سازنده بازی Trine 4 از آینده آن می گوید

بازی Trine 4

بازی بعدی سری مجموعه Trine که بازی Trine 4 : The Nightmare Prince نام دارد، به زودی منتشر خواهد شد. قبل تر نیز طی خبر هایی که در مورد این بازی منتشر می شد، مطلع شدیم که این بازی قرار است در فصل تابستان امسال برای همه ی پلتفرم های بزرگ منتشر شود.

بازی Trine 4
بازی Trine 4

این امکان وجود دارد که در آینده ی نزدیک، استودیوی Frozenbyte اقدام به ساخت یک بازی جدید در یک ژانر متفاوت و تازه کند. خبر دیگر این است که تیم سازنده ی این بازی یعنی استودیوی Frozenbyte، قرار است در اقدامی از این بازی خود حمایت و پشتیبانی نماید و به همین منظور می خواهد به ساختن بسته های الحاقی مشغول شود. آن ها برای حمایت تنها به این کار بسنده نکردند بلکه قصد دارند روی یک پروژه ی مختلف و جدا از سری مجموعه Trine نیز کار کنند.

مطابق تازه ترین اخباری که درباره ی بازی منتشر شد و طبق یک مصاحبه توسط Wccftech، تواوینن یکی از اعضای این استودیو درباره ی ویژگی های گوناگون کنسول های جدید و پیش نمایش این کنسول ها اظهاراتی را مطرح کرده است. از او در مورد ارائه و انتشار بسته های الحاقی برای بازی Trine 4 نیز سوالاتی پرسیده شد و او در جواب هیچ چیزی را قاطعانه تایید نکرد ولی در ادامه ی صحبت هایش گفت که احتمال تمرکز و پرداختن و کار بر روی این بسته ها بالاست. او درباره ی این موضوع این گونه گفت:

ما قصد داریم از بازی که ساختیم نهایت حمایت و پشتیبانی را انجام دهیم و می خواهیم با عرضه ی محتوای جداگانه و اضافی این حمایت خود را عملی کنیم و بسیار به این کار علاقه داریم و باید گفت که احتمال زیادی برای رخ دادن این اتفاق وجود دارد.

سری دوم این مجموعه یا همان Trine 2 بعد از این که عرضه شد، محتوای زیادی برایش منتشر شد و به نحوی می توان گفت که سازندگان به این بازی توجه زیادی داشتند، اما این اتفاق هیچوقت برای سری سوم این مجموعه نیفتاد و دلیل هم این بود که آن طور که میبایست مورد استقبال و حمایت طرفداران واقع نشد.

بازی Trine 4
بازی Trine 4

اکنون باید منتظر بمانیم تا سری چهارم این مجموعه منتشر شود و ببینیم که تیم سازنده چه رفتاری با این محصول خود خواهند داشت. استودیو Frozenbyte مدت زیادی است که مشغول کار بر روی مجموعه Trine می باشد و باید منتظر بمانیم و ببینیم که آن ها قصد دارند که یک بازی جدید در ژانری تازه بسازند و یا بازی جدیدشان در همان زمینه ی مجموعه Trine جای می گیرد. تواوینن درباره این بحث ها این گونه پاسخ داد که تیم سازنده همیشه در پی ایده های تازه و نو هستند و همیشه به دنبال توسعه ی دنیای بازی خود می باشند، اما با تمام این صحبت ها او کار بر روی هیچ یک از مجموعه ها و پروژه ها را با قاطعیت تایید نکرد.

حال می خواهیم کمی بیشتر در مورد این مجموعه صحبت کنیم. در ابتدا باید بگوییم که مجموعه Trine، مجموعه بازی در زمینه ی اکشن می باشد و محیط بازی بسیار جذاب و دوست داشتنی می باشد و محیطی فانتزی دارد و از ویژگی های این بازی، می توان به چالش هایی نظیر حل کردن پازل ها و معماهای جالب و مسئله های پیچیده و دشوار اشاره نمود.

سری چهارم این مجموعه دارای جلوه های بصری و گرافیکی مطلوب تری نسبت به سری های قبلی مجموعه است و به ریشه ها و اصالت این مجموعه می پردازد. دو نسخه ی اولیه این مجموعه به گونه ای بود که استودیو سازنده در تلاش بود که با ساختن یک دنیای ۲.۵ بعدی بتواند این احساس را در مخاطب ایجاد نماید که حس خلاقیت و رویا پردازی اش را بهبود ببخشد و به نحوی به مخاطب یک حس رویایی و بی نظیر اهدا نماید.

نسخه ی سوم این بازی به گونه ای بود که جلوه های بصری و گرافیکی بازی نسبت به قبل ارتقا پیدا کرد و جلوه های بصری ۳ بعدی عرضه شد و همین باعث شد که یک محیط جذاب تر و مناسب تر برای علاقه مندان به وجود آورد. سری سوم این مجموعه از نظر هزینه و ساخت دارای پیچیدگی های بیشتری نسبت به دو نسخه ی قبلی مجموعه بود و به نحوی تیم سازنده را با چالش های بیشتری رو به رو نمود. اما در مورد سری چهارم این مجموعه که Trine: The Nightmare Prince نام دارد باید بگوییم که هدف اصلی سازنده این است که در این بازی مجموعه را به نحوی به سمت ریشه های اصلی خود ببرد.

ساخت این بازی در یک فضای ۲.۵ بعدی صورت گرفته است و سازندگان بازی سعی دارند که یک بازی را عرضه نمایند که برای مخاطبان جذاب باشد و این جذابیت برای مخاطبان قدیمی این مجموعه حتی بیشتر باشد و بتوانند به خوبی رضایت مخاطبان خود به ویژه مخاطبان قدیمی خود را جلب نمایند. خبر مهم دیگر آن است که تیم سازنده قصد دارد بازی Trine: Ultimate Collection را در کنار سری چهارم این بازی منتشر کند و علاقه مندان می توانند به راحتی به تمامی نسخه های این مجموعه دسترسی داشته باشند.

ساخت بازی Trine : Ultimate Collection در کنار سری چهارم مجموعه مزیت هایی را نیز به همراه دارد و فرصت بسیار مناسبی است که آن ها بتوانند افراد بیشتری را به مجموعه ی خود علاقه مند نمایند و بتوانند آن ها را با دنیای زیبای بازی های خود آشنا نمایند. سازندگان این مجموعه نیز در طی خبری اعلام کردند که سری چهارم این مجموعه بهترین و کامل ترین بازی این مجموعه خواهد بود و تمام تیم سازنده سعی دارند که با انتشار این نسخه بتوانند خاطرات نسبتا بدی را که از سری سوم مجموعه بر ذهن مخاطب ماندگار شده را از بین ببرند. با تمام این توضیحات امیدواریم که با یک بازی بسیار خوب و با کیفیت روبرو شویم و امیدواریم که تمام مخاطبان این مجموعه بتوانند با تجربه ی این بازی، یک تجربه ی فراموش نشدنی برای خود رقم بزنند. حال تنها باید منتظر بمانیم تا زمان انتشار این بازی فرا برسد.

  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

7 − دو =