نمایش شخصیت Quasimodo در بازی Omen of Sorrow

شخصیت Quasimodo

اخیرا ویدیوی کوتاهی از بازی Omen of Sorrow منتشر شده است که در آن، به معرفی یکی از کاراکتر های جدید موجود در گیم پلی بازی و شخصیت Quasimodo می پردازد.

شخصیت Quasimodo
عکس شخصیت Quasimodo

بازی Omen of Sorrow که سیستمی مبارزه ای و اکشن را دنبال می کند و البته کمی هم ترسناک به نظر می رسد، توسط کمپانی Aone Games ساخته و عرضه شده است. اخیرا ویدیوی کوتاهی از بازی مبارزه‌ای Omen of Sorrow منتشر شده است که در آن، به معرفی یکی از کاراکتر های جدید موجود در گیم پلی بازی و شخصیت Quasimodo می پردازد.

این مبارز که توسط دو شرکت Soedesco و Aone Games معرفی شده، شخصیتی داستانی معروفی را دارا بوده. شخصیت او به داستان قدیمی The Hunchback of Notre Dame بر می گردد که در ایران با عنوان گوژپشت نتردام معروف می باشد. این کاراکتر حالا باری دیگر به عنوان یک مبارز حرفه ای در بازی (اٌمن آف سارٌو) خودنمایی می کند. کاراکتر Quasimodo از قدرت زیادی در این بازی پلی استیشن ۴ برخوردار می باشد و قابلیت های متنوع و زیادی را نیز در حین بازی از خود به نمایش می گذارد.

برای مثال، او این توانایی را دارد که با استفاده از برخی قلاب ها، دشمنان خود را نگه دارد و یا به دورتر بفرستد و همچنین می تواند با استفاده از قدرت های ویژه ی خود، زمین مبارزه را نیز تغییر دهد. جدای از این موارد این شخصیت می تواند در بسیاری از شرایط خطرناک که برای او دردسر ساز به نظر می رسد، روی دیوار ها و اطراف زمین مبارزه پریده و این گونه خود را نجات بدهد. گفته می شود در روایت این بازی، شخصیت Quasimodo به عنوان یک نگهبان انتخاب شده است.

وظیفه ی او این می باشد که از یک شئ قدیمی و باستانی محافظت کند و این شئ Book Of Tears نام دارد. این کتاب که از ارزش زیادی برخوردار می باشد و قدرت بسیاری را نیز درون خود شامل می شود، طرفداران زیادی دارد. حدود یازده شخصیت دیگر در این بازی به دنبال در اختیار گرفتن این کتاب می باشند ولی کاراکتر Quasimodo به هیچ عنوان این اجازه را به آن ها نخواهد داد و با تمام وجود به مراقبت و نگهداری از این کتاب با ارزش می پردازد.

البته جالب است بدانید که شخصیت Quasimodo از طرف کسی که به او عشق می ورزیده، برای محافظت از این کتاب با ارزش انتخاب شده است و به همین دلیل این کاراکتر دیگر بدون توجه به نیت و قصد افرادی که به دنبال شئ می آیند با تمام وجود به مقابله با آن ها می پردازد.این بازی هم اکنون دوازده کاراکتر را درون خود جای داده که می توان با آن ها وارد بازی شد و هر کدام قابلیت ها و ویژگی های مخصوص به خود را دارا می باشند.

شخصیت Quasimodo
عکس شخصیت Quasimodo

نمایش شخصیت Quasimodo

البته تا به حال فقط تعدادی از آن ها معرفی و شناخته شده اند. طبق گفته ی سازندگان به زودی سایر شخصیت های آن نیز معرفی خواهند شد و همچنین می توانید تاریخ انتشار این بازی جذاب را نیز در آینده ی نزدیک مطلع شوید.در رابطه با ویژگی های درونی این بازی نیز خوب است اطلاعاتی را بدانید که در ادامه به برخی از مهم های آن اشاره خواهیم کرد. شما در این بازی مبارزه ای از ویژگی Multiplayer (چند نفره) بهره مند خواهید بود.

اما در رابطه با قسمت تک نفره (Single player) ساختار بازی پی اس ۴ به گونه ای طراحی شده که برای هر قسمت روایت داستانی جدید و متفاوتی را دنبال می کند. روند این روایت ها به طور کامل از پیش نوشته شده و معین نمی باشد و در بسیاری قسمت ها این داستان با توجه به پیشرفت بازی و در طی گذشت مراحل شکل گرفته و دنبال می شود. همچنین قابل ذکر است که محیط این بازی بسیار تاریک بوده و شاید در کم ترین سبک مشابهی با چنین محیطی رو به رو بوده باشید.

اما با این وجود محیط بازی بسیار منحصر به فرد و جذاب است و شخصیت های آن به گونه ای طراحی شده اند که بازیکن را برای تجربه ی همراهی با آنان وسوسه و ترغیب می کند. از لحاظ ویژگی های گرافیکی، این بازی را می توان در سبک خود به بازی Tekken 7 شباهت داد و اما از نظر اکشن سازی بازی، شباهت زیادی به Jump Force دارد.

ویژگی مشترک در این دو بازی از لحاظ فضای مبارزات به این گونه می باشد که میزان زد و خورد ها بسیار بالا بوده اما گرد و خاک زیادی بلند نمی شود که همین موضوع موجب ایجاد هیجان بیش تر در این سبک بازی می شود.این بازی به زودی برای کنسول پلی استیشن ۴ در دسترس قرار خواهد گرفت.

  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پنج × 2 =