سونی قصد دارد توقف تولید پلی استیشن ۴ را کلید بزند

توقف تولید پلی استیشن 4

سونی توقف تولید پلی استیشن ۴ را تأیید نکرده است. با این حال، توییتی از کاربر ژاپنی نشانگر ویترین مغازه‌ای است که پر از اخطارهایی است که روی آن‌ها نوشته شده مدل‌های پلی ‌استیشن ۴ دیگر در دسترس نخواهند بود. به خصوص، این تصویر نشان می‌دهد که پلی ‌استیشن ۴ سفید یخچالی ۵۰۰ گیگابایتی، پلی ‌استیشن ۴ مشکی براق و سفید یخچالی ۱ ترابایتی، پلی ‌استیشن ۴ مشکی براق و سفید یخچالی ۲ تراربایتی و در نهایت پلی ‌استیشن ۴ پرو سفید یخچالی ۱ ترابایتی دیگر تولید نخواهند شد. با این حال، بدون تأیید سونی، نمی‌توان با قطعیت گفت که آیا مدل‌های سونی دیگر تولید نمی‌شوند یا خیر.

خوشبختانه، تولید پلی ‌استیشن ۴ به‌ زودی متوقف نخواهد شد. پلی ‌استیشن ۵ هنوز تقاضای فوق‌العاده زیادی دارد. از آنجایی‌ که بسیاری از خرده‌ فروشان هیچ کنسولی ندارند، به نظر نمی‌رسد که عرضه آن زیاد شده باشد. مدتی پس از عرضه کنسول و ناپدیدی آن از قفسه فروشگاه‌ها و فروشگاه‌های دیجیتال، توییتی از حساب کاربری پلی ‌استیشن منتشر شد که تأیید کرد خرده ‌فروشان کنسول‌های بیشتری دریافت خواهند کرد. با این حال، هر ذخیره جدیدی از کنسول به سرعت تمام شد.

مشخص است که سونی قصد دارد به ‌زودی توقف تولید پلی استیشن ۴ را رقم بزند. PlayStation Direct، سایتی که توسط سونی برای فروش محصولات پلی ‌استیشن در ایالات ‌متحده در نظر گرفته شده، هم پلی ‌استیشن ۴ اصلی و هم پلی ‌استیشن ۴ پرو را در لیست فروخته شده‌ها قرار داده است. کنسول‌ها از طریق دیگر خرده‌ فروشان در دسترس هستند، که احتمالاً نشان ‌دهنده این امر است که سونی قصد دارد تمرکز کلی خود را روی فشار آوردن به مصرف­ کنندگان برای خرید پلی ‌استیشن ۵ قرار دهد.

سیما حسینی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

2 − یک =