سازنده ی بازی Uncharted از توسعه ی این بازی محبوب صحبت می کند

سازنده ی بازی Uncharted

سازنده ی بازی Uncharted در موسیقی متن قسمت چهارم خوب عمل کرده است، این که می گوییم خوب یعنی باید بسیار عالی عمل کرده است چرا که در قسمت صدا گذاری این بازی بسیار حرفه ای و بدون نقص عمل شده است، صدا گذاری در قسمت های برفی و حرکت بر روی شیشه و همچنین صدای صلاحهای بازی بسیار قشنگ و هیجان انگیز شکل گرفته است.

سازنده ی بازی Uncharted
Uncharted

سازنده ی بازی Uncharted از توسعه ی این بازی محبوب صحبت می کند

سازنده ی بازی Uncharted یکی از انسان هایی است که می خواهد با ساختن این بازی یکی از جنبه های وجودی انسانی را نشان بدهد، کنجکاوی همراه با ترس یکی از خصوصیات انسان به شمار می آید. انسان ها ممکن است بر حسب شرایط با دیگران به مبارزه بپردازند وتا آخرین نفس در میدان نبرد حاضر باشند. برخی موارد انسان می داند که هر چیزی ممکن است در پشت در بسته ای که خبری از آن ندارد باشد ولی بر ترس خود غلبه می کند ودر را باز می کند که از پشت آن در خبر دار شود با این که ممکن است هر اتفاقی برای آن پشت در بسته بیفتد. این ویژگی های جذاب باعث می شود که خصوصیات انسان با حیوانات بسیار متفاوت باشد.

در این بازی می توانید شاهد این خصوصیات انسان باشد که سازنده ی این بازی می خواهد به همه این را بفهماند که زنده بودن خیلی مهم است ولی زندگی کردن از آن مهم تر است، پس این سازنده ی خوش ذوق به دنبال راهی است که زندگی کردن را به همه بیاموزد. این بازی در نسخه های زیادی به بازار بازی ها ارائه شده است.

ناتی داگ سازنده ی بازی Uncharted در ارائه نسخه سوم به بازار بازی ها بسیار راضی بود ولی این را می دانست که مضمون بازی خود به گونه ای تکراری می باشد چرا که بازی های زیادی راجع به گردشگری ویافتن گنج وامتیازگیری و… می باشد، ولی ناتی داگ با ارائه آن یک بازی با کیفیت بالا و زیبا را تولید کرده است به شکلی که همه از تصویرها و فضاهای بسیار زیبا وجذاب آن لذت کافی را برده باشند، یکی از نقطه قوت های این بازی دیالوگ ها و گفت وگوهای داخل بازی می باشد به شکلی که با فیلم های هالیوودی برابری می کند، این بازی به گونه ای زیبا ساخته شده که وقتی آن را بازی می کنید فکر می کنید یکی از فیلم های زیبای سینما هالیوود را نگاه می کنید.

این بازی دارای هدفی است، همیشه در فکر غافلگیری شما می باشد وشما نمی دانید در آینده چه اتفاق جدیدی خواهد افتاد، این بازی در قسمت صحرایی خود به اوج بازی می رسد چرا که دارای کیفیت بالایی می باشد در قسمت سواری با جیپ می توانید شاهد سواری پرهیجان وجذابی باشید این بازی به گونه ای عمل می کند که همه راتحت تأثیر خود می کند.

شرکت سونی در خبری جالب اعلام کرد که بازی جدید ۴ Uncharted بر روی پلتفرم پلی استیشن ۴ قابل اجرا می باشد این خبر همه طرفداران این بازی را خوشحال کرد، این شرکت با ارائه تریلری از بازی Uncharted 4 به طرفدارن خود این فرصت را داد تا با این نسخه جدید بازی بیشتر آشنا شوند، در این تریلر جدید می توانید شاهد آن باشید که دوکاراکتر نیتن وسالی در کنار یکدیگر بر روی ماشین جیپی که در حال فرار از دست مخالفان خود هستند، این فیلم بسیار کیفیت بالایی دارد. ماشین جیپ داخل بازی یکی از جدیدترین بخشهای بازی می باشد.

در نسخه ی جدید بازی Uncharted 4 دوبازی ساز به نام های نیل درکمن و بروس استارلی درباره ی برخی ساختارهای بازی وچگونگی شکل گیری بعضی مراحل آن در مصاحبه ای صحبت کردند. در راستای انتشار تریلر بازی این را بیان کردند که فقط نیمی از ساختار بازی را به نمایش گذاشته اند.

در نسخه جدید بازی Uncharted 4 یک ساختار جدید به این بازی اضافه کرده اند این ساختار شامل رانندگی با جیپ می باشد که بسیار جدید و نو به حساب می آید. این ماشین به گونه ای عمل می کند که شما را در هر مسیر همراهی می کند و موانع تعریف شده برای آن ساختمان ها و صخره ها و برخی اجسام سخت می باشد ولی با رانندگی با این ماشین می توانید از موانع بسیاری عبور کنید. سازنده ی بازی ساختار جیپ را طوری برنامه ریزی کرده است که دارای انعطاف پذیری بالایی باشد و همه جنبه های آن را مورد بررسی قرار داده است.

با ارائه ی ماشین جیپ در بازی شاهد تأثیر فراوان آن می باشیم که به بازی هیجان ویژه ای داده است، این ماشین طوری برنامه ریزی شده که شما می توانید به شکل آزادانه ای به محیط اطراف خود سر زده و از مناظر آن لذت برده باشید، برای ساخت مناظر نیز زحمت های فراوانی کشیده شده است چرا که هیچ یک از صحنه ها تکراری نبوده ودر هر مرحله شاهد مناظر جدید می باشید همچنین در حرکت با ماشین جیپ می توانید شاهد فضاهای متفاوت جدید با آن سرعت باشید، مناظری از قبیل گیاهان، درختان، دشت های وسیعی که دارای تپه های فراوانی می باشد، بازی ساز این بازی بسیار علاقه مند است که محیط بازی خود را بسیار زیبا وهیجان انگیز نشان دهد وبرای این کار تمام تلاش خود را انجام می دهد.

ناتی داگ بازی ساز بازی Uncharted 4 ماشین جیپ را به دلایل زیادی به بازی اضافه کرد، از جمله ماجراجویی هایی که همراه با هیجان زیاد باشد مثل پرش از جاهای بلند و یا رانندگی بر روی سبزه های بلند و حرکت ماشین بر روی تخته سنگ ها و همچنین حرکت بر روی صحراها از فکرهایی بود که سازنده بازی برای سری جدید این بازی ارائه کرد. یکی از کارهای جالب ناتی داگ برای نسخه جدید این بازی پیرتر کردن کارکتر اصلی بازی است، وی با دقت تمام چهره بازیگر را به شکل زیبایی چروک کرده و موهای سپیدی به موهای آن اضافه کرده است و این کار بازی ساز بسیار زیبا و جالب می باشد، حرکت دادن این کارکتر را طوری برنامه سازی کرده است که بسیار واقعی به نظر می رسد طوری که حرکات و صورت بسیار شکل واقعی دارد و بازیکن ها را تحت تأثیر خود قرار می دهد. شکل و ساختار ماشین جیپ در این بازی بسیار زیبا و واقعی جلوه می کند به طوری که تمام رفتارهای یک ماشین جیپ واقعی را در آن می توانید شاهد باشید، همچنین می توانید هر حرکتی که می خواهید به ماشین خود بدهید و از آن لذت کافی را ببرید.

سازنده ی بازی Uncharted
Uncharted

در بازی Uncharted 4 می توانید شاهد برخی از حرکات بازی The Last Of Us در جنگ آوری های آن باشید، به گونه ای که وقتی به مبارزه وجنگ آوری علیه دشمن می پردازید تمام اندام های بدن کارکتر بازی به شما کمک می کند و از دیگر شخصیت های بازی نیز استفاده خواهید کرد. این نکته را باید به شما تذکر بدهم که اصلی ترین معیار این بازی تفاوت بین کارکتر های این بازی می باشد.

سازنده ی بازی Uncharted 4 آقای ناتی داگ برای ارائه ی آخرین تریلر منتشر شده بسیار وقت صرف کرد تا بتواند بهترین شکل بازی را به طرفداران خود نشان بدهد، او با ارائه این فیلم می خواهد تغییرات جالبی که به بازی و کیفیت آن داده را نمایش بگذارد و همچنین هدف اصلی این بازی ساز نشان دادن مکانیزم های جدیدی که به بازی اضافه کرده است می باشد، ناتی داگ تمام سعی خود را برای ایجاد بهترین بازی با کیفیت بالا کرده است شما می توانید با دیدن تریلر جدید آن شاهد دیدن این بازی زیبا باشید.

بازی Uncharted 4:A Thifs End در ابتدای سال ۲۰۱۶ به بازار بازی ها ارائه شد، این بازی به شکل کاملاً انحصاری به پلتفرم پلی استیشن ۴ ارائه شده است. این بازی بسیار زیبا وهیجان انگیز بوده است این بازی دارای کیفیت بالایی می باشد. اگر بدنبال بازی چند نفره در این بازی هستید می توانید تا پاییز امسال صبر کنید و آن را از کالکشن Nathan drake برای خود آن را دانلود کنید و یک بازی هیجانی را تجربه کنید.

شرکت سونی با ارائه خبری اعلام کرد که در فیلم Uncharted کارکتر جدید به نام تام هالند به صورت رسمی بازی خواهد کرد. یکی از خبرهای جالبی که در سینما رخ داده است اعلام اکران فیلم Uncharted (آنچارتد) می باشد، شرکت سونی بعد از ساختن بازی Uncharted 4 همیشه به فکر این بود که فیلمی با توجه به بازی خود بسازد که سرآنجام در ۱۸ دسامبر سال ۲۰۲۰ فیلم آنچارتد ساخته شد در این فیلم بازیگر هالیوودی تام هالند که بازیگر نقش مرد عنکبوتی بود ایفای نقش می کند، کمپانی سونی بیش از یک دهه به دنبال این بود که این فیلم ساخته شود چرا که بتواند مضمون بازی خود را به همه دنیا به نمایش بگذارد.

سازنده ی بازی Uncharted در موسیقی متن قسمت چهارم خوب عمل کرده است، این که می گوییم خوب یعنی باید بسیار عالی عمل کرده است چرا که در قسمت صدا گذاری این بازی بسیار حرفه ای و بدون نقص عمل شده است، صدا گذاری در قسمت های برفی و حرکت بر روی شیشه و همچنین صدای صلاحهای بازی بسیار قشنگ و هیجان انگیز شکل گرفته است. کار بازی ساز ناتی داگ همه را به حیرت فرو برد که چقدر برای بازی خود وقت گذاشته اند تا یک بازی بدون نقص ارائه دهند. او طوری این صدا گذاری ها را انجام داده که وقتی کارکتر بر روی برف حرکت می کند شما حس نمی کنید بلکه مطمئن هستید که کارکتر مورد نظر در حال قدم زدن بر روی برف است، اگر شیشه شکسته و بر روی آن راه بروید شما تمام صداهای واقعی راجع به آن را می شنوید این کار ناتی داگ به همه ثابت کرده که او جز بهترین های بازی ساز می باشد. موسقی متن این بازی توسط آنچارتد طی دو نسخه ساخته شده است و بسیار زیبا می باشد ولی به کیفیت صدا گذاری این بازی نمی باشد ولی اگر موسیقی این بازی هم همانند صداگذاری آن می شد این بازی در سطح بهترینهای روز دنیا قرار می گرفت ولی با این حال این بازی جز بالاترین کیفیت های بازی های روز دنیا به حساب می آید.

اگر به دنبال بازی هستید که کیفیت همانند فیلم های هالیوودی باشند و دارای هیجان زیادی باشد حتماً این بازی را از بازار خریداری کنید چرا که با ارئه نسخه جدید خود می توانید شاهد بازی زیبا و پر از هیجان باشید بازی ساز ناتی داگ همه ی تلاش خود را انجام داده تا یک بازی با کیفیت بسیار عالی به طرفدار خود ارائه دهد.

  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

سه × سه =