تغییرات شخصیت ریکو در بازی پلی استیشن Just Cause 4

بازی پلی استیشن Just Cause 4

شخصیت ریکو  که در بازی پلی استیشن just cause 4 قرار دارد ، مدتی پیش از طریق پشت صحنه ای برای این بازی به نمایش گذاشته شده بود برای طرافداران این بازی و کاربران به اجرا در آمد و همچنین  طی این اتفاق ، تغییراتی که بر روی  این کاراکتر  اعمال شده بود به نمایش گذاشته شد سازنده ی این بازی که استودیو آوالانچ نام دارد از تغییراتی که برای کاراکتر ریکو رودریگز در نظر گرفته است سخن می گوید.

بازی پلی استیشن Just Cause 4
بازی پلی استیشن Just Cause 4 استودیو آوالانچ

شخصیت ریکو  که در بازی پلی استیشن just cause 4 قرار دارد ، مدتی پیش از طریق پشت صحنه ای برای این بازی به نمایش گذاشته شده بود برای طرافداران این بازی و کاربران به اجرا در آمد و همچنین  طی این اتفاق ، تغییراتی که بر روی  این کاراکتر  اعمال شده بود به نمایش گذاشته شد سازنده ی این بازی که استودیو آوالانچ نام دارد از تغییراتی که برای کاراکتر ریکو رودریگز در نظر گرفته است سخن می گوید. که این تغییرات شامل ؛ آسیب پذیری بسیار زیاد این کاراکتر .. تغییرپذیری ..و کار های بسیار زیاد و متفاوتی که کاربران قادر هستند تا بر روی کاراکتر ریکو انجام دهند  و نیز با استفاده از این کاراکتر بسیاری از کار ها را انجام دهند .زیرا ریکو شخصیت پردازی منحصر به فردی ندارد .

اما از همه ی این آسیب پذیری ها که بگذریم به یک ویژگی بسیار خوب شخصیت ریکو می رسیم که آن هم قدرت بسیار زیاد و هیجان انگیز این شخصیت می باشد ..

همان طور که در نسخه های قبلی هم دیدید ، ریکو زمانی که در مبارزات انفجار اتفاق می افتاد ، بازهم می توانست کار های هیجان انگیز خودش را انجام دهد یا زمانی که گلوله می خورد .. بازهم توانایی خودش را از دست نمی داد و به طرز عجیب و شکست ناپذیری ادامه می داد .

این ها همه باعث شد تا شخصیت ریکو به قهرمان بازی معروف شود .

یکی از اتفاقات دیگری که در این نسخه اتفاق می افتد ، نزدیک بودن اتفاقاتی که در بازی رخ می دهند ، به واقعیت است .

چنان چه حضور ذهن داشته باشید  ، شما تا قبل از این نسخه می توانستید در هوا معلق بمانید و این کار در برخی مواقع کمک های بسیار زیادی به شما می کرد چون با ماندن در هوا کارهای بسیار زیاد و خارق العاده ای را می توانستید انجام دهید اما متاسفانه در نسخه چهارم این گونه نیست !

همان طور که گفتیم اتفاقات و نیز محیط اطراف به واقعیت بسیار نزدیک است .. و این ویژگی باعث می شود تا تغییرات آب و هوایی هم برای شما مهم باشد ! پس  دیگر نمی توانید در هوا معلق بمانید.

در نتیجه برای مبارزاتی که پیش رو دارید از این روش نمی توانید کمک بگیرید و کمی کارتان سخت تر می شود ..

اما نگران نباشید ! می توانید از کارهای دیگری نظیر ؛ کمک گرفتن و استفاده کردن از دیگر شخصیت هایی که در بازی قرار دارند بهره ببرید  .

اکنون وقت آن فرا رسیده تا بیشتر با نسخه چهارم از بازی just cause  آشنا شویم ؛

 خصوصیات بازی پلی استیشن Just Cause 4

سبک این بازی اکشن و از نوع ماجراجویی می باشد

طراحی منحصر به فرد این بازی از طریق  avalanche  صورت گرفته است

و نیز square enix  آن را منتشر و عرضه کرده اس

ناگفته نماند که بازی just cause 4     ادامه ای برای سه نسخه ی پیشین خود است .

بازی just cause 4  یک بازی با ویژگی سوم شخص است که ریکو رودریگز  شخصیت اصلی داستان بازی را به عهده دارد .

این بازی متاثر از تغییرات آب و هوایی (به طور مثال ؛ رعد و برق و طوفان و تورنادو ) می باشد  .

محیط این بازی شامل بیابان ها و کوه ها و نیز کوه های پوشیده از برف می باشد .کلاه گیس و قلاب گیر معروف ریکو ، کاربرد های زیادی در بازی دارد و همچنین این کاربرد ها  و قابلیت ها در نسخه ی چهارم  افزایش یافته است که طی بازی شاهد آن خواهید بود .

هر بازی اکشنی دارای سلاح های به خصوص  می باشد و نیز بازی just cause 4  هم از این قاعده مثتثنی نیست !

سلاح هایی که برای این بازی تدارک دیده شده عبارت اند از ؛ سلاح تفنگ باد و نیز تفنگ رعد و برق ، همان  طور که از اسمش هم پیداست سلاح های عجیب و غریب و جذابی می باشند که شما با استفاده از آن ها در بازی لذت خواهید برد .

داشتن شلیک جایگزین که در برخی مبارزات بسیار به دردتان می خورد  نیز ، از ویژگی  های این سلاح های منحصر به فرد و خاص می باشد .

در مورد تفاوت سبک این نسخه با نسخه های قبلی اش باید گفت ؛

در نسخه های قبل سازندگان از تخیل خود بسیار زیاد استفاده کردند و وقایعی که در نسخه های پیشین رخ می داد از واقعیت به دور بودند اما در  نسخه چهارم این اتفاق نمی افتد ..

همه ی ما می دانیم که متاسفانه ، بازی هایی که سری جاست کاز عرضه کرده ، هیچ وقت در دسته ی بازی های معروف و شاهکار دنیای بازی قرار نگرفته است ! اما باز هم ، برای کاربرانی که طرفدار بازی هایشان هستند ، کار خود به عنوان بازی هایی سرگرم کننده ادامه می دهند ..و نمی خواهند طرفداران خودشان را از دست بدهند .

بازی پلی استیشن Just Cause 4
بازی پلی استیشن Just Cause 4

لازم به ذکر است که نسخه ی چهارم بازی پلی استیشن just cause 4  هم جدا از این مسئله ها نیست و سازندگان در تلاش اند تا طرفدارانشان را جذب کنند و این بازی برایشان جذاب و دوست داشتنی باشد .

شما در بازی just cause 4  در نقش شخصیت اصلی داستان یعنی ریکو قرار می گیرید و به جای آن بازی خواهید کرد .

چنان چه نسخه های پیشین را بازی کرده باشید حتما مبارزات و جنگ هایی که در بلک هند انجام داده اید ،  را به یاد می آورید  .

این نسخه در ادامه ی نسخه قبلی می باشد و ریکو را به شهر سولیس می برد .

شهری که ریکو می رود ( سولیس ) مکان و مقر اصلی گروه بلک هند می باشد .. ریکو به دلیل اتفاقات زیست محیطی و شرایط آب و هوایی عجیبی که این شهر دارد کمی ناراحت است و این شرایط برایش دشوار و سخت می باشد .

یکی از ویژگی های دیگر این نسخه ها دعوا بر سر خیر و شر می باشد .

حتی در همین نسخه هم این اتفاق رخ می دهد و بازی در همان لحظه های ابتدایی شخصیت های مثبت و منفی را نیز از یک دیگر جدا کرده و شما به راحتی می توانید آن ها تشخیص داده و بشناسید .

یکی از نقاط ضعفی که بازی دارد ؛ تک بعدی بودن کاراکتر ها و شخصیت های بازی است که این موضوع باعث می شود تا شما هیچ تلاشی برای کمک کردن یا از بین بردنشان نکنید و هیچ رغبتی برای این کار نداشته باشید .

تاریخ انتشار

تاریخ انتشار این بازی ۴ دسامبر ۲۰۱۸ که مصادف می شود با ۱۳ آذر ۱۳۹۷  می باشد که دارندگانی که از کنسول های بازی پلی استیشن ۴ و ایکس باکس وان و نیز رایانه شخصی استفاده می کنند ، می توانند به این بازی دسترسی داشته باشند .

کلام آخر

در پایان باید بگویم که ؛ اگر به دنبال بازی سرگرم کننده و مفرح می باشید..

 بازی just cause 4  را معرفی می کنم .. این بازی در کنار برخی نقاط ضعفی که دارد ؛ از قبیل داشتن کمترین تفاوت نسبت به نسخه های قبلی به خصوص نسخه سوم بازی پلی استیشن just cause  می تواند  ، تا پایان بازی برایتان جذاب باشد و صحنه ای روتین وار و تکراری و خسته کننده نداشته باشد .

اما این را هم باید بدانید که خب با یک شاهکار جهانی رو به رو نیستید و صرفا برای سرگرمی مناسب می باشد

  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

6 + 2 =