سونی سایبرپانک ۲۰۷۷ را از فروشگاه پلی ‌استیشن حذف کرد

حذف سایبرپانک از فروشگاه سونی

سونی بازی سایبرپانک ۲۰۷۷ را از فروشگاه پلی ‌استیشن حذف کرد. همچنین سونی گفت کل وجه را به خریداران پس خواهد داد. این کار به دنبال گزارشات متعددی انجام شد که نشان می‌داد عملکرد بازی در کنسول نسل قبلی و همچنین پلی ‌استیشن ۴ سونی، خیلی کمتر از حد استاندارد بود.

راه‌ اندازی سایبرپانک ۲۰۷۷، جدیدترین عنوان بازی از CD Projekt Red، با مشکلات متعددی همراه بوده است. از زمان عرضه، بازی پر از اشکال و خطا بود. از جمله قطع ‌و وصلی‌های زیاد هم در کنسول فعلی و هم کنسول نسل قبل. CD Projekt Red به خاطر عملکرد ضعیف بازی عذرخواهی کرده و بیان کرد “باید بیشتر به بازی بهتر آن در پلی‌ استیشن ۴ و ایکس باکس وان توجه می‌کردیم.” CD Projekt Red در ادامه بیان کرد که کاربران ناراضی از وضعیت بازی می‌توانند وجه پرداختی را پس بگیرند.

با این حال برای بازیکنانی که سعی دارند وجه پرداختی برای بازی Cyberpunk 2077 را پس بگیرند، تجربه بازی کم‌تر از حد ایده‌آل بوده است. بسیاری از بازیکنان در کنسول‌های پلی ‌استیشن و ایکس باکس با مشکلات بسیاری روبرو شده و به دنبال این هستند که وجه خود را پس بگیرند، اما برای این کار هم دچار مشکل شده ‌اند. کاربران پلی ‌استیشنی که از فروشگاه پلی ‌استیشن خرید کرده‌ اند، نمی‌توانند وجه خود را پس بگیرند.

اقدامات CD Projekt Red

CD Projekt Red همچنین برای کمک به مشتریانی که نمی‌توانند وجه خود را پس بگیرند، ایمیلی ایجاد کرده است. اما این هم جواب نداد و مشتریانی که به CD Projekt Red ایمیل زدند پاسخی دریافت می‌کنند که در آن نوشته شده وجه خود را از سونی درخواست نکنند و در عوض، به آن‌ها گفته شد فقط منتظر بمانند.

حذف سایبرپانک از فروشگاه سونی

اگرچه سایتی برای بازپس‌گیری وجه پرداختی برای بازی Cyberpunk 2077 راه‌اندازی شد، اما باز هم کاربران با مشکل روبرو هستند. مشتریان به صفحه‌ای هدایت می‌شدند که نشان می‌داد Sony Interactive Entertainment ابتدا باید افرادی که به دنبال وجه پرداختی برای خرید بازی از فروشگاه پلی ‌استیشن هستند را تأیید کند. البته به نظر نمی‌رسد این موضوع خیلی مهم باشد. در ادامه نوشته شده “اتمام بازپرداخت ممکن است به روش پرداخت شما و موسسه مالی متفاوت باشد.”

یکی از کاربران توییتر با نام کاربری @ASnarkyCatLady بیان کرد که این صفحه هیچ راهی برای شروع بازپرداخت ارائه نداده است. سپس از حساب AskPlayStation سونی یک DM ارسال شد. این کاربر توضیح می‌دهد که DM او را به رباتی هدایت کرد که از بازپرداخت وجه برای Cyberpunk 2077 خودداری می‌کند.

معلوم نیست بازی Cyberpunk 2077 چه زمانی به فروشگاه پلی ‌استیشن بازگردد. به همین ترتیب، پلی ‌استیشن و Sony Interactive Entertainment هیچ توضیحی درباره روند بازپرداخت وجه پرداختی برای بازی ارائه نکرده‌ اند.

 

منبع: DualShockers

سیما حسینی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

4 × 5 =