شایعه ای در باره کنسول بازی پلی استیشن ۵

اگر از کودکی در کنار کنسول های پلی استیشن بزرگ شده اید و یا به تازگی به طرفداران این کنسول های شگفت انگیز پیوسته اید، حتما از شنیدن اخبار جدید مربوط به کمپانی سونی استقبال خواهید کرد. در واقع تمامی طرفداران و مخاطبان سونی تازه ترین اخبار متعلق به این کمپانی را دنبال می کنید تا از به روزترین دستاوردهای سونی بی خبر نمانند.

این روزها مهم ترین خبری که در مورد کمپانی سونی به گوش می رسد به عرضه کنسول پلی استیشن ۵ باز می گردد. کنسولی که گویا قرار است دوباره سر و صدای زیادی به پا کند. سونی اعلام کرده است که در حال کار روی تازه ترین محصولش است و بیش از این خبری رابه مخاطبانش انتقال نداده است.

البته اگرچه سونی اطلاعات دقیقی به مخاطبانش نرسانده است، اما از گوشه و کنار اخبار مختلفی به گوش می رسد که حسابی گیمرها را گیج می کند. این اخبار گاها ضد و نقیض هستند و موجب ظهور سوالات متعددی در ذهن مخاطب می شوند. اخبار ضد و نقیض کارشناسان و تحلیل گران این صنعت پرمخاطب را بر آن داشت تا اطلاعاتی را بر حسب تحلیل های خود به طرفداران این صنعت ارائه دهند.

اطلاعاتی که در مورد کنسول پلی استیشن ۵ به گوش می رسد

اگر می خواهید در مورد زمان عرضه کنسول پلی استیشن ۵ بدانید، باید بگوییم که در سال ۲۰۲۰ باید منتظر این دستگاه جادویی باشید. شاید این زمان برای منتظران تازه ترین شاهکار سونی کمی طولانی باشد، اما بر طبق گفته هایی که از گوشه و کنار به گوش می رسد، به نظر می رسد که ارزشش را خواهد داشت. گفته می شود کنسول پلی استیشن ۵ دارای قابلیتی به نام backwards compatibility است. قابلیتی که پیش از این در کنسول های ایکس باکس وان دیده شده بود.

به نظر می رسد کمپانی سونی نمی خواهد در تازه ترین محصولش چیزی از رقیب اصلی خود در این صنعت کم داشته باشد. بر طبق گفته های تحلیل گران باید منتظر ظهور قابلیت Cross-play هم بر روی کنسول های پلی استیشن ۵ بود. توقع کارشناسان این است که کمپانی سونی در تازه ترین محصول خود اقدامات عجیب و شگفت انگیزی روی شبکه PSN انجام دهد. اعمال تغییرات عجیب و حیرت انگیز بر روی شبکه PSN می تواند گیمرها و طرفداران بازی های آنلاین را حسابی به خود امیدوار کند.

موارد فوق از اصلی ترین اطلاعاتی به شمار می رود که مابین طرفداران سونی دهان به دهان می چرخد. اما از آنجایی که این کمپانی هیچ یک از این اخبار را رد یا تائید نکرده است، نمی توان خیلی به انها اعتماد کرد. هیدکی یاسودا به عنوان یکی از تحلیلگران برجسته Ace Research بر این باور است که کنسول پلی استیشن ۵ می توان در زمان عرضه، انقلاب بزرگی به پا کند. او به مخاطبان گفته است: انتظار می رود تا کمپانی سونی از یک کنسول قدرتمند و بی نظیر رونمایی کند.

این تحلیل گر معتقد است که سونی در نسل نهم در مقابل طرفدارانش حسابی رو سفید خواهد شد و قطعا کنسولی را به بازار عرضه می کند که گیمرها را به خرید ترغیب نماید. یاسودا قیمت احتمالی را برای کنسول پلی استیشن ۵، مبلغی پایین تر از ۴۹۹ دلار اعلام کرده است.

وی معتقد است این مبلغ حتی می تواند کمتر از این هم باشد و این مسئله مستقیما به لوازم جانبی عرضه شده در این کنسول بستگی دارد. از آنجایی که انتظار می رود کنسول پلی استیشن ۵ از برجسته ترین محصولات کمپانی سونی باشد، پس قیمتی کمتر از ۴۹۹ دلار می تواند بسیار هیجان انگیز باشد! زیرا شما می توانید با پرداخت چنین مبلغی صاحب کنسولی با بالاترین کیفیت سخت افزاری شوید.

حقیقت چیست؟

در میان تمامی اخباری که از گوشه و کنار به گوش می رسد، احتمالات یاسودا منطقی تر از سایر اخبار به نظر می رسد. اما چیزی که باید به آن توجه شود این است که نظریات یاسودا هم احتمالی بیش نیستند. زیرا کمپانی سونی هیچ یک از آنها را تائید یا تکذیب نکرده است. شاید سونی بخواهد کنسولی با قیمت بسیار پایین تری از احتمالات یاسودا به بازار معرفی کند و یا برنامه های تازه تری که به ذهن هیچ کس نرسیده است، داشته باشد.

آن چیزی که در این میان می توان به آن اطمینان داشت، به کیفیت کنسول پلی استیشن ۵ باز می گردد. از آنجایی که کنسول پلی استیشن ۴ به دلیل کیفیت بالا توانست به محبوبیت فوق العاده ای برسد، انتظار می رود که سونی به دنبال ارائه محصول جدیدتری با کیفیت بیشتری باشد. در هر صورت ما به تمامی طرفداران کمپانی سونی توصیه می کنیم هیچ اهمیتی به شایعات بی اساس ندهند و تا پایان سال ۲۰۲۰ منتظر بمانند و ببیند سونی در آخرین اقدام خود چگونه عمل کرده است.

  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ده − 6 =