سری جدید بازی Battlefield

بازی Battlefield

امروز، EA اعلام کرد که در حال کار روی سری جدید بازی Battlefield است و قول داد که یک بازی کنسولی/ رایانه‌ای اواخر امسال عرضه شود.

مدیر کل DICE یعنی Oskar Gabrielson نوشت: “ما بزرگ‌ترین گروه را برای کار روی Battlefield برای کنسول و رایانه جمع کرده‌ ایم، ما قصد داریم تجربه جذابی را برای شما در اواخر سال ۲۰۲۱ عرضه کنیم” Gabrielson بیان می‌کند بازی اکنون در مرحله آزمایش است و به زودی عرضه می‌شود. 

علاوه بر نسخه جدید کنسولی/ رایانه‌ای، Gabrielson همچنین اعلام کرد که Battlefield در سال ۲۰۲۲ برای دستگاه‌های موبایلی نیز عرضه می‌شود.

Gabrielson گفت: “بسیار خوشحالم که به شما اطلاع می‌دهم دوستانمان در Industrial Toys که همکاری نزدیکی با DICE دارند، در حال توسعه بازی کاملاً جدید Battlefield هستند که جنگ این بازی را در سال ۲۰۲۲ به گوشی‌های هوشمند و تبلت‌­ها عرضه کنند.”

Gabrielson همچنین گفت که Battlefield کاملاً متفاوت از بازی‌ای است که برای کنسول و رایانه شخصی می‌سازیم.” به زودی جزئیات مربوط به دو بازی جدید Battlefield عرضه می‌شوند، پس تا آن زمان بازیکنان می‌توانند خود را با Call of Duty: Warzone سرگرم کنند.

 

منبع: Kotaku

امیرمحمد ترابی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دو × چهار =