معرفی شخصیت های بازی Detroit Become Human 4 ps4

شخصیت های بازی Detroit Become Human

شخصیت های اصلی بازی Detroit Become Human کانر مدل RK800 و کارا مدل AX400  و مارکوس مدل RK200 است . سه تریلر توسط استودیو ی پخش بازی Detroit Become Human 4 منتشر شد تا بازیکنان و طرفداران این بازی بیشتر راجع به این بازی جذاب بدونن . این سه شخصیتی که معرفی شده شخصیت ها ی اصلی این بازی هستند و بهتره که بیشتر با این ها آشنا بشویم .

شخصیت های بازی Detroit Become Human
بازی Detroit Become Human

سه شخصیت اصلی منظور از کانر مدل RK800 و کارا مدل AX400  و مارکوس مدل RK200 است . سه تریلر توسط استودیو ی پخش این بازی منتشر شد تا بازیکنان و طرفداران این بازی بیشتر راجع به این بازی جذاب بدونن . این سه شخصیتی که معرفی شده شخصیت ها ی اصلی این بازی هستند و بهتره که بیشتر با این ها آشنا بشویم .
در ادامه اطلاعات مختصری راجع سه تریلر مربوط به این سه شخصیت توضیح داده ام .می خواهم راجع به کانر به شما اطلاعاتی بدهم ، تا با کانر بیشتر آشنا بشوید . کانر توسط سایبر لایف ساخته شده است . او به این خاطر ساخته شده است که ، به کارآگاه ها ی جنایی در حل کردن پرونده ها یشان  کمک کند ( خودش هم یک نوع کارآگاهه انگار ) . او خیلی با هوش است و برخورد سردی دارد و همچنین خیلی هم پر تلاش است و تا به هدفش نرسد کارش را ول نمی کند .
بالاخره وقتی که گزارش شد که اندروید ها عجیب شده اند ، سایبر لایف تصمیم گرفت تا کانر را پیش کارآگاهان دیترویت بفرستد تا به آن ها کمک کند . ( پس مثل کارآگاهه ) روی کانر آزمایش ها ی بسیار زیادی انجام شده است . کانر در این جا ، به کار آگاهی  معتاد کمک می کند . حالا بد بختی این جا است که این آقا واقعا از اندروید ها متنفر  است .

شخصیت های بازی Detroit Become Human
شخصیت های بازی Detroit Become Human

اطلاعاتی در مورد شخصیت های بازی Detroit Become Human 4

بیایید یکم راجع به اطلاعات این بازی برای شما بگویم . کمپانی ناشر این بازی سونی است . کارگردانان آن دیوید کیج ، بنجامین دیبلینگ هستند . این بازی برای پلتفرم PlayStation 4 ارائه شده و نمی دانم برای پلتفرم ها ی دیگر هم نسخه ای  دارد یا نه . شاید هم بعدا بیاید برای نسخه ها ی دیگر .
خوب بریم یکم راجع به داستان این بازی اطلاعات بدیم به شما .این بازی در سال ۲۰۳۸ تعریف می شود . که در شهر دیترویت است . در این شهر اندروید ها ی زیادی را وارد زندگی انسان ها کرده اند . اما بعد از یک مدت زندگی عادی ، اندروید ها رفتار ها ی خود را عوض کردند ( وای ربات ها حمله کردند ) و جوری شدند که انگار یک انسان زنده هستند . کلا این بازی حول محور سه شخصیت رباتی است ، به نام ها ی کانر ، کارا و مارکوس . حالا می خواهم کمی راجع به شخصیت کارا برای شما بگویم . می دانید کارا کی هست ؟ یک راننده تاکسی به نام تاد که بی  کار شده است ، برای این که بتواند از دخترش مراقبت کند ، کارا را در خدمت خودش می گیرد . تاد معتاد است ، برای همین بیشتر اوقات رفتار خشونت آمیزی دارد و بعد از یک سری اتفاق ها کارا و آلیس دختر تاد از خانه فرار می کنند با هم دیگر ، چون که رفتار تاد مثل یک انسان روانی است و ممکن است که به آن ها آسیب بزند ، آن ها وقتی که از خانه فرار کردند دنیای وحشی را دیدند و با هم به دنبال راهی گشتند تا بروند و جایگاه امنی برای خودشان پیدا کنند .
 حالا نوبت به مارکوس می رسد . یک نقاش به نام کارل که سالخورده هم هست . مارکوس را در اختیار داشت . آن ها بعد از یک مدت ، رابطه ای بسیار احساسی مثل یک پدر و پسر پیدا کردند . مارکوس از کارل خیلی چیز ها یاد می گیرد از جمله نقاشی و موسیقی ، اما لئو پسر واقعی کارل حسودی می کرد و از این موضوع خوش حال نبود ، بعد ها برای مارکوس مشکل ها یی پیش می آید . و مجبور می شود چیز ها ی زیادی را برایشان قربانی کند .
خوب ، من با تعریف این سه شخصیت اصلی بازی فکر کنم که کل داستان را برای شما گفتم ، البته شاید هم نه همه ی داستان را . جالبه زندگی ربات ها و انسان ها در کنار هم ، آرزوی همیه گی همه  هم هست که بدون دغدغه ی این که ربات ها بد بشوند در کنار ما زندگی  کنند . اما خوب این فقط یک رویاست و آخرش این ربات ها ناراحتی خودشون رو سر آدم ها خالی می کنند . ولی انگار که کلا مردم معتاد هستند توی این بازی مواظب باشید روی شما تاثیر نذاره یک وقتی . جالب بود خوشم اومد از بازیش . مطمعنم که کلی هم طرفدار پیدا کرده . حالا ببینیم این بازی به کجا ها می رسه و چقدر می تونه واسه ی بازیکنان مهیج باشه . اما دونستن راجع به این سه شخصیت خیلی جالب تر کرد بازی رو . دقیقا نمی دونم چقدر هیجان توی بازی هست ، اما این رو خوب می دونم که هیجان دارم تا زودتر بازی کنمش . بریم که به کارآکاه ها کمک کنیم هه . یک جورایی معمایی هم می تونه باشه . باز هم نمی دونم پس بهتره که منتظر بمونیم و ببینیم چطوری هستش .

 

امیرمحمد ترابی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ده − شش =