باندل فیفا ۱۹ در کنسول بازی پلی استیشن ۴

همیشه بازی های شبیه ساز فوتبالی از پرطرفدارترین بازی های کنسول ها بوده اند. باید اعتراف کرد که فیفا و پی اس از بهترین بازی های شبیه ساز فوتبالی هستند که در رقابت تنگاتنگی با یکدیگر قرار دارند. در حال حاضر هر دوی این بازی ها در شرایط قابل قبولی قرار دارند و مخاطبان با توجه به سلیقه فردی خود از میان آن دو، یکی را انتخاب می کنند. البته به نظر می رسد که فیفا در نظر مخاطبان محبوب تر است. اما پی اس هم ویژگی ها و جذابیت های خاص خود را دارد که نمی توان به این راحتی ها از آن ها چشم پوشی کرد. اگر از علاقمندان و طرفداران بازی فیفا هستید، حتما می دانید که فیفا ۱۹ در ۶ مهرماه سال ۹۷ روانه بازار شد. الکترونیک آرتز به عنوان سازنده این بازی، نسخه تازه را با ویژگی های تازه و خلاقیت های نو همراه کرده است تا در نهایت موفقیت ها و درخشش های تازه ای را برای این عنوان قدیمی رقم بزند.
همان طور که گفته شد بازی فیفا از جذاب ترین بازی های ویدئویی به حساب می آید که احتمالا بر روی بیشتر کنسول ها نصب است. علاقمندی بیش از اندازه طرفداران کمپانی سونی به بازی فیفا موجب شد تا این مجموعه تجاری ۶ باندل فیفا۱۹ را برای مخاطبان خود در نظر بگیرد. این باندل ها کنسول پلی استیشن ۴ و پلی استیشن ۴ پرو را در بر گرفته است. البته ناگفته نماند که عرضه این باندل ها برای اروپا انجام شده است. بگذارید کار را از مهم ترین مدل معرفی شده شروع کنیم. مدلی که ۱ ترابایت ظرفیت دارد و در آن یک کنسول پلی استیشن اسلیم مشکی رنگ جای گرفته است. علاوه بر آن، یک کنترلر دوال شاک ۴ هم در این مدل دیده می شود. در این مدل نسخه فیزیکی بازی فیفا۱۹ هم قرار گرفته است.

کاربرانی که از این مدل استفاده کنند، می توانند سه روز زودتر به بازی دسترسی داشته باشند. ضمن اینکه می توانند از جوایز قسمت آلتیمیت هم بهره مند شوند. باندل دوم که ۱TB PS4 Pro Bundle نام دارد، دومین باندل معرفی شده از سوی کمپانی سونی است که پلی استیشن۴ پرو را شامل می شود. این کنسول ۱ ترابایت ظرفیت دارد و یک کنترلر دوال شاک۴ و همچنین نسخه فیزیکی فیفا۱۹را در بر گرفته است.

باندل سوم TB PS4 Bundle With Two Dualshock 41 نام دارد. این باندل علاوه بر نسخه فیزیکی فیفا۱۹، دو کنترلر دوال شاک۴ را در برگرفته است. کنسول موجود در این باندل پلی استیشن ۴ با حافظه ۱ ترابایتی است. اگر به دنبال یک کنسول پلی استیشن ۴ اسلیم با ۱ ترابایت فضا هستید، می توانید باندل چهارم یا TB PS4 Bundle 1 را انتخاب کنید. در این باندل، علاوه بر کنسول ذکر شده، یک کنترلر و یک نسخه فیزیکی از فیفا۱۹ هم قرار دارد. باندل پنجم معرفی شده از سوی کمپانی سونی با نام ۵۰۰GB PS4 Bundle With Two Dualshock 4، یک کنسول پلی استیشن ۴ اسلیم، دو کنترلر دوال شاک۴ و یک نسخه فیزیکی از فیفا ۱۹ را شامل می شود. باندل ششم شباهت زیادی به باندل پنجم این کمپانی دارد. در این باندل هم یک کنسول پلی استیشن ۴ اسلیم ۵۰۰گیگابایتی به چشم می خورد و علاوه بر آن، نسخه استاندارد و فیزیکی فیفا ۱۹ هم در این پک گنجانده شده است. تنها تفاوت این باندل با باندل پنجم در تعداد کنترلر های بازی است. در این باندل ۲ کنترلر دوال شاک ۴ قرار گرفته است.

در آخر 

به نظر می رسد که الکترونیک آرتز در تهیه و تولید بازی فیفا روندی رو به رشد داشته است و همواره سعی کرده است با در نظر گرفتن امتیازات مختلف برای سری جدید این بازی، مخاطبان بیشتری را به سمت عنوان فیفا جذب کند. خوشبختانه استقبال از این بازی به حدی بالا بود که الکترونیک آرتز توانست با به دست آوردن ثروتی زیاد به فکر تغییرات بهتر و بیشتر این عنوان باشد. به طوری که به فکر خرید اغلب امتیازات لیگ های معتبر افتاد و توانست خواسته خود را به مرحله اجرا برساند. او در این راه با بی رحمی تمام کونامی را کنار زد تا به عنوان تک ستاره در آسمان بازی های شبیه ساز فوتبالی بدرخشد. شما می توانید در بازی فیفا در انواع مسابقات فوتبالی شرکت کنید و یک گیم پلی جذاب و خیره کننده را تجربه نمایید.
الکترونیک آرتز همواره یک اتفاق نو برای کاربرانش در نظر گرفته است. اتفاق تازه و جالبی که قرار است در فیفا۱۹ مخاطبان را شگفت زده کند، اضافه شدن “الکس هانتر” به رئال مادرید مربوط است. البته علاوه بر این مورد، ویژگی های مختلفی برای میخکوب کردن گیمر در نظر گرفته شده است. حالت آلتیمیت بازی یکی دیگر از ویژگی های جذاب بازی Playstation 4 فیفا است که وجود آن، بازیکنان واقعی فوتبال را هم به سمت خود جذب کرده است. بدون شک تمامی این قابلیت ها در کنار هم، کمپانی سونی را بر آن داشت تا با عرضه باندل های مختلف، بستری مناسب برای جلب رضایت طرفداران خود به وجود آورد. آیا قصد خرید یکی از این باندل ها را دارید؟ اگر پاسختان مثبت است، انتخابتان کدامیک از این ۶ گزینه است؟

  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یک × 3 =