شایعات درباره ی بازی Call of Duty 2021 WWII: Vanguard

بازی Call of Duty 2021 WWII: Vanguard

گزارش جدید Eurogamer عنوان بازی Call of Duty 2021 WWII: Vanguard را برای عنوان امسال تأیید کرده است، که گزارش می‌شود Activision قصد دارد آن را منتشر کند و بازی توسط Sledgehammer توسعه یافته است. با این حال، Eurogamer گزارش می‌دهد که جزئیات مربوط به بازی که نشان می‌دهد در یک جدول زمانی تاریخی دهه ۱۹۵۰ قرار گرفته که در آن جنگ جهانی دوم تمام نشده و چندان دقیق نیست و اینکه بازی قرار است “محیط جنگ جهانی دوم سنتی” را داشته باشد.

داستان اصلی بازی Call of Duty 2021 WWII: Vanguard

اصلاً برای کسی تعجب ‌برانگیز نیست، که Activision تأیید کرده که بازی Call of Duty دیگری در اواخر امسال عرضه خواهد شد. اما اینکه بازی دقیقاً چیست را فعلاً فقط می‌توانیم حدس بزنیم. برخی شایعات نشان می‌دهند که بازی – که گفته می‌شود Sledgehammer Games توسعه داده می‌شود – بار دیگر در محیط جنگ جهانی دوم رخ خواهد داد. اما فعلاً، شایعات دیگری منتشر شده‌ اند که نشانگر جزئیات بیشتر مربوط به بازی هستند.

ModernWarzone قبلاً منبع معتبری برای نشر اطلاعات و شایعات بازی Call of Duty بود، و آخرین شایعات از سوی آن‌ها نشان می‌دهد که بازی امسال Call of Duty WWII: Vanguard نام دارد. نام بازی ظاهراً یک نام آزمایشی است و احتمال دارد قبل از عرضه نهایی بازی تغییر کند، اما در حال حاضر، این چیزی است که به نظر می‌رسد نام بازی خواهد بود.

در همین حالا، تا جایی که مربوط به محیط بازی است، بازی ظاهراً در تاریخ متناوب دهه ۱۹۵۰ رخ خواهد داد و این بازی زمانی، یعنی جنگ جهانی دوم هرگز تمام نمی‌شود. اینکه این اتفاق چطور رخ می‌دهد هنوز مشخص نیست، اما مطمئناً خیلی شبیه به Wolfenstein است.

البته، این اخبار منتشر شده هنوز تأیید نشده ‌اند، پس فعلاً شاید فقط مزه ‌پرانی باشد. حتماً دوباره به سایت ما سر بزنید، ما شما را از اخبار جدید آگاه خواهیم کرد.

 

منبع: GamingBolt

امیرمحمد ترابی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پنج × یک =