سازنده بازی Fall Guys به Epic Game پیوست

بازی Fall Guys

Tonic Games Group که مسئول ساخت بازی Fall Guys بود، به Epic Games پیوست. طبق بیانیه‌ای رسمی در سایت Epic Games، طرفداران هیچگونه تغییری در عنوان بازی نخواهند دید. Epic روی عالی بودن تجربه برای بازیکنان در تمام پلتفرم‌ها سرمایه‌گذاری می‌کند. همچنین می‌توانیم انتظار داشته باشیم که بازی در تابستان امسال برای کنسول‌های نینتندو سوییچ، Xbox Series X/S و Xbox One عرضه شود.

Dave Bailey بنیانگذار و مدیرعامل Tonic Games Group بیان کرد که “در Tonic Games Group اغلب می‌گوییم هرکسی لایق بازی‌ای است که حس کند برای خودش ساخته شده است. با Epic، حس می‌کنیم خانه‌ای پیدا کرده ‌ایم که برای ما ساخته شده است. آن‌ها در مأموریت با ما همکاری کرده و از بازی پشتیبانی می‌کنند که تأثیری مثبت دارد. به دیگران قدرت می‌دهد و بسیار محبوب است و از پیوستن به این تیم بسیار هیجان ‌زده هستیم.”

Paul Croft، بنیانگذار و مدیر ارشد بازی‌ها نیز اضافه کرد “فرای چشم‌ اندازهای مشترک بین تیم‌هایمان، شاهد پتانسیل بسیار خاصی در ترکیب با نیروهای Epic هستیم. خواه این باشد که بازی‌ها را به بهترین شکل بسازیم و خواه قدرتمند کردن سازندگان بازی‌های دیگر برای بیرون کشیدن ایده به سمت یک موفقیت تجاری باشد، می‌دانیم که با هم به اوج می‌رسیم.”

صحبت‌های مدیر عامل Epic Games

Tim Sweeney، بنیانگذار و مدیرعامل شرکت Epic Games اظهار داشت: “مشخص است که Epic بر ساخت متاورس سرمایه‌گذاری کرده Tonic Games نیز این هدف را دارد. همانطور که Epic در تلاش برای ساخت آینده‌ای مجازی است، ما به استعدادهای خلاقی که می‌دانند چگونه بازی‌ها، محتوا و تجارب قدرتمند بسازند، نیاز داریم.” بدون شک این امر باعث می‌شود Fall Guys نوعی ظهور خاص در Fortnite  داشته باشند یا به جای آن، ظاهر Fortnite در Fall Guys: Ultimate Knockout بهتر شود.

با توجه به موفقیت عنوان ” battle royale meets game show” Mediatonic، که از آن از دسامبر سال ۲۰۲۰ بیش از ۱۱ میلیون نسخه از آن روی رایانه به فروش رسیده است. کاملاً منطقی است که Epic بسیار هیجان‌زده باشد. با این حال، هنوز مشخص نیست که آیا Fall Guys: Ultimate Knockout همچنان روی استیم باقی می‌ماند یا نهایتاً مختص Epic Games Store می‌شود. Psyonix’s Rocket League سرانجام این مسیر را طی کرد، اگرچه بازیکنان کنونی در استیم می‌توانند از به ‌روزرسانی‌ها و پشتیبانی‌ها بهره‌مند شوند.

 

منبع: GamingBolt

امیرمحمد ترابی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

16 + یک =