شایعه عقب افتادن تاریخ عرضه پلی استیشن ۵

شایعه تاریخ عرضه عقب افتادن پلی استیشن 5

شرکت های تولیدی کنسول بازی می خواهند محصول جدیدی را ارائه کنند که پیشرفته تر از مدل های پیشین باشد و با ویژگی های منحصر به فرد خود نسل نهم را راضی نگه دارد. خبرهای وجود دارد که پلی استیشن ۵ در بازار است و این مدل ارتقا یافته مدل های گذشته است. تولید کنندگان و شرکت های تولیدی کنسول بازی روی پلی استیشن ۵ کار کرده اند و موفق به تولید این محصول شدند.

زمان عرضه این محصول را کارشناسان آن برای نسل بعدی در نظر گرفته و اعلام کرده اند. اعلام این زمان را به وسیله کارشناسان در بسیاری از گفتگو ها در سایت های معتبر خواهید دید. آن ها بیان کرده اند که شرکت سونی قصد دیرتر عرضه کردن پلی استیشن ۵ را دارد، یعنی مشتریان این محصول تا ۲ یا ۳ سال دیگر منتظر ارائه آن بمانند.

آنچه که در مورد پلی استیشن ۵ می توان گفت این است که آخرین کنسول بازی است که بعد از پلی استیشن ۴ ساخته شده است. شایعات زیادی در مورد پلی استیشن ۵ وجود دارد که یکی از بیشترین شایعات، شایعه به عقب افتادن عرضه پلی استیشن ۵ می باشد. این شایعه نزدیک به واقعیت می باشد و علت آن را در موارد زیر باید دید.

سازندگان پلی استیشن ۵

شرکت سازنده پلی استیشن (سونی) می خواهد نیروهای جدیدی را برای ساخت این محصول به کار گیرد زیرا او معتقد است ساخت نسل جدید این محصولات باید توسط نیروهای جدید انجام شود و بدین ترتیب دنبال افراد مناسب برای استخدام واحد تولیدی خود است.

زمان عرضه بازی

زمانی که پلی استیشن در بازار عرضه شد Ps موجود در بازاربود و زمان می برد تا محصول دیگری ساخته شود و وارد بازار شود. او معتقد است که کار درستی نیست وقتی هنوز پلی استیشن ۴ در بازار است با زمان کوتاه تری پلی استیشن ۵ را وارد بازار کند.

شایعه تاریخ عرضه عقب افتادن پلی استیشن 5
شایعه تاریخ عرضه عقب افتادن پلی استیشن ۵

معرفی محصول جدید

شرکت سونی قبل از رونمایی از پلی استیشن ۵ می خواهد آن را معرفی کند. این روال کار در تولید سری قبل پلی استیشن های این شرکت وجود داشته است. برای نمونه PS2 بعد از گذشت ۶ سال از PS1 در سال ۲۰۰۰ معرفی شد. همچنین PS3 هم در سال ۲۰۰۶ معرفی شد. در مورد PS4 می توان گفت بعد از گذشت ۷ سال، PS5 جایگزین آن می شود یعنی حدودا سال ۲۰۱۹ یا یک سال بعد رونمایی می شود.

کنسول افسانه ای

اگر به گذشته شرکت سونی برگردیم می بینیم حتی در تولید کنسول افسانه ای خود (PS2) که پرفروش ترین واحد تولیدیش بود. شرکت ،مردم را با محصول تولیدی خود آشنا کرد. در مورد پلی استیشن ۳ و ۲ هم همین اتفاق افتاذ که فروش خوبی هم داشتند.

در سال های اخیر دیدیم که پلی استیشن ۴ هم در بازار فروش خوبی را به خود اختصاص داد اما علت فکر کردن سازنده به کنسول سری پنجم به نمایش گذاشتن تکنولوژی جدید خود و تکرار شدن واژه کنسول افسانه ای برای PS5 می باشد. شاید فراموش کرده اید که سونی یک کمپانی در زمینه ساخت پلی استیشن ها است و پلی استیشن جزء بزرگترین محصولات آن می باشد.

از تولیدات شرکت دیسک ها (DVD، پلی استیشن، بلوری)، تلویزیون های دارای پلی استیشن ۳ با تکنولوژی سه بعدی، کارت حافظه، سرویس آنلاین، تلویزیون های ۴K دارای PS4 است.

ساخت جدید محصولات شرکت سونی

در مورد محصولات ارائه و ساخته شده شرکت سونی گفتیم که پلی استیشن جزء محصولات مهم و پرطرفدار این شرکت است اما اگر چنانچه شرکت سونی دیگر نخواهد کنسول بازی را تولید کند طرفداران خود را از دست می دهد و آینده کاری اش به خطر می افتد. بنابراین احتمال ساخت پلی استیشن دیگری در سال های بعد حداقل تا سال ۲۰۲۰ وجود دارد. به خاطر داشته باشید که پلی استیشن ۴ در آغاز روند تولید به کندی پیش می رفت و تا سال ۲۰۱۲ و۲۰۱۳ هیچ خبری از آن نبود. اما با آغاز سال ۲۰۱۵ پلی استیشن ۴ توانستید بسیاری از بازی های محبوب و بزرگ خود را تجربه کنید پس فعلا برای اظهار نظر زود است.

پایان عمر کنسول PS4

در مورد جایگزین شدن PS5 به جای PS4 باید گفت که این بدین معنا نیست که دیگر عمر Playstation 4 پایان یافته زیرا در عرضه سری قبلی PS هم این عقیده وجود داشت و با فروش سری جدید، سری قدیم دچار مشکل نشد بلکه همواره عملکرد فروش سری قدیمی در بازار وجود داشت.

شایعه تاریخ عرضه عقب افتادن پلی استیشن 5
شایعه تاریخ عرضه عقب افتادن پلی استیشن ۵

ساختار پلی استیشن ۵

انتظار می رود که PS5 ادغام شده از سری های قبلی دستگاه اما با سیستمی جدید تولید شده باشد. تغییر اساسی در PS5 قدرت آن است که با ویژگی های دیگر آن همراه است. از ویژگی های PS5 تولیدی وضوح تصاویر ۴K، قدرت بالای سخت افزاری، معماری گرافیک Navi و فرکانس پردازنده اعلام شده است. هر چند که جزئیات این محصول هنوز هم مطرح شده نیست.
هر چه قدر هم که شایعه عقب افتادن زمان عرضه پلی استیشن ۵ به واقعیت نزدیک است اما ارزش آن را دارد که انتظار یک محصول تراز اول را از شرکت سونی بکشیم.

  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهارده + 10 =