بازی Pode توسط آهنگساز بازی Assassin’s Creed Syndicate

ساخت موسیقی بازی Pode

آستین وینتوری با ساخت موسیقی بازی Pode می تواند بخشی از خود را در بازی قرار بدهد و امیدواری ما این است که این حس را نیز در گیمر ها به وجود بیاورد. بازی Pode اثر استودیو مستقل نروژی Henchman & Goon است، بازی که داستانی تک سنگی را روایت می کند که می خواهد ستاره ای که از آسمان به زمین افتاده است و با او دوست شده را به جایگاه اصلی خود و خانه اش یعنی آسمان برگرداند.

موسیقی بازی Pode
بازی Pode

بازی Pode اثر استودیو مستقل نروژی Henchman & Goon است، بازی که در ژانر همکاری و پازل است و بازی داستانی تک سنگی را روایت می کند که می خواهد ستاره ای که از آسمان به زمین افتاده است و با او دوست شده را به جایگاه اصلی خود و خانه اش یعنی آسمان برگرداند. این بازی قرار است توسط استودیو سازنده اش عرضه شود و کمپانی با استودیو Henchman & Goon برای عرضه بازی Pode قرار نیست همکاری داشته باشد.

Pode قرار است به عنوان بازی مستقل با خلق جهانی رنگارنگ به کاربران جذابیت های بصری بسیار زیادی را هدیه بدهد، بازی Pode قرار است با ارائه دنیایی جادویی حال بسیار خوبی خلق کند، بازی که با ارائه پازل های جذاب و معما های بامزه قصد دارد یک حس تازه را به گیمر هایی که این اثر را تجربه می کند هدیه بدهد.

بازی که می تواند موفقیت های بازی معروف مستقلی مثل Journey را تکرار کند و خود را به تالار بازی های مستقل برتر تاریخ این صنعت اضافه کند، در راستای همین مسئله استودیو Henchman & Goon تلاش کرده اند که تیمی متشکل از برترین های این صنعت را به تیم پروژه Pode اضافه کنند.

تیمی که طبق جدید ترین خبر های منتشر شده از استودیو Henchman & Goon قرار است به زودی عضوی معروف را در خود ببیند، عضو جدید تیم سازنده بازی Pode کسی نیست به جز آستین وینتوری (Austin Wintory)، فردی که آهنگساز بسیار معروفی است و اگر از مخاطبین جریان اصلی صنعت بازی های رایانه ای باشید حتما نام او را شنیده اید، کسی که خیلی ها اعتقاد دارند با موسیقی جادو می کند و بسیاری از آهنگ هایی که برای بازی ها ساخته است دلیل شهرت اصلی آن بازی ها شده است.

ساخت موسیقی بازی Pode
ساخت موسیقی بازی Pode

ساخت موسیقی بازی Pode

آقای آستین وینتوری موسیقی بازی های معروفی را ساخته است که از این بازی ها می توان به عناوین ماندگاری مثل بازی Journey اثر فوق العاده استودیو That game Company، بازی فوق العاده استودیو Stoic Studio یعنی بازی وایکینگی The Banner Saga فقط نمونه هایی از همکاری آستین وینتوری با استودیو های مستقل است اما دلیل اصلی شهرت آستین وینتوری به خاطر همکاری این آهنگساز با کمپانی بزرگ فرانسوی یوبی سافت است ، همکاری منجر به خلق موسیقی فوق العاده بازی Assassin’s Creed Syndicate شد و باعث شد آستین وینتوری ره صد ساله را یک شبه طی کند و به شهرت فوق العاده ای برسد.

با توجه به رزومه آستین وینتوری می توان این انتظار را داشت که موسیقی فوق العاده ای در بازی Pode انتظار ما را می کشد و موسیقی بازی خوبی می توان حس و حال همخوان با محتوای بازی را به گیمر هدیه بدهد چون آستین وینتوری نشان داده است که به خوبی می توان اثری خلق کند که موسیقی نقطه قوت بازی شود و خیلی ها تا سال ها موسیقی آن بازی را در خاطر خود داشته باشند.بعد از منتشر شدن خبر همکاری آستین با استودیو Henchman & Goon در پروژه بازی Pode ، در مصاحبه ای وینتوری اعلام کرد:

من علاقه بسیار فراوانی برای کار کردن روی بازی‌هایی با دنیای زیبا و داستان عمیق دارم. بازی Pode یک بازی بسیار شاعرانه است و دنیای بسیار خیره کننده در خود دارد. استودیو Henchman & Goon به‌ خوبی توانست من را قانع کند تا در آهنگسازی بازی Pode با این استودیو همکاری داشته باشد، البته من مدت ها است که منتظر آهنگسازی برای یک بازی بودم که بتواند من را بسیار زیاد تحت تاثیر قرار بدهد و Pode این بازی است.

رئیس استودیو Henchman & Goon، اینویل هوپن در مورد حضور آستین وینتوری به عنوان آهنگساز بازی Pode گفت:

همکاری با فردی مثل افتخاری است که ما پیدا کرده ایم و به حضور آستین وینتوری در تیم سازنده بازی Pode می بالیم، آستین وینتوری کسی است که به خوبی موسیقی می داند و بلد است چگونه هارمونی های موسیقی را با یکدیگر تلفیق کند و موسیقی فوق العاده گوش نوازی را برای بازی ها تولید کند، آستین وینتوری ویژگی بسیار خوبی دارد ، اینکه وقتی وارد تیم شد به خوبی جای خود را در تیم یافت و با بازی ارتباط بسیار خوبی نیز برقرار کرد.
بدون

شک آستین وینتوری با ساخت موسیقی بازی Pode می تواند بخشی از خود را در بازی قرار بدهد و امیدواری ما این است که این حس را نیز در گیمرها به وجود بیاورد.تنها باید منتظر این باشیم تا با عرضه بازی Pode برای دو پلتفرم نینتندو سوئیچ و پلی استیشن ۴، آیا نتیجه همکاری آستین وینتوری با استودیو Henchman & Goon همانند همکاری های قبلی او با استودیو های مستقل درخشان و فوق العاده خواهد شد ؟

  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

16 − سیزده =