همه چیز در مورد سیزن ۷ فورتنایت

سیزن 7 فورتنایت

فصل ۶ بازی در حال اجرا است، اما چه زمانی می‌توانیم انتظار سیزن ۷ فورتنایت در بخش ۲ را داشته باشیم؟ با وجود اینکه تنها چند هفته از شروع فصل ۶ می‌گذرد، اما زمان شروع Fortnite Season 7 سؤالی است که هر بازیکنی می‌پرسد. این پرسشی است که اخیراً به صورت فزاینده‌ای مورد توجه قرار گرفته است، زیرا بازی در هر فصل به ساختار سخت‌تری منتقل می‌شود و اکنون دارای طول زمانی متفاوتی است و از هیچ الگویی هم پیروی نمی‌کند.

در فصل ۶ فورتنایت شاهد تغییرات بزرگی، از جمله معرفی تم Primal با مکانیسم ساخت کاملاً جدید برای تولید سلاح‌ها و چیزهای دیگر و همچنین افسانه بازی Lara Croft بودیم که به تیم می‌پیوندد. برای تعیین اینکه بازی Fortnite در بخش بعدی روی کدام بخش متمرکز می‌شود به زمان نیاز داریم زیرا هنوز بخش‌های نامشخصی وجود دارد، اما اگر می‌خواهید اطلاعات بیشتری درباره Fortnite Season 7 کشف کنید، مطلب زیر که حاوی تمامی چیزهایی است که از این بازی می‌دانیم را مطالعه کنید.

چه زمانی Fortnite Season 7 شروع می‌شود؟

در طول Chapter 1، هر فصل بازی حدوداً ۱۰ هفته طول می‌کشید، اگرچه این مدت در Chapter 2 تا حدودی گسترش یافته است. گاهی دو هفته به آن اضافه می‌شد، اما به خاطر تأخیرهای مختلف Chapter 2 Season 2 پس از ۱۷ هفته به پایان رسید. سپس Season 3 طبق برنامه اولیه به مدت ۱۰ هفته ادامه پیدا کرد، اما Season 4 14 هفته و Season 5 15 هفته طول کشید، بنابراین پیش‌ بینی اتفاقات هر فصل بسیار دشوار است.

بر طبق وب ‌سایت Epic، Primal Battle Pass کنونی تا ۷ ژوئن سال ۲۰۲۱ اجرا خواهد شد و صفحه بتل پس درون بازی نیز نشانگر ” Chapter 2 – Season 6 تا ۸ ژوئن” است، که احتمالاً تاریخ شروع Fortnite Season 7 در دوشنبه همان هفته، یعنی ۷ ژوئن ۲۰۲۱ شروع می‌شود. با این حال، بعید است که فصل جدید از روز دوشنبه آغاز شود، بنابراین انتظار داریم تاریخ شروع، به آخر هفته موکول شود. طبق این تاریخ‌ها طول Chapter 2 Season 6 به ۱۲ هفته می‌رسد، بنابراین احتمالاً Epic قصد دارد مدت فصل در حال اجرا را کوتاه‌تر از فصل‌های دیگر کند.

بزرگ‌ترین تغییراتی که در Fortnite Season 7 ایجاد شده چیست؟

سیزن 7 فورتنایت

از آنجایی که هنوز مدت ‌زمان زیادی تا شروع آن باقی‌مانده است، انتظار نمی‌رود به زودی اطلاعاتی درباره تغییرات Fortnite Season 7 به دست آوریم. فقط می‌دانیم که فصل جاری حول محور عواقب رویداد Zero Point بوده و مناطق بسیاری به Primal تبدیل می‌شوند، اما نحوه این تغییرات هنوز مشخص نیست. همچنین می‌دانیم که Fortnite Marvel “مدت بسیار بسیار بسیار زیادی” به طول خواهد انجامید، پس انتظار ادامه کار را با کراس ‌اوورهای بسیار با MCU داشته باشید.

هزینه بتل پس Fortnite Season 7 چقدر خواهد بود؟

اگر می‌خواهید Fortnite Season 7 Battle Pass را انتخاب کنید و تمام پاداش‌های اضافی ارائه شده را باز کنید، باید ۹۵۰ V-Bucks هزینه کنید. کوچک‌ترین بسته V-Bucks، ۱۰۰۰تایی بوده و ۷.۹۹ دلار/ ۶.۴۹ پوند قیمت دارد، که در آن تمام چیزهای لازم برای باز شدن بتل پس وجود دارد. اگر می‌خواهید نقطه شروع خود را تقویت کنید و ۲۵ Tiers از بتل پس به دست آورید، می‌توانید آن را ارتقاء داده و Battle Bundle را دریافت کنید که در حال حاضر ۲۸۰۰ V-Bucks قیمت دارد. با دریافت آن حدود ۱۹.۹۹ دلار/ ۱۵.۹۹ پوند هزینه کرده و بسته ۲۵۰۰ (به علاوه ۳۰۰ رایگان) V-Bucks را دریافت می‌کنید، که دقیقاً همان چیزی است که برای شروع به آن نیاز دارید.

البته اگر به این فکر می‌کنید که چگونه Fortnite V-Bucks رایگان دریافت کنید، باید بگوییم که می‌توانید آن‌ها را در طول فصل جاری به دست آورید، پس حتماً تا زمان شروع Chapter 2 Season 7 حداقل ۹۵۰ در بانک داشته باشید.

چه چیزهایی ممکن است در بتل پس Fortnite Season 7 وجود داشته باشد؟

بازهم، خیلی زود است درباره ویژگی‌های بتل پس Fortnite Season 7 صحبت کنیم. ما اخیراً مجموعه کاملی از قهرمانان Marvel را در بتل پس داشتیم. مانند Thor، She-Hulk، Groot، Storm، Doctor Doom، Mystique، Iron Man، Wolverine، سپس Mandalorian و The Child from Star Wars و حالا Lara Croft یکی از جاذبه‌های ستاره‌ای در فصل کنونی است. باید صبر کنیم و ببینیم تم کلی چیست تا مشخص شود چه چیزهایی در بتل پس وجود خواهد داشت، مدام به سایت ما سر بزنید، هر اطلاعاتی که به دستمان برسد به سرعت در اختیار شما خواهیم گذاشت.

 

منبع: GamesRadar

سیما حسینی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

19 + 13 =