راهنمای قدم به قدم بازی سرنوشت ۲ (قسمت سوم)

بازی سرنوشت 2

به سمتی بروید که حجوم از همه جا بیشتر آشکار است – نزدیک به پنجره‌ ای در سرنوشت ۲ به دنیای بیرون. تشریفات مذهبی دیگری در حال انجام است که شوالیه های بیشتری را به همراه دارد؛ البته این بار همراه با تعدادی اکولایت. موقعیت های زیادی برای مخفی شدن وجود دارد، پس از آن ها برای دوره کردن دشمنانتان استفده کنید.

بازی سرنوشت 2
بازی سرنوشت ۲

راهنمای قدم به قدم بازی سرنوشت ۲ (قسمت سوم)

Destiny 2 – Titan: Hope

تایتن: امید

Combustion به ما اجازه داد تا اولین ماموریت داستانی Destiny را تجربه کنیم. در این جا هم این فرصت را داریم تا سیاره ای کاملاً جدید را در این قسمت از داستان ببینیم. فقط کافی است با استفاده از نقشه Director خود، مقصدتان را انتخاب کرده و به تایتن بروید.

توصیه‌ های این مرحله: مرحله ۴، درجه‌ قدرت ۵۰

 این ماموریت به طوری غیر منتظره روی یک کشتی بادبانی در اقیانوس شروع می شود. فقط کافی است در سرنوشت ۲ بپرید و به جلو بدوید و همزمان که از تکان های اتاقک لذت ببرید، به توضیحات زاوالا (Zavala) و اسلون (Sloan) هم توجه کنید. اگر یک تیم همراه خود دارید، سعی کنید از پریدن داخل لوله‌ های مخاطره آمیز پرهیز کنید. جانبخشیِ دوباره محدود نیست؛ اما برخورد به یکدیگر در وسط زمین و هوا هم جالب به نظر نمی آید.

دومین ستون از دو ستون بزرگ قرمز اولین مانع شما را به همراه دارد: چند دیوار ساخته شده از کثافت. برای ادامه به آن مشت بزنید یا شلیک کنید. حالا می دانید که که تایتن هم یک قمر آلوده به هایو (Hive) است.

داخل لوله بپرید و دسته پهن هایو پیش رویتان را هدف بگیرید تا بتوانید خارج شوید. وقتی به دری رسیدید که با یک شابلون بزرگ “KEMPHAAN” علامت گذاری شده، می دانید که قرار است وارد یک محدوده خاص  (Restricted Zone)  شوید.

به طور طبیعی، هایوها نباید خیلی دور باشند. اگرچه اول فقط به یک سری Thrall دست و پا چلفتیِ آسان بر می خورید، اما باید حواستان باشد که آن ها شما را محاصرهو حواستان را پرت نکنند. درست مثل بازی اول، به نظر می رسد از پسشان بر می آیید اما به محض این که این فکر به سرتان زد، متوجه می شوید دو سه تا از آن ها از جایی در نقطه کور در حال ضربه زدن به شما هستند. اسلحه های مسلسلی، مانند مسلسل خودکار (Submachine Gun) و نارنجک (Grenade) ها خیلی به کارتان می آید.

بعد از اینکه قسمت داخلی قایق را از دشمنان پاک کردید، نوبت پریدن است. با پرش خود را به  گذرگاهی که دقیقاً پشت در است برسانید و سپس خواهید دید که راه طرف چپتان ادامه دارد؛ البته با چند فاصله میانش که باید از رویشان بپرید.

راه را تا داخل قسمت دیگری از اتاقک ادامه دهید. هشدار یک محدوده خاص دیگر به شما می گوید که قرار است اکولایت (Acolyte) را ببینید: اکولایت ها در واقع پیاده نظام هایوها می باشند. آن ها بیشتر از هر چیزی در برابر شلیک به سرشان آسیب پذیر هستند؛ پس بعد از کشتنشان به راه خود ادامه دهید. پس از مدتی شما برفراز یک فنِ تهویه هوای عظیم و از کار افتاده خواهید ایستاد. داخل آن بپرید تا به قسمت خروجی برسید.

اکولایت های بیشتری در طبقه پایینیِ سکویی که حال روی آن ایستاده اید شما را تحت فشار قرار می دهند. باید از همین مسیر بروید. راه را به سمت یک پلکان درب و داغان ادامه دهید تا به یک شکاف دیگر برسید که باید از رویش بپرید.

از آن جا دوباره به داخل اتاقک می روید که سه ترال (Thrall) در حال عبادت نشانی حجاری شده روی زمین هستند. این نشان اولین شوالیه (Knight) بازی Destiny 2 را فرا می خواند. این قلچماق ها به خودیِ خود خیلی خطرناک نیستند، اما توانایی آن ها در درست کردن سپر و شفابخشی خیلی اعصاب خورد کن است. اگر این یکی تلاش کرد این کار را انجام دهد، زمانی که درگیر این کار است او را دور بزنید تا بتوانید از پشت به او ضربه بزنید. در درگیری های آینده، در نبرد با هایوها، این شوالیه ها باید هدف اولیه شما باشند. قدرت ویرانگری توپ هایشان اصلاً شوخی بردار نیست.

به سمتی بروید که حجوم از همه جا بیشتر آشکار است – نزدیک به پنجره‌ ای در سرنوشت ۲ به دنیای بیرون. تشریفات مذهبی دیگری در حال انجام است که شوالیه های بیشتری را به همراه دارد؛ البته این بار همراه با تعدادی اکولایت. موقعیت های زیادی برای مخفی شدن وجود دارد، پس از آن ها برای دوره کردن دشمنانتان استفده کنید.

پس از اتمام کار، به راست بپیچید و به طرف پنجره ای که نور آبی از پشت آن قابل مشاهده است بروید. نور را به سمت یک تونل باریک و خراب معلق بالای اقیانوس ادامه دهید. وقتی به منطقه قابل دسترس بعدی (Open Area) رسیدید، زمان یک جنگ دیگر می رسد. شوالیه ها، ترال ها و اکولایت ها با تعدادی به سختی قابل کنترل به سمت شما حجوم می آورند. زمین مرتفع زیادی نیست که بتوانید از آن جا به آن ها حمله کنید؛ پس از محفظه ها و ستون های ناوگان استفاده کنید که در این مکان پخش شده اند تا بتوانید دشمنان را راحت تر از پیش رو بردارید.

شما به طرف در دایره شکل کوچکی هدایت خواهید شد. احتمالش کم است که آن را نبینید، چون روی آن پر از تخم های درخشان و بزرگی است که با شلیک منفجر می شوند. باید همه آن ها را نابود کنید، اما خوشبختانه خیلی شکننده هستند. نابود کردن یکی از آن ها معمولاً باعث می شود یکی پس از دیگری بترکند، پس می توانید با نکشیدن ماشه به دفعات، در مصرف گلوله صرفه جویی کنید. و در ضمن حواستان به ترال ها و یکی دو تا شوالیه باشد.

وقتی تخم ها تمام شدند، فقط یک راه خروج در اتاق باقی می ماند؛ دقیقاً در جهت مخالفی که از آن وارد شدید. از اتاق بیرون بروید تا در سرنوشت ۲ با چند شوالیه و اکولایت ملاقات کنید؛ اول داخل ساختمال و سپس در فضای باز بیرون. قوانین قبلی برای جنگ فضای باز در این جا هم صدق می کند.

از آن جا، فقط کافی است نشانگر خود را تا درب مناسب دنبال کنید و وقتی می توانستید داخل شوید. زاوالا و اسلون می خواهند با شما صحبت کنند؛ چون زمانش رسیده که پس‌آبخیز (Riptide) را آغازکنید؛ دومین ماموریت Destiny 2 بر روی تایتن.

 

Destiny 2 – Titan: Riptide

تایتن: پس‌آبخیز

ماموریت مقدماتی تایتن، یعنی Hope هم همچنین دوباره هایوها (Hive) را در Destiny 2 به بازیکن ها معرفی خواهد کرد. بعد از تمام شدن پیمان بستن ها و در آغوش کشیدن ها، حالا وقت این است که گاردین ها یک پایگاه ساحلی بنا کنند. (البته به صورت استعاری)

توصیه‌ های این مرحله: مرحله ۴، درجه‌ قدرت ۵۰

ماموریت بلافاصله بعد از پخش شدن صحنه های داستانی در سرنوشت ۲ پس از اتمام Hope شروع می شود و با کلی دویدن و فرار کردن و گوش دادن به بی سیم شورع می شود.

  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هفده + 14 =