بازگشت شخصیت های Seong Mi-Na و Astaroth در بازی SoulCalibur VI

شخصیت های بازی SoulCalibur VI : Astaroth

در مراسمی که در لاس وگاس برگزار شد خبرهای زیادی از شخصیت های بازی Soulcalibur VI انتشار یافت که گویای اضافه شدن دو کاراکتر Seong Mi-na و Astaroith می باشد و بازگشت این دو کارکتر تأیید شده می باشد. یکی از نکات جالب در مورد بازی، معرفی شدن همزمان این دو کاراکتر متفاوت می باشد.

شخصیت های بازی SoulCalibur VI : Seong Mi-Na
شخصیت های بازی SoulCalibur VI : Seong Mi-Na

در تریلرانتشار یافته بازی انحصاری پلی استیشن ۴، بازی Soulcalibur VI که ساخته شده شرکت Bandai Namco می باشد شاهد حضور (اضافه شدن) دو کاراکتر Seong Mi-na و Astaroth هستیم که به طور رسمی تأیید شده اند.

در مراسمی که در لاس وگاس برگزار شد خبرهای زیادی از شخصیت های بازی Soulcalibur VI انتشار یافت که گویای اضافه شدن دو کاراکتر Seong Mi-na و Astaroith می باشد و بازگشت این دو کارکتر تأیید شده می باشد. یکی از نکات جالب در مورد بازی، معرفی شدن همزمان این دو کاراکتر متفاوت می باشد. هر چند که قبل از این هم این دو کاراکتر در سری های قبلی نقش بازی کرده اند اما هنوز درباره ای این دو کاراکتر اطلاعاتی وجود ندارد. در نهایت این بازی در پاییز سال ۲۰۱۸ برای پلفترم های گوناگون انتشار یافت.

از کاراکترهای اضافه شده به بازی Soulcalibur VI ،Astaroth و Mi-na می باشد که به تازگی در تریلر منتشر شده از این بازی شاهد حضور این دو کاراکتر بوده ایم. حضور و اضافه شدن این دو کاراکتر توسط توافقات کمپانی سازنده بوده که علاوه بر آن می توانیم تغییرات موسیقی و فضای مبارزه را به خوبی ببینیم. منظور از فضا مین جنگ باز بوده که نام آن Earth 11945 می باشد.
به جزء دو کاراکتر گفته شده شما می توانید Costum جدید طراحی شده در بازی را ببینید. همه ی موارد گفته شده همراه با استیکر و تسلیحات مختلف جهان آخرالزمانی به بازی افزوده شده است. هر چند که تاریخ مشخصی گفته نشده اما انتظار می رود که در مدت نه چندان طولانی بتوانیم این بازی را در عرضه ببینیم. هم اکنون این بازی برای کامپیوترهای شخصی، ایکس باکس وان و پلی استیشن ۴ در دسترس می باشد.

بازی سول کالیبر ۶ یا Soulcalibur VI از بازی های جنگی بوده که سازنده آن پراجکت سول می باشد و توسط شرکت باندای نامکو انترتیمنت در سال ۲۰۱۸ انتشار یافته است. این بازی در حقیقت قسمت هفتم بازی های جنگی سول می باشد که ادامه بازی سول کالیبر ۵ بوده است. Soulcalibur VI از نسخه های راه اندازی شده سری بازی های Soulclibur بوده که اولین اتفاقات پنهان شده این بازی را آشکار می سازد و شما در آن شاهد نقش آفرینی کاراکترهای مختلفی خواهید بود. Soulcaibur VI علاوه بر دسترس قرار گرفتن برای دارندگان PS4 برای x box one و Pc هم عرضه شده است.

شخصیت های بازی SoulCalibur VI : Astaroth
شخصیت های بازی SoulCalibur VI : Astaroth

شخصیت های بازی SoulCalibur VI

در Soulcalibur VI کاراکترهای مختلفی حضور دارند که به معرفی آن ها می پردازیم. در ابتدای بازی کاراکترهایی مانند Nightmare، Goroh، Xianghuan و Kilik را می بینیم که به صورت جذابی وارد بازی می شوند. هر چند که مجموع کاراکترهایی که در بازی معرفی می شود تنها ۶ کاراکتر می باشد اما شک نکنید که در آینده سایر کاراکترها هم اضافه می شود. شرکت سازنده این بازی در مراسم The Game Awards در سال ۲۰۱۷ به این بازی اشاره کرد و اعلام کرد که بازی Soulcalibur از بازی هایی است که از موتور آنریل استفاده می کند. همچنین چندی بعد از مراسم اطلاعاتی چون داستان و گیم پلی بازی منتشر شد که شما می توانید در وب سایت آن ها را ببینید.

بررسی اجمالی بازی soulcalibaur VI

بازی ساخته شده شرکت Bandai Namco Entertainment توانسته به خوبی از ابتدای کار طرفداران زیادی را داشته باشد و در جریان مسابقات EVO جزء بازی هایی بود که بسیاری از سازندگان آن را معرفی کردند. با برگزارشدن مسابقات جدید EVO 2019 می توانید کاراکترهای جدید زن را ببینید که به خوبی در دسترس گیمران قرار خواهد گرفت. همچنین می توانید از طریق سرچ کردن در محتویات (مخفی شده) آخرین کاراکترهای جنگی این بازی را ببینید.
از محتوای این بازی باید شخصی سازی آن را نام برد که جزء محتوای جدید می باشد. شما در شخصی سازی این بازی که در یک بسته موجود است به ۶۷ مرحله مختلف برای شخصی کردن کاراکترها و ۲۸ موسیقی متن بازی که به بازی اضافه می شود دسترسی پیدا می کنید. اگر بخواهید محتویات کامل بازی را خریداری کنید باید ۳۰ دلار پرداخت کنید آنگاه همه ی کاراکترها با بسته شخصی سازی در دسترس قرار می گیرد که به جزء این می توانید شخصیت ها و بسته شخصی سازی را جداگانه خریداری کنید.

مراسم EVO 2018 و بازی Soulcalibur VI

در مراسمی که در کشور لاس وگاس برگزار شد (مراسم EVO 2018) به معرفی دو شخصیت جدید Astaroth و Seong Mi-Na پرداخته اند. هر چند که تا آخرین روز برگزاری این مراسم اخبار زیادی انتشار یافته است اما جدیدترین خبر مربوط به اضافه شدن دو کاراکتر گفته شده می باشد. هرچند که اطلاعات زیادی در مورد کاراکترهای گفته شده موجود نیست اما مطمئنا حضور و اضافه شدن این دو کاراکتر آنقدر مهم بوده که در این مراسم اخبار زیادی به آن مربوط می شود.از بازی های منتشر شده برای پلتفرم پلی استیشن ۴، بازی Soulcalibur VI می باشد که در تریلر منتشر شده حضور دو شخصیت Astaroth و Seong Mi-Na تأیید و اعلام شده می باشد.

  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

20 − 15 =