ها حضور داشته است.

ساخت سری جدید بازی Mortal Kombat PS4 توسط کمپانی NetherRealm Studios
ساخت سری جدید بازی Mortal Kombat PS4 توسط کمپانی NetherRealm Studios

طبق ادعای لالو گارزا مدتی قبل شرکت Pink Noise که وظیفه بومی سازی بازی Mortal Kombat را بر عهده دارد جهت صدا‌پیشگی کاراکترهای Kung Lao و Reptile به وی پیشنهاد همکاری داده است. با این وجود طبق پستی که این صدا پیشه در صفحه شخصی خود در شبکه توییتر انتشار داده، به نظر می آید که حضور وی در گروه بومی ‌سازی تمام شده است. لالو گارزا در توییت‌ خود این موضوع را تایید نموده که شرکت مذکور تصمیم گرفته تا کاراکترهای او را از بازی Mortal Kombat XI حذف کرده و در نهایت با کاراکترهای مذکور خداحافظی نموده است.
با مراجعه کردن به توییتر لالو گارزا مشاهده خواهید کرد که زبان توییت ‌های وی اسپانیایی بوده و جمله های بالا بر اساس یک ترجمه ماشینی می باشد که همین موضوع به معنی امکان وجود اشتباه در ترجمه خواهد بود. لالو گارزا در یک توییت دیگر اعلام نموده که مقصود او الزاما اثر Mortal Kombat XI نبوده است. وی در حال تولید بودن این بازی را رد نکرده و اذعان داشته که منظور او فقط در رابطه با دوبله نشدن کاراکترهای مذکور به وسیله او در سری بعدی بازی Mortal Kombat بوده است.
با بررسی کردن کارنامه استودیوی ندررلم در مورد انتشار بازی ‌های دو سری Mortal Kombat و Injustice می فهمیم که این استودیو جهت انتشار بازی ‌های جدید خود چرخه ای دو ساله را دنبال می نماید؛ به این ترتیب که در سال ۲۰۱۱ میلادی بازی Mortal Kombat انتشار یافت و با فاصله ۲ سال بعد از این بازی، اولین اثر سری Injustice با عنوان Injustice: Gods Among Us ارائه شد. حالا با حساب کردن بازی ‌های Mortal Kombat X و Injustice 2 که در سال‌های ۲۰۱۵ و ۲۰۱۷ میلادی انتشار یافته اند، می ‌توان این احتمال را داد که محصول بعدی بازی Mortal Kombat در سال ۲۰۱۹ میلادی منتشر گردد.

ساخت سری جدید بازی Mortal Kombat PS4 توسط کمپانی NetherRealm Studios
ساخت سری جدید بازی Mortal Kombat PS4 توسط کمپانی NetherRealm Studios

با این وجود استودیوی ندررلم و همچنین شرکت برادران وارنر تا به حال اقدام به معرفی اثر جدید این سری نکرده اند. همراه با رویه رایج انتشار محصولات که استودیوی ندررلم اتخاذ نموده، نکته دیگری که می ‌توان آن را به عنوان یک نشانه از انتشار بازی  Playstation جدید سری Mortal Kombat در نظر گرفت مربوط به تخفیف‌های E3 شرکت برادران وارنر می باشد.
در سال ۲۰۱۶ میلادی تعداد زیادی از علاقه مندان به صنعت بازی ‌های ویدیویی عقیده داشتند که شرکت برادران وارنر برای معرفی دنباله اثر Middle-earth: Shadow of Mordor آمادگی لازم را دارند. در این میان قرار گرفتن این اثر در باکس تخفیف ‌های Best of E3 فروشگاه play station با تمرکز کردن روی بازی ‌هایی که نسخه تازه سری آن‌ ها در خلال برگزاری مراسم E3 معرفی شده بوده، این نظریه را قوت بخشید.
سرانجام در فوریه ۲۰۱۷ شرکت برادران وارنر از اثر Middle-earth: Shadow of War رونمایی نمود. در باکس تخفیف ‌های Best Of E3 نمایشگاه E3 2018 اثر Mortal Kombat XL نیز حضور داشت و در صورتی که رویه معرفی بازی Middle-earth: Shadow of War را قطعی بدانیم، این انتظار وجود دارد که اثر بعدی سری Mortal Kombat طی ماه های آینده معرفی گردد.

مرکزخرید دات کام

  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

9 + 7 =