سفر سریع در سایبرپانک ۲۰۷۷

سفر سریع در سایبرپانک 2077

شهر Night City خیلی بزرگ است. اگرچه رانندگی در خیابان‌های شهر بسیار جذاب است، اما برای ارتقای سطح سریع در بازی Cyberpunk 2077 نیاز دارید که سریعا سفر کنید و بهترین Cyberware‌های (قطعات سایبری) بازی را باز‌کنید. بازی Cyberpunk 2077 از یک سیستم قدیمی برای سفرهای سریع استفاده می‌‌کند. اما هنوز هم بسیاری از بازیکنان نمی‌دانند که چگونه سفر سریع در سایبرپانک ۲۰۷۷ را داشته باشند.

در این راهنما، می‌خواهیم نحوه مسافرت سریع در بازی Cyberpunk 2077 را به شما نشان دهیم. همچنین همه مکان‌های مربوط به مسافرت سریع موجود روی نقشه ‌را برایتان پوشش می‌دهیم. اگر مسئله مکان‌های سفر ‌سریع را حل کنید، می‌توانید با خیال راحت بر روی افزایش امتیاز Street Cred و پول درآوردن تمرکز کنید. بدین ترتیب می‌توانید سلاح‌های جدید، قطعات ساخت ‌و‌ ساز و سایبرور بخرید. همچنین شما را به سوی بهترین تخم‌مرغ شانسی‌های موجود در بازی هدایت می‌کند.

آموزش سفر سریع در سایبرپانک ۲۰۷۷

قابلیت سفر سریع بلافاصله پس از شروع بازی Cyberpunk 2077 در دسترستان نخواهد بود. شما باید ابتدا ماموریت The Ride، از داستان اصلی بازی را تکمیل کنید. این ماموریت کمی بعد از مقدمه، حدود یک ساعت پس از بازی، که با Evelyn ملاقات می‌کنید، برایتان باز می‌شود. Evelyn یکی از شخصیت‌های برجسته بازاریابی در این بازی است. پس از تکمیل ماموریت، اولین نقطه سفر‌ سریع بازی را باز خواهید کرد.

Cyberpunk 2077 از نقاط سفر سریع استفاده می‌کند. شما نمی‌توانید در بازی به‌ صورت آزادانه، سریع سفر کنید. برای جا به ‌جایی باید از یکی از کیوسک‌های اطلاعات سفر که درون شهر قرار دارند، استفاده نمایید. برای سفر سریع در بازی فقط کافی است که یکی از این کیوسک‌ها را درون شهر نایت ‌سیتی پیدا کنید و با آن تعامل داشته باشید. سپس می‌توانید یک کیوسک دیگر را روی نقشه انتخاب کرده و بلافاصله به آن کیوسک سفر کنید. درواقع از یک کیوسک به کیوسک دیگر منتقل خواهید شد.

یادتان باشد که راه دیگری برای سفر سریع وجود ندارد. نمی‌توانید بلافاصله به مکان‌های مورد نظرتان مثل یک Ripperdoc یا فروشگاه اسلحه بروید. اما اکثر این کیوسک‌های اطلاعات سفر در اطراف فروشگاه‌ها و مناطق مورد نظرتان قرار دارند.

همانند سایر نشانگرها، می‌توانید مسیری را به سوی کیوسک سفر ‌سریع تنظیم کنید. ما توصیه می‌کنیم که حتما این کار را انجام دهید. علامت‌گذاری محل دقیق کیوسک اطلاعات سفر بر روی نقشه‌کوچک کار سختی است. اما می‌توانید برای ایجاد یک مسیر مناسب، از روی نقشه بزرگ یک کیوسک را انتخاب کنید. درواقع، شما می‌توانید زمانی که در حال ردیابی یک هدف دیگر هستید، کیوسک را روی نقشه‌تان علامت‌گذاری کنید. این کار برای پیشرفت در ماموریتی که در سمت دیگر شهر نایت ‌سیتی رخ می‌دهد، بسیار مفید است.

باز کردن قفل نقاط سفر سریع

برای باز‌کردن قفل سفر سریع ابتدا باید ماموریت The Ride را تکمیل کنید. اما نمی‌توانید بلافاصله در شهر سفر نمایید. در نقشه شلوغ شهر، کیوسک‌هایی که کشف‌کرده ‌اید با علامت شش ضلعی آبی ‌رنگ مشخص شده ‌اند.

برای باز کردن قفل کیوسک‌های دیگر، باید ابتدا از کنار آن‌ها عبور کنید. درواقع لازم نیست برای باز‌کردن هر یک از کیوسک‌های موجود در بازی Cyberpunk 2077 با آن‌ها تعامل داشته باشید، اما باید نسبتا به آن‌ها نزدیک شوید. مثلا اگر صرفا از کنار آن‌ها رانندگی کنید، قفلشان باز نخواهد شد. در بازی هیچ علامتی وجود ندارد که نشان دهد شما یک مکان سفر‌ سریع جدید کشف کرده ‌اید. بنابراین اگر می‌خواهید همه آن‌ها را باز کنید، زمانی که به یک کیوسک جدید رسیدید، به نقشه‌تان نگاهی بیاندازید. اگر بتوانید کیوسک را هم روی نقشه و هم روی صفحه نمایش ببینید، یعنی قفل آن کیوسک باز شده است و اوضاع خوب است.

مکان‌های سفر سریع 

سفر سریع در سایبرپانک 2077

در مجموع ۱۵۰ کیوسک اطلاعات سفر در بازی Cyberpunk 2077 وجود دارد، که بیشتر آن‌ها در محدوده شهر نایت ‌سیتی قرار دارند. بخش Badlands نیز مکان سفر سریع دارد. البته تعدادشان کمتر و فاصله‌شان بیشتر است. صرفا با بازی ‌کردن نمی‌توانید قفل تمام مکان‌های سفر سریع را باز کنید، اما تعداد زیادی از آن‌ها را باز خواهید کرد. بسیاری از مکان‌های انجام ماموریت‌های اصلی و جانبی بازی در نزدیکی نقاط سفر سریع هستند. بنابراین می‌توانید با بازی کردن، بسیاری از این مکان‌ها را کشف کرده و آن‌ها را بر روی نقشه‌تان علامت‌گذاری کنید.

اگر می‌خواهید تمام مکان‌های سفر سریع را باز کنید، در ادامه با تعداد کیوسک‌های اطلاعات سفر موجود در هر منطقه آشنا خواهید شد.

منطقه Pacifica: هفت کیوسک

منطقه Santo Domingo: هفده کیوسک

منطقه Westbrook: بیست و پنج کیوسک

منطقه Heywood: بیست و پنج کیوسک

منطقه City Center: چهارده کیوسک

منطقه Watson: سی و سه کیوسک

مجموع کیوسک‌های موجود در شهر نایت‌سیتی ۱۲۱ عدد است. همچنین ۲۹ کیوسک سفر ‌سریع اضافی دیگر نیز در منطقه بَدلندز وجود دارد. دو عدد از این کیوسک‌ها در قسمت شمالی محدوده واتسون، نزدیک ساحل در یک بخش علامت‌گذاری نشده قرار دارند.

کیوسک‌های خارج از نایت سیتی

ما نمی‌توانیم مکان دقیق سایر کیوسک‌های اضافی را مشخص کنیم زیرا خارج از محدوده شهر نایت‌سیتی هستند. اما چون فاصله آن کیوسک‌ها از یکدیگر زیاد است، می‌توانیم آن‌ها را براساس منطقه‌شان دسته ‌بندی کنیم.

منطقه Rocky Ridge: ده کیوسک

منطقه Sierra Sonora: یک کیوسک

منطقه Red Peaks: سه کیوسک

منطقه Laguna Bend: دو کیوسک

منطقه Jackson Plains: پنج کیوسک

منطقه Rattlesnake Creek: یک کیوسک

منطقه Biotechnica Flats: پنج کیوسک

یادتان باشد که دو کیوسک اضافی در شمال منطقه واتسون قرار دارند. در لیست بالا فقط ۲۷ کیوسک وجود دارد. هنگامی ‌که همه آن‌ها را پیدا کردید، می‌توانید فورا از اسکله‌های منطقه واتسون به Las Palapas Motel در منطقه بَدلندز سفر کنید.

 

منبع: DigitalTrends

سیما حسینی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

3 × دو =