سریال های Cobra Kai و Bridgerton پربیننده‌ترین نمایش‌های استریم در سال ۲۰۲۱

سریال های Cobra Kai و Bridgerton

طبق نظر شرکت ردیابی رتبه ‌بندی‌ها یعنی Nielsen، زمانی که Cobra Kai Season 3، آخرین ماجراجویی Johnny Lawrence و Daniel LaRusso در روز سال نو وارد نتفلیکس شدند، همه از آن لذت بردند.

Nielsen رتبه‌ بندی‌های نمایش استریم را این هفته منتشر کرد، که هفته ۴ ژانویه تا ۱۰ ژانویه را پوشش می‌دهد. Cobra Kai با تماشای ۲.۲ میلیارد دقیقه در صدر لیست هنرهای رزمی نوستالژیک قرار گرفته است. پس از آن Bridgerton با تماشای ۱.۶ میلیارد ساعت قرار گرفته است. لیست مربوط به این دوره کلاً نمایش‌های موجود در نتفلیکس هستند. تنها نمایشی که در نتفلیکس وجود ندارد، The Mandalorian است که رتبه ششم را به خود اختصاص داده است.

محتوای اصلی موجود در لیست، با استریم نمایش‌ها، مواردی از شبکه‌های Network و Cable TV مانند Criminal Minds ،Grey’s Anatomy و Schitt’s Creek هستند که تقریباً نیمی از زمان پخش Cobra Kai و Bridgerton را دارند. معاون ارشد رئیس Nielsen از Product Strategy یعنی Brian Fuhrer بیان کرد که مجموعه‌های اسپانیایی زبان نتفلیکس یعنی Mariposa De Barrio که در لیست نمایش‌های خریداری شده قرار دارند، در غیر این صورت این قسمت با برنامه‌های معروف آمریکایی پر می‌شود. سرویس Disney+ عملکرد بهتری در بخش سینمایی داشته و با Pixar’s Soul پس از Netflix’s We Can Be Heroes قرار گرفته است. Moana و Frozen II نیز در این لیست قرار دارند.

البته ممکن است این رتبه ‌بندی کمی گمراه کننده باشد، نتفلیکس تعداد بینندگانش را بر اساس دو دقیقه زمان تماشا دسته ‌بندی می‌کند و به نظر می‌رسد Nielsen این استراتژی را روی سرویس‌های استریم دیگر اجرا کرده است و این موضوع را در نظر نگرفته که آیا آن سرویس‌ها هم همین کار را می‌کنند یا خیر. همچنین مسئله زمان اجرا وجود دارد که باید در هر یک از موارد در نظر گرفته شود. ۱.۶ میلیارد ساعت Bridgerton حاصل حدود ۸ ساعت از این محتوا، در مقابل ۱۲ ساعت برای Cobra Kai است. این همان چیزی است که هنگام بررسی بیش از ۵۲ فیلم در نتفلیکس که قرار است در سال ۲۰۲۱ عرضه شوند، به خاطر داشته باشید.

 

منبع: GamesPot

سیما حسینی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

8 + 20 =