شایعه انتشار بازی Resident Evil 8

انتشار بازی Resident Evil 8

 پس از انتشار نسخه های موفق پی در پی و Remake دو عنوان قدیمی از سری بازی Resident Evil ، کمپانی ژاپنی Capcom همچنان قصد ندارد این فرانچایز فوق موفق را به حال خود رها کند و قرار است که به زودی هشتمین قسمت از این بازی را تحت عنوان Resident Evil 8 را منتشر نماید.

انتشار بازی Resident Evil 8

به گفته یکی از منابع غیررسمی مشهور که سابقه افشای اخبار بازی های ویدئویی معتبری را در کارنامه خود دارد، کمپانی کپ کام در نظر دارد عنوان جدیدی از سری رزیدنت اویل را تحت عنوان Resident Evil 8 در سال ۲۰۲۱ میلادی عرضه کند. این بازی ابتدا قرار بود که با نام Resident Evil Revelations 3 منتشر شود که پس از تعریف و تمجیدهایی که از نسخه آزمایشی آن شد، کپ کام تصمیم گرفت که آن را توسعه داده و در قالب یک بازی عظیم به عنوان بازی نسخه هشتم رزیدنت اویل منتشر خواهد کرد.


براساس شایعات، این بازی برخلاف تمامی قسمت های قبلی این فرانچایز، با دوربین اول شخص تولید خواهد شد که مطمئنا می تواند تحولات بزرگی را در این سری بازی رقم بزند. همچنین گفته می شود که این عنوان روایت داستانی، اتمسفر و شخصیت های کاملا متفاوتی خواهد داشت که سبب می شود این بازی را کاملا متمایز از هر آنچه که در رزیدنت اویل تجربه کرده ایم بدانیم.

شایعه انتشار عنوان Resident Evil 8 ، به نظر می رسد که یک عنوان میان نسلی باشد که در حقیقت علاوه بر کنسول های نسل نهمی که به زودی از راه می رسند، برای پلی استیشن ۴ و ایکس باکس وان نیز به انتشار برسد. این ویژگی می تواند تاثیر فوق العاده ای بر فروش این عنوان داشته و قسمت هشتم را تبدیل به یکی از محبوب ترین آثار کپ کام کند. با این حال همچنان برای مطلع شدن از اخبار رسمی این بازی باید منتظر خبری از جانب کپ کام ماند.

سیما حسینی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یازده − 7 =