ساندبار JBL Link Bar با اندروید تی وی و دستیار گوگل

.

ساندبار JBL Link Bar  که چندی پیش در برگزاری نمایشگاه Google I/O  ۲۰۱۸ معرفی شد دارای  دستیار گوگل و اندروید تی وی می باشد.

گوگل در کنفرانس توسعه دهندگان گوگل که با نام Google I/O  شناخته می شود از این محصول جدید خود پرده برداری کرد. ساندبار JBL Link Bar با پشتیبانی از دستورات صوتی شما در کنار تلویزیون شما مورد استفاده قرار می گیرد و از اندروید تی وی بهره مند می باشد.

تنها کنترل کننده ی ساندبار JBL Link Bar ، صدای شماست.

اچ تی سی با لینک بار خود همچون سایر ساندبارهای موجود در بازار عمل می‌کند؛ که از طریق HDMI می توان آن را به  تلویزیون و یا دیگر  دستگاههای صوتی متصل متصل کرده و به پخش موسیقی پرداخت. آنچه شایان توجه می باشد این است که این ساندبار با مجهز بودن به اندروید تی وی و دستیار گوگل شما را قادر می سازد تا به آسانی به ویدئوهای یوتیوب و یا موسیقی های پاندورا دسترسی داشته و انها را اجرا کنید. و در نهایت شما این امکان را خواهید داشت تا سوال‌های خود را در ضمینه های متفاوت بپرسید و یا اینکه دستور کنترل دیگر لوازم هوشمند خانگی خود را صادر کنید

جزئیات فنی زیادی از ساندبار JBL Link Bar  در دست نیست؛ اطلاعات موجود حاکی از آن است که این ساندبار دارای ورودی های  HDMI ، Optical، line-in  و Ethernet می باشد. از آنجایی که هیچ ساب ووفری این دستگاه را همراهی نمیکند بنابراین این دستگاه باید در مجاورت تلویزیون شما قرار بگیرد. این دستگاه همچنین دارای ریموت کنترل نمی باشد و تنها از فرامین صوتی شما پیروی می نماید  که البته شاید همیشه خوشایند مصرف کننده واقع نشود.

تا کنون خبری از زمان ارائه ی این ساندبار به بازار در دست نیست ولی گفته می شود که این ساندبار تا پائیز امسال عرضه خواهد شد.

مرکز خرید

دیدگاه‌ها ۰

دیدگاه بگذارید

Please Login to comment
  Subscribe  
Notify of