سخنان شوهی یوشیدا درمورد بازی‌های سال جاری شرکت سونی

شوهی یوشیدا

تازگی شوهی یوشیدا مصاحبه ای انجام داده که به یکی از پر بازدیدترین مصاحبه های حال حاضر تبدیل شده است. شوهی یوشیدا، رئیس استودیوهای جهانی شرکت سونی می باشد و در این مصاحبه که با مجله Weekly Famitsu انجام داده است، خبرهایی در مورد بازی هایی که قرار است در سال جاری برای پلی استیشن ۴ منتشر شود، ارائه داده است.

شوهی یوشیدا
شوهی یوشیدا

کنسول های بازی شرکت سونی همیشه در صدر کنسول های بازی قرار داشته اند و شرکت های بازی ساز همیشه در تلاش بوده و هستند که بازی های خود را برای کنسول های جدید این شرکت ارائه کنند. به تازگی شوهی یوشیدا مصاحبه ای انجام داده که به یکی از پر بازدیدترین مصاحبه های حال حاضر تبدیل شده است. شوهی یوشیدا، رئیس استودیوهای جهانی شرکت سونی می باشد و در این مصاحبه که با مجله Weekly Famitsu انجام داده است، خبرهایی در مورد بازی هایی که قرار است در سال جاری برای پلی استیشن ۴ منتشر شود، ارائه داده است.

مجله Weekly Famitsu که همان طور که از نامش پیداست، یک مجله هفتگی می باشد، خبر های مهمی را هر هفته منتشر می کند و یکی از مهم ترین خبر هایی که این هفته توسط این مجله منتشر شد، اطلاعاتی در مورد شرکت سونی بود. در جدیدترین شماره این مجله، مصاحبه ای با شوهی یوشیدا منتشر شده است و او در این مصاحبه، از بازی های سال آینده سونی خبر داده است.
سوالی که در جریان مصاحبه از شوهی یوشیدا پرسیده شده است، این بود که آیا امسال، سالی خواهد بود که پلی استیشن ۴ سرشار از نرم افزار باشد؟ او در پاسخ به این سوال این گونه جواب داد بله امسال برای سونی سال خوبی خواهد بود. او در خلال حرف هایش، در مورد بازی هایی صحبت کرد که در چند ماه اخیر در ژاپن منتشر شده اند و توانسته اند طرفداران زیادی را جذب خود کرده و به محبوبیت خوبی در این کشور دست پیدا کنند.

مطابق گفته های این شخص، موضوع گفته شده با توجه به محبوبیت بازی Monster Hunter World هم روز به روز بیشتر می شود. او در ادامه اظهار داشت که در سال جاری به خصوص در نیمه دوم آن یعنی در فصل های پاییز و زمستان، بازی های زیادی ارائه خواهند شد که توجه زیادی را جذب خود خواهند کرد و کاربران را مشغول خود خواهند کرد. او در این خصوص بیان داشت که: “تعداد بازی هایی که از سپتامبر امسال تا ماه فوریه سال آینده یعنی از اوایل شهریور تا اسفند ماه، قرار است ارائه شوند، بسیار زیاد خواهد بود.

همچنین، تعدادی از این بازی ها، علاوه بر ارائه در سال جاری، به صورت مداوم بروز رسانی خواهند شد و به مرور، بسته های الحاقی به این بازی ها، اضافه خواهند شد. به احتمال زیاد، به زمانی نزدیک می شویم که خود من شخصا برای انجام این بازی ها و تجربه تک به تک آن ها، زمان کافی در اختیار نخواهم داشت و این نشان از تعداد بسیار زیاد این بازی ها می باشد. ”

شوهی یوشیدا
نظر شوهی یوشیدا در مورد روند توسعه بازی Days Gone

سوال از شوهی یوشیدا در مورد روند توسعه بازی Days Gone

رئیس استودیو های جهانی کمپانی سونی، شوهی یوشیدا این چنان گمان می کند و باور دارد که ارائه این بازی ها در سال جاری، تعداد قابل توجهی از کاربران را به خود مشغول خواهد کرد و این موضوع از این بابت می تواند پتانسیل واقعی بازار و همچنین صنعت بازی سازی را به نمایش بگذارد. این حرف ها به این جا ختم نشد و سوال های دیگری هم از او پرسیده شد. یکی ازاین سوالات مربوط به روند توسعه بازی Days Gone بود.

این بازی در استودیوی سونی بند (Sony Bend) در حال توسعه می باشد. او در پاسخ به این سوال این گونه جواب داد که این استودیو از عهده وظیفه اش به خوبی برآمده و توسعه این بازی به خوبی پیش می رود و روند این توسعه، قابل قبول است. او در ادامه صحبت هایش اضافه کرد که بازی مورد نظر روند پولیش شدن را طی می کند و به زودی خبر های خوبی از آن منتشر خواهد شد و کاربران این بازی به زودی به آن دسترسی پیدا خواهند کرد.

سبک بازی Days Gone، تلاش برای بقا می باشد و به صورت انحصاری برای Playstation 4 عرضه خواهد شد. فضای بازی هم آخرالزمانی بوده و از موجوداتی به نام فریکرها پر خواهد بود. اطلاعاتی که از تریلر های منتشر شده در مورد این بازی منتشر شده است، نشان از وجود سیستم کرفتینگ و آب و هوای پویای آن دارد. کاراکتر اصلی داستان به وسیله موتور خود که نقش زیادی در بازی دارد، به جنگ موجودات خطرناک حاضر در بازی می رود.
اما هنوز داستان بازی به طور کامل روشن نشده و کاربران هنوز در دانستن آن کنجکاو می باشند. طبق گفته های شوهی یوشیدا، تاریخ دقیق انتشار این بازی هنوز مشخص نیست ولی زمان آن بسیار نزدیک شده است. پس کاربران، امسال هم این بازی را دریافت خواهند کرد و هم شاهد بازی های دیگری که به گفته یوشیدا، قرار است برای سونی منتشر شوند، خواهند بود.

  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

8 − شش =