دلایل سازندگان بازی Spec Ops The Line از توقف ساخت ادامه بازی

بازی Spec Ops The Line

بعد از عرضه بازی Spec Ops The Line در سال ۲۰۱۷ هر چند که با موفقیت چندانی روبرو نبود و در مجموع گفته می شد که باعث رضایت گیمران نشد. بازی ارائه شده Spec Ops The Line سال ۲۰۱۷ بهترین بخش داستانی را داشت و این بازی به مرور با گذشت سال ها طرفدارانش بیشتر شد. ناشر این بازی که کمپانی تیک تو بود عرضه آن را یک شکست کامل می دانست اما حالا نمی توان این شکست را کامل دانست زیرا روز به روز بر طرفداران آن افزوده شد.

بازی Spec Ops The Line
بازی Spec Ops The Line

ادامه ساخت گیمSpec Ops : The Line
بعد از عرضه بازی Spec Ops The Line در سال ۲۰۱۷ هر چند که با موفقیت چندانی روبرو نبود و در مجموع گفته می شد که باعث رضایت گیمران نشد. بازی ارائه شدهSpec Ops The Line سال ۲۰۱۷ بهترین بخش داستانی را داشت و این بازی به مرور با گذشت سال ها طرفدارانش بیشتر شد. ناشر این بازی که کمپانی تیک تو بود عرضه آن را یک شکست کامل می دانست اما حالا نمی توان این شکست را کامل دانست زیرا روز به روز بر طرفداران آن افزوده شد.
هر چند که نویسنده بازی هم گفته که این بازی فروش چندانی نداشته و همین یک عامل برای انصراف از ادامه ساخت آن می باشد. به طور کلی استریو سازنده بازی Spec Ops The Line اعلام کرده که ساخت بازی ادامه ندارد و در حال حاضر مشغول به ساخت بازی Dreadnought می باشد و از جایی این بازی را به بازیSpec Ops : The Line ترجیح داده اند که داستان روشن تری را دارد و هر گونه ادامه احتمالی ساخت آن وجود نخواهد داشت. با توجه به این مطلب منتظر ساخت ادامه این بازی نباشید هر چند که در حال حاضر این بازی برای کنسول های پلی استیشن و Pc در دسترس قرار داده شده است.

بازی جدید ساخته شده سازندگان گیمSpec Ops : The Line
بازی جدیدی که توسط سازنده بازی Spec Ops The Line ساخته شده است بازی The Cycle می باشد. این بازی از بازی های آنلاین و رقابتی می باشد که استریو سازنده آن همان Yager Development می باشد. این بازی اثر جدید این استریو بوده که به تازگی رونمایی شده است. بازی The Cycle از بازی های اکشن و آنلاین بوده که مسابقات ۲۰ دقیقه ای را دارد که گیمر می بایست در آن رقابت کند.
به جزء رقابت در مسابقات بازی شما به وسیله هیولای بازی به چالش کشیده می شوید. این بازی از بازی های مأموریتی بوده که یک تجربه اجتماعی را به شما می دهد. در این بازی شما هم می توانید دشمن باشید و هم دوست و ما به شما بازی جدید ساخته شده کمپانی Yager Development را پیشنهاد می کنیم. با وجود اینکه بازی The Cycle یک بازی بتل رویال نبوده اما عناصر بازی گویی این سبک را تداعی می کند و شما می بایست رقابت کنید و به سایر فعالیت ها در بازی بپردازید.

جنگ واقعی در گیمSpac Ops : The Line
از بازی های سبک شوتر که ساخته شده کمپانی Yager Development می باشد گیمSpec Opc The Line بوده که توسط شرکت K Games 2 این بازی انتشار یافته است. همچنین این بازی بیشتر روی بخش های یک نفره و چند نفره آنلاین تمرکز کرده است. شخصیت اصلی این بازی به نام کاپیتان والکر بوده که داستان آن نیز در دبی می باشد.

این بازی از گرافیک خوبی برخوردار است که باعث جذب گیمر می شود و در مورد صدا و موسیقی بازی باید بدانید که هماهنگ شده می باشد. قصه بازی Spec Ops The Line مربوط به کاپیتان کنارد بوده که رهبر گروه تروریستی است که می خواهد شهر را تصرف کند. دراین میان نیروهای آمریکایی که رهبر آن ها کایپتان والکر می باشد جلو دار این گروه می شود. قصه این بازی مربوط به کتاب قلب تاریکی می باشد که بر اساس داستانی واقعی است و شما در طول بازی جنگ واقعی را تجربه می کنید که با اختیار خودتان پیش خواهید رفت.

بازی Spec Ops The Line
بازی Spec Ops The Line

با ادامه مقاله دلایل سازندگان بازی Spec Ops The Line از توقف ساخت ادامه بازی همراه باشید

دانلود گیمSpec Ops The Line
گیمSpec Ops The Line که در شهر دبی اتفاق می افتد مربوط به جنگی است که شهر را در محاصره خود درآورده است که شما می بایست در نقش کاراکتر بازی شهر را نجات دهید. این بازی PlayStation یک بازی معمولی نبوده و بیشتر صحنه های بازی مربوط به داستان واقعی بازی است. برای لذت بردن از این بازی کافی است آن را دانلود کنید. برای دانلود بازی بهتر است به سایت های که بازی در آن قرار داده شده مراجعه کنید. این بازی حجم زیادی را ندارد و در صورت بروز مشکل در دانلود آن را با خود سایت مطرح کنید تا برطرف گردد.

منتظر نشدن برای ادامه ساخت بازی Spec Ops The Line
احتمالا در جدیدترین خبرهای مربوط به بازی Spec Ops The Line شنیده اید سازندگان این بازی قصد ادامه ساخت بازی را ندارند و گیمران منتظر نسخه دوم این بازی نباشند. می دانیم که گیمSpec Ops The Line از بازی های مربوط به سال ۲۰۱۲ بوده که منتشر گردید. این بازی جزء بازی های محبوب بین گیمران بود اما برعکس این محبوبیت نتوانست به میزان فروشی که سازندگان برای آن در نظر گرفته بودند دست پیدا کنند و این برای سازندگان یک شکست به حساب می آمد.
هر چند که با مرور زمان طرفداران بازی بیشتر شد و گویی تازه به معنای داستان پی می بردند اما این شکست موجب شده که ادامه روند ساخت بازی وجود نداشته باشد. سازندگان بازی پلی استیشن Spec Ops The Line به این دلیل دیگر حاضر به ساخت این بازی نیستند که شکست بزرگی را از نظر فروش آن داشته اند و زحمات آن ها از طرف فروش آن جبران نشده است.

 

  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

2 × 3 =